کتی پری می گوید او در نظر گرفته خودکشی در سال 2017: 'قدردانی چیزی است که زندگی من را نجات داد'

Katy Perry باز کرده است تا در مورد تجربه افکار خودکشی در سال 2017 پس از جدایی او از اورلاندو بلوم و ضعیف فروش

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

Katy Perry باز کرده است تا در مورد تجربه افکار خودکشی در سال 2017 پس از جدایی او از اورلاندو بلوم و ضعیف فروش آلبوم.

این خواننده که در حال حاضر در انتظار اولین فرزند او با ارباب حلقه بازیگر اعتراف کرد که او "سقوط" پس از رفتن را از طریق یک سری از پایین لحظات مربوط به هر دو زندگی شخصی و حرفه ای.

صحبت کردن به ایستگاه های رادیویی SiriusXM CBC پری گفت: "من حرفه ای بود در این مسیر بود که آن را رفتن بالا و سپس من تا به حال کوچکترین تغییر نه بزرگ که از خارج از چشم انداز. اما برای من لرزه ای.

"به من داده بود خیلی و آن را به معنای واقعی کلمه شکست من در نیم. من شکسته بود با دوست پسر من که در حال حاضر my baby daddy-به-می شود و پس از آن من هیجان زده در مورد پرواز کردن رکورد بعدی. اما این اعتبار را ندارد من بالا و بنابراین من فقط سقوط کرد."

این "آتش بازی" خواننده اضافه شده است که او معتقد است "قدردانی" زندگی او را نجات داد و او همچنان برای پیدا کردن چیزهایی در زندگی خود را به بود خدا را شکر.

"این خیلی برای من مهم بود به طوری که من می تواند پیدا کردن من تمامیت در راه های مختلف و بعدی بیشتر از فقط زندگی من مثل یک تشنه پاپ استار, تمام وقت," او توضیح داد.

"قدردانی است که احتمالا چیزی که زندگی من را نجات داد چرا که اگر من را پیدا کند که من می خواهم که در wallowed خود من غم و اندوه و احتمالا فقط شروع به پریدن کرد.

"اما من در بر داشت راه برای سپاسگزار باشد. اگر آن را می شود واقعا سخت من راه رفتن در اطراف و می گویند, " من هستم من هستم!' حتی اگر من در یک sh***y خلق و خوی است."

پری اضافه شده است که او در حال حاضر در یک مکان بسیار بهتر است و این که او ایمان به او کمک کرد تا بهبود در طول زمان است.

"امیدوارم که همیشه یک گزینه برای من به دلیل ارتباط من با خدا و چیزی که بزرگتر از من," او گفت:.

"البته اگر من یک کنترل سرنوشت من من می خواهم به یک رانندگی آن را به زمین. امید من این است که چیزی بزرگتر از من در من ایجاد شده برای یک هدف و ایجاد من برای یک دلیل که من نمی یکبار مصرف و که هر کسی که ایجاد شده دارای یک هدف."

این اولین بار نیست که پری باز کرده است تا در مورد بهداشت روانی.

در اوایل این ماه باردار ستاره پاپ منعکس شده در دولت خود را از ذهن در طول coronavirus بحران و اعتراف کرد که او دچار "امواج افسردگی".

"گاهی اوقات من نمی دانم چه چیزی بدتر از تلاش برای جلوگیری از ویروس و یا امواج از افسردگی است که با این هنجار جدید" او در توییتر نوشت.

توییت زده وتر با بسیاری از پیروان او بود و سیل پیام های حمایت از طرفداران و افراد مشهور دوستان است.

در ماه ژانویه به "Dark Horse" خواننده باز کرد تا در مورد تجربه افسردگی در مصاحبه با رواج هندبیان کرد که 2017 و 2018 شد برخی از سخت ترین سال است.

"در گذشته من تا به حال شده است قادر به غلبه بر آن, اما این بار چیزی اتفاق افتاده ساخته شده است که من سقوط بیش از حد بسیاری از پرواز از پله ها. من تا به حال واقعا در سلامت روان, سفر," او گفت:.

اگر شما شده اند تحت تاثیر این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمانها برای حمایت از: ذهن است.org.بریتانیا nhs.انگلستان/livewell/mentalhealth, mentalhealth.org.انگلستان samaritans.org.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن