Kirstie Allsopp گفته است که “قتل عام” از دفن مادرش در پشت باغ ساخته شده او را متوجه اهمیت مراسم تشییع جنازه متخصصان است.

در سال 2014 محل سکونت مجری به خاک سپرده شد مادرش بانو فیونا Hindlip در یک طرح بود و در پایان Dorset, باغ, بعد, به سایت دفن از خانواده اسب و مطابق با آخرین خواسته. Allsopp بلافاصله به حال تاسف ،

“من نمی خواهد آن را توصیه به هر کسی’ Allsopp گفت: بار رادیو. “من فکر می کنم یک دلیل وجود دارد که ما دست بر بدن مردم ما با عشق به افرادی است که متخصصان در این زمینه است.”

بانوی Hindlip مبارزه با سرطان پستان برای 25 سال قبل از خروج از دستورالعمل های دقیق در مورد چگونه او می خواهم به خاک سپرده شود و چه لباس او می خواهم برای پوشیدن دارم. Allsopp تنها به یاد او و مادرش که سرطان ترمینال زمانی که او کشف کرد که او تا به حال خود را خریداری تابوت که ذخیره شده را در اتاق زیر شیروانی.

“این است که یک کمی از استبداد احساس است که کسی که در سمت چپ این بسیار قوی دستورالعمل شما باید پایبند به” Allsopp گفت: در حالی که با یادآوری این سری از بلایای طبیعی رخ داده است که در این روز از او و مادرش مراسم تشییع جنازه.

بانوی Hindlip فوت در طول یک دوره از سنگین باران است که به معنای دفن او طرح پر از آب. خانواده نیز تا به حال به رها کردن ساز و برگ او درخواست کرده بود به خاک سپرده شد و پس از مبارزه به لباس او را در آن. به طور مشابه, “لباس های هوشمند” بانوی Hindlip درخواست او عزاداران پوشند تا به حال به کمی تغییر با خانواده پوشیدن چکمه ولینگتون به دلیل “knee-deep گل” بود که به نظر می رسد در این باغ با توجه به باران.

Allsopp گفت که او در حال حاضر قادر به دیدن خنده دار در کنار مادرش مراسم تشییع جنازه و اضافه کرد: “من می توانم آن را توصیف کاملا طنز آمیز راه است که آن را فقط فوق العاده تاریک و بریتانیا است.”

Allsopp که همچنین نشان داد او می خواهم به سوزانده شود به منظور به حداقل رساندن سر و صدا اخیرا در دفاع از تصمیم خود برای شلیک یک مجموعه تلویزیونی تحت coronavirus مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de