یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن برای شما مناسب است ؟

نقد خارج تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند باز کردن یک جذاب قابلمه پول شیر به هنگامی که بار سخت — در تئوری حداق

توسط FARDAALEFBA در 10 اردیبهشت 1399

نقد خارج تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند باز کردن یک جذاب قابلمه پول شیر به هنگامی که بار سخت — در تئوری حداقل — با دادن به شما دسترسی به حقوق صاحبان سهام در خانه خود را.

در این مقاله ما توضیح دهید که دقیقا چه پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن است که چه نوع از نمره اعتباری شما به احتمال زیاد به نیاز به واجد شرایط برای یک, چه شرایط مناسب برای انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن و بیشتر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد نقدی کردن Refinances

نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) اساسا اجازه می دهد تا شما را به دریافت پول از خانه خود را مانند یک دستگاه خودپرداز. اما در حالی که ممکن است صدای بزرگ در تئوری وجود دارد برخی از جنبه های منفی جدی برای انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) است که شما باید آگاه باشند از.

"به یاد داشته باشید این است که رایگان پول" پول متخصص کلارک هوارد می گوید. "شما باید به آن پرداخت و شرایط پرداخت آن را به عقب می تواند زشت اگر شما آن کشش بیش از حد طولانی است."

فهرست مطالب

چه پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian)?

به درک آنچه یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) است که آن را برای اولین بار مفید به یاد داشته باشید چه ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است.

یک تشکیلات جدید بکار تجاری است یک معامله مالی که در آن شما ارز وام مانند وام مسکن فعلی خود را برای یک وام مسکن جدید اغلب با نرخ بهره پایین تر از شما تا به حال پرداخت شده است.

آن را نیز ممکن است به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را وام خودرو و یا تشکیلات جدید بکار تجاری خود را وام دانشجویی, اما برای اهداف این مقاله ما به شما در حفظ تمرکز بر روی وام های مسکن.

خط پایین این است که با نرخ وام مسکن در نزدیکی پایین ضبط یک تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند یک راه عالی برای خارج شدن مسکن از بدهی سریعتر. در حالی که شما هنوز هم همان اصل تعادل, داشتن یک نرخ بهره پایین تر واقعا می تواند کمک به سرعت بخشیدن به نتیجه نهایی.

اما نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) نیست کاملا همان چیزی که به عنوان ساده وانیلی تشکیلات جدید بکار تجاری. در واقع وجود دارد یک زن و شوهر از تفاوت های کلیدی. با نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن شما:

  • تبادل قدیمی خود را وام مسکن برای یک, اما
  • یک مبلغ یکجا پرداخت می شود به شما در بستن (پول نقد) و
  • شما معمولا پرداخت کمی بالاتر نرخ بهره از آنجا که شما در حال تامین مالی پول بیشتر در پایان

پول شما را از معامله با پول نقد کردن refi است که پول شما در حال بهره برداری از خانه خود را موجود و حقوق صاحبان سهام.

چه هدف از نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian)?

مردم معمولا استفاده از پول نقد-تشکیلات جدید بکار تجاری به عنوان یک ابزار به پرداخت برای بهبود صفحه اصلی. تفکر است که شما در حال بهره برداری از سهام خود را, اما آن را به نام ساختمان بیشتر حقوق صاحبان سهام در خانه خود را با استراتژیک بهبود.

تبلیغات

اما ما باید توجه داشته باشید که تنها چند صفحه اصلی بهبود واقعا نشان داده شده است برای اضافه کردن طولانی مدت ارزش به خانه خود را. ما به عنوان خوانده شده قطعه در 3 صفحه اصلی بهبود است که ارزش هزینه برای آخرین اطلاعات.

اما این در ذهن نگه دارید وجود دارد: یکی از دلایل کلارک هوارد می گوید: شما باید هرگز فراموش نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian): برای پرداخت بهره بالا کارت اعتباری بدهی.

اگر شما به انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) مطمئن شوید که شما می توانید دریافت پول و پرداخت کردن کارت های اعتباری خود را...اما شما ممکن است به پرداخت بیش از هزاران در دراز مدت وام مسکن خود را به دلیل نرخ بهره بالاتر است.

علاوه بر این در نظر بگیرید: کارت اعتباری بدهی نا امن است. اگر شما نمی پرداخت صورتحساب کارت اعتباری خود را وجود دارد هیچ چیز یک شرکت کارت اعتباری می توانید انجام دهید به شما به غیر از خراب کردن اعتبار خود را و/یا آزار و اذیت شما بی وقفه به پرداخت صورتحساب خود را.

اما بدهی های وام مسکن است که امن خانه خود را. اگر شما قادر به نگه دارید تا با ماهانه وام مسکن خود را پرداخت, شما می توانید به خودتان پیدا کنید در خیابان.

چگونه یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) کار می کند ؟

به منظور واجد شرایط برای نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) شما نیاز به ملاقات با یک زن و شوهر از معیارهای:

  • شما نیاز به حقوق صاحبان سهام در خانه خود را
  • شما نیاز به قادر به عبور از استانداردهای اختصاصی

ما بحث در مورد استانداردهای اختصاصی تر در یک لحظه. در حال حاضر, اجازه دهید نگاهی به یک مثال از نحوه نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) آثار خود را با موجود عدالت خانه.

بیایید می گویند خانه خود را به ارزش $250.000 و شما ساخته شده تا 50000 دلار از سهام از طریق پرداخت کردن وام مسکن خود را. بنابراین شما باید یک مسکن باقی مانده تعادل $200,000.

شما می توانید به طور کلی تا 80% یا 90% از سهام خود را در نقد خارج تشکیلات جدید بکار تجاری. اما بیایید می گویند شما یک رویکرد محافظه کارانه تر و فقط شیر نیمی از سهام خود را خانه.

که به معنی شما می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری خود را از $200,000 تعادل باقی مانده و نیمی از سهام خود را — $25,000 -- به عنوان یک مبلغ یکجا پرداخت در بسته شدن.

نتیجه نهایی این است که خود را وام مسکن جدید تعادل خواهد بود $225,000 (که اصلی خود را از $200,000 تعادل به علاوه شما $25,000 یکجا).

تبلیغات

چه نوع از نمره های اعتباری آیا من نیاز به واجد شرایط?

به منظور انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) شما نیاز به نمره های اعتباری بالاتر در حال حاضر از همیشه قبل از. MarketWatch گزارش برخی از وام دهندگان در حال اصرار بر حداقل نمره اعتباری از 700 به نظر شما نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) نرم افزار است.

البته که متفاوت توسط وام دهنده. اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بهتر است اگر شما گمراه در کنار داشتن یک نمره های اعتباری بالاتر در این زمان. ما رو از مشاوره در مورد چگونه به منظور بالا بردن نمره اعتباری خود را سریع اینجا.

افزایش نمره اعتباری مورد نیاز واقعا در خدمت دو هدف: در آن بانک ها فقط می خواهید برای قرار دادن سرمایه برای معتبر ترین مشتریان به دلیل چالش های اقتصادی آب و هوا در حال حاضر. که باعث می شود حس خوب مالی.

اما با توجه به انتخاب وجود دارد یکی دیگر از دلایل که چرا بانک ها می خواهند برای دیدن نمره های اعتباری بالاتر در refinances.

با کارکنان بانک کار از خانه مصرف آن را طولانی تر از همیشه به رسیدگی refi درخواست. بنابراین بالا بردن نمره های اعتباری مورد نیاز است یک راه سریع و آسان برای محدود کردن نفوذ از برنامه های کاربردی.

هنگامی که آن را حس برای انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian)?

کلارک هوارد می گوید: انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) است که واقعا فقط یک پول هوشمند حرکت در دو موارد خاص:

  1. به پرداخت هزینه برای صفحه اصلی بهبود
  2. به عنوان یک جایگزین ارزان تر به قرض گرفتن برای آموزش فرزند خود را

"اصلی شرایط [است] بهبود صفحه اصلی" کلارک می گوید. "دوم می تواند جای پدر و مادر به علاوه وام برای کالج. شرایط آنقدر شدید برای پدر و مادر به علاوه و نرخ بهره است که معمولا بسیار بالاتر از نرخ وام مسکن."

فکر نهایی

انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن است یک استراتژی ممکن است برای به دست آوردن پول برای انجام صفحه اصلی بهبود و هنگامی که شما با توجه به کمک به کودک خود را پرداخت برای کالج در برخی موارد.

اما نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بدهی کارت اعتباری, مهم نیست چقدر بالا نرخ بهره. آن را به سادگی بیش از حد خطرناک برای پرداخت یک بدهی نا امن با در نظر گرفتن بدهی که امن خانه خود را به عنوان وثیقه.

اگر شما به دام افتاده در بدهی کارت اعتباری بهره بالا خود را برای اولین بار خط دفاع باید برای دریافت بودجه است. ترکیب این روش با گرفتن 0% APR کارت اعتباری برای انجام یک انتقال تعادل و شما خواهید بود در راه خود را برای مقابله با بدهی های خود را.

بیشتر از مشاوره Clark.com:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de