چتر آکادمی فصل 2 نقد و بررسی: زمان خم ابرقهرمان داستان قسمت مساوی قلب و عمل اکتان بالا

یک خط تیره از خانواده ناکارآمد دینامیک یک لمس از زمان سفر قریب الوقوع روز قیامت – که هر دو فصل از Netflix ابرق

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

یک خط تیره از خانواده ناکارآمد دینامیک یک لمس از زمان سفر قریب الوقوع روز قیامت – که هر دو فصل از Netflix ابرقهرمان سری چتر آکادمی در ملخص کلام است. این فرمول ممکن است صدای hackneyed, نقشه کشی, تشابه با فیلم های پرفروش مانند X-مردان: روز از آینده به گذشته و سال گذشته پیشگام Avengers: Endgame. اما چتر آکادمی موفق به براندازی ابرقهرمان استعارههای و ارائه یک روایت است که احساس تازه – یک شاهکار آن را با موفقیت تکرار و در فصل دوم آن.

فصل اول نشان می دهد منتشر شد در سال گذشته اقتباس از Gerard Way (My Chemical Romance) و گابریل Ba را در سری کتاب های کمیک به همین نام است. در سال 1989 43 نوزادان متولد شد در همان زمان دقیق همه به زنانی که نمی شد باردار هنگامی که روز آغاز شد. هفت نوزادان اتخاذ شد گریز از مرکز میلیاردر آقا رجینالد Hargreeves (Colm Feore) که آموزش آنها را برای تبدیل شدن به یک جرم و جنایت مبارزه با تیم ملی.

همه کودکان باید ابرقهرمان توانایی های به غیر از خارج وانیا/شماره هفت (الن پیج) که به ظاهر هیچ. سال پس از چتر آکادمی منحل شده است به خواهر و برادر reconvene در خانه خانواده خود را پس از مرگ پدر خود متحد در تلاش برای جلوگیری از آخرالزمان از تخریب جهان است.

اما آنها نمی. فصل اول به پایان می رسد با باران شهاب سنگ باران را بر زمین ایجاد می شود که وانیا – که معلوم است که قوی ترین از همه آنها را – ناخواسته از بین می برد و ماه. این supercilious شماره پنج (آیدان گالاگر) 58-ماه-پیر مرد به دام افتاده در یک دختر 13 ساله در بدن است که قادر به سفر از طریق فضا و زمان حمل و نقل خانواده خود را به ایمنی در گذشته است. اما او انشعابات همه آنها را در این روند با خواهر و برادر در حال ارسال به دالاس تگزاس در اوایل دهه 1960 در نقاط مختلف در زمان.

پنج گذشته است برای رسیدن به فرود, با کف دست زدن-در وسط یک جنگ هسته ای در سال 1963. سفر به عقب در زمان بیشتر از 10 روز سابق هیتمن مجموعه را به خانواده خود را با هم به طوری که آنها می تواند یک بار دیگر همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از یک رویداد زمین شناسی از وقوع است.

انفجاری پنج دقیقه اول باز قسمت – که نشان می دهد برخی از شخصیت های' حمايتهاي قفل پتانسیل – آیا نشانه ای از آنچه آمده است و این خستگی ناپذیر اکتان بالا فصل با interweaving داستان که فقط هدایت و روشنی از حال پیچیده و دشوار است.

تنظیم فصل در اوایل دهه 1960 در برابر پس زمینه از جنبش حقوق مدنی و جان اف کندی در انتخابات ریاست جمهوری بوجود می آورد که نشان می دهد یک حس gravitas, در حالی که همچنین درخواست عمیقی سوال: اگر شما این شانس را دارید اخلاقی ضروری برای تغییر تاریخ ؟

به کارگیری خشک وس اندرسون-سبک طنز و end-of-the-world سوء استفاده شایسته از قهرماناناین فصل دوم از چتر آکادمی فقط به عنوان – اگر نه بیشتر – حواس پرت از اول. وجود دارد زمان سفر سه گانه assassins مبدل به عنوان milkmen; کودک Pogo یک شامپانزه که در اول فصل بود و انسان استاد Hargreeves خانواده و یک مرد با یک مخزن ماهی برای سر است. در میان اسلحه toting چاقو-پرتاب soundwave-عمل انفجار در قلب آن نهفته مرکزی پیام – یک یادآوری به موقع – که مهم نیست که چقدر دیوانه کننده شما عزیزان ممکن است شما ممکن است پیدا کردن شما در بهترین خود را هنگامی که شما در هر یک از دیگر طرف.

چتر آکادمی فصل دو می رسد در Netflix بکشد در 31 جولایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن