منچستر یونایتد دوباره علاقه به جک گریلیش با Jadon سانچو معامله نزدیک شدن به اتمام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوله گونار Solskjaer مایل به حرکت جک گریلیش حتی اگر منچستر یونایتد تکمیل امضای بوروسیا دورتموند را Jadon سانچو اگر چه استون ویلا ستاره ساخته شده آگاه او ممکن است برخی از استارت هر هفته.

تایید صلاحیت لیگ قهرمانان آزاد است و اولدترافورد باشگاه سوار بر بلند پروازانه تر انتقال برنامه های پیش رو از چه قرار است مشغول تابستان و Solskjaer است که قصد بهبود عمق تیم ملی خود را.

که دیده است او را به بازگشت به گریلیش که گفته می شود علاقه زیادی به حرکت می کند. یکی از عوارض بالقوه است که استون ویلا بقا بدان معنی است که آنها لازم نیست که همان نیاز مالی به فروش برساند بنابراین می توانید بپرسید برای قیمت بالاتر و فراتر از £50 متر. که می تواند در عین حال دیدن هر آینده نگر مقابله سقوط.

ایالات رفته بود سرد در گریلیش در طول چند ماه گذشته اما منابع می گویند Solskjaer اتحاد دوباره ارزیابی وضعیت پس از اشاره به نحوه کشیده بهترین یازدهم بود پروژه راه اندازی مجدد.

ایالات انتظار می رود برای تکمیل امضای سانچو در هفته های آینده اگر چه آنها هستند هنوز هم کمی منصفانه خاموش دورتموند را ارزیابی. دو باشگاه گفت: در مورد "£10m-£15m جدا".

Solskjaer خواهد شد در ضمن نگاه به حرکت در حدود شش بازیکن از جمله جسی Lingard و فیل جونز به عنوان او به دنبال تغییر شکل پیراهن.

ممکن است که کریس اسمالینگ می تواند پس از بازگشت چشمگیر وام املا در رم. ایران هنوز تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت در یک مرکز نیمه که ممکن است در شرایطی و در دسترس است. آنها علاقه دیرینه در ناپولی را Kalidou Koulibaly و بورنموث را Nathan Ake اما منچستر سیتی نیز به دنبال در هر دو.

Solskjaer در ضمن می خواهد به اکسل Tuanzebe شانس به گام در فصل آینده شده تحت تاثیر قرار گرفته و با پیشرفت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب