Leaked Black Sony PS5
عکس های اعتباری: ResetEra
ResetEra اتهام دریافت برخی از مواد تبلیغاتی به طور مستقیم از سونی و در یک گوشه ای وجود دارد به نظر می رسد سیاه و سفید و قرمز 5 پلی استیشن کنسول با تطبیق DualSense کنترل. ممکن است این معامله واقعی به عنوان سونی Jim Ryan اظهار داشت که هر دو سفید و سیاه و سفید رنگ در دسترس خواهد بود برای راه اندازی و پس از آنهایی که اضافی / ویژه نسخه های بعد از آن. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.راه اندازی واحد اعم از سفید یا سیاه و سفید ورزش دو تن طراحی مطابق DualSense کنترل. در این مورد سیاه و سفید داخلی بلوک flanked توسط دو بال قرمز در امتداد دو طرف آن هر یک روشن توسط Led های قرمز. این واحد می تواند در یک حالت عمودی با استفاده از یک پایه به حمایت از آن و یا افقی. اما گرما دریچه های واقع در بالای واحد در جهت عمودی.

MJKJ Handheld Game Console , RG350 Retro Game Console OpenDingux Tony System , Free with 32G TF Card Built-in 2500 Classic Game Console 3 Inch IPS Screen Portable Video Game Console - Black
MJKJ دستی, کنسول بازی RG350 بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل کنسول OpenDingux تونی سیستم رایگان با 32G کارت TF ساخته شده در 2500 بازی های کلاسیک کنسول 3 اینچ IPS صفحه نمایش قابل حمل بازی های کنسول – سیاه و سفید

  • 2019 جدید به روز رسانی RG350 کنسول بازی اضافه 360 درجه جوی استیک آسان به کار گیرند . 3.5 Inch IPS Screen(320×240) , سوپر شیشه ای برای جلوگیری از خارش و نه صدمه زدن به چشم.
  • OpenDingux تونی سیستم رایگان با 32G کارت TF قبل 2500 , کلاسیک بازی ها کاملا پشتیبانی PS1、CPS1、CPS2、FBA、NEOGEO、NEOGEO جیب、GBA、GBC、GB、SFC、FC、MD、اس ام اس、GG、دستی、MSX、PCE、WSC、فشار با نوک انگشت کوچک,کاشت بازی ها و غیره 20 نوع از بازی ها با فرمت.مشتری همچنین می توانید دانلود بازی های بیشتر از وب سایت توسط themself.
  • ساخته شده در ظرفیت بالا 2500mAh لیتیوم باتری فوق العاده طولانی آماده به کار زمان شارژ توسط کابل USB . پشتیبانی از 6 ساعت مداوم بازی بازی.
  • چند منظوره: می توانید با استفاده از به عنوان ویدئو پلیر, موزیک پلیر, e-book reader جالب تر از ساده دستی کنسول. ساخته شده در بلندگو با الهام بخش جلوه های صوتی منحصر به فرد با کیفیت بالا, شفاف, مواد, جک هدفون 3.5 mm کنترل حجم
  • بهترین هدیه تولد برای کودکان . اگر شما هر گونه مشکل در مورد محصولات ما , لطفا تماس با ما ما را رضایت بخش پاسخ به شما را در زمان . لطفا در صورت تمایل به خرید.