برایتون در مقابل منچستر سیتی نتیجه: نیمه نمرات هتریک به عنوان شایع شهرستان مهر مقام دوم

در فرم Raheem Sterling آمار یک هتریک به منچستر سیتی شروع یک برنامه به طور بالقوه آشفته چند روز توسط باد دور بر

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

در فرم Raheem Sterling آمار یک هتریک به منچستر سیتی شروع یک برنامه به طور بالقوه آشفته چند روز توسط باد دور برایتون به امن مقام دوم در لیگ برتر است.

گابریل عیسی و برناردو سیلوا نیز در هدف برای کمک به شهرستان یقین پایان اجرای سه پی در پی بالا پرواز شکست در جاده ها با thumping پیروزی 5-0.

پپ گواردیولا را در کنار در حال حاضر اطمینان از اتمام runners-up به فراری رهبران لیورپول اما آیا آنها واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان باقی مانده است موضوع دیگری.

این باشگاه را در روز دوشنبه کشف نتیجه درخواست تجدید نظر خود را در برابر یک دو سال محرومیت از مسابقات باشگاه های زیر اتهام نقض باشگاه صدور مجوز و مالی fair play مقررات.

در حالی که این موضوع در حال انجام باقی مانده است یک نگرانی عمده وجود دارد مقدار زیادی برای لبخند شهر مورد در شنبه شب به عنوان قوی استرلینگ در زمان هدف خود را شمارش در تمام مسابقات به 27, پرکار ترین کمپین کار خود را به تاریخ.

شهر بارها و بارها نشان داد نگاه اجمالی خود را مسحور بهترین و در یک روز دیگر را به دست آورد و حتی بیشتر به عنوان حاشیه عیسی و کوین ده بروین هر لرزاند چوب.

Outclassed انگلیس بارها و بارها فراهم غالب آنها بازدید کنندگان اقیانوس ها از فضا و ارائه کمی مقاومت است. مرغ دریایی باقی می ماند هشت امتیاز از منطقه سقوط پس از دومین شکست خانگی را فقط در چهار روز.

پیش از شروع مسابقه فوتبال در ساسکس وجود دارد تند و تلخ دقیقه سکوت پس از مرگ از انگلستان در جام جهانی برنده جک چارلتون در سن 85.

شهرستان جشن پس از برناردو سیلوا راست می افزاید: هدف چهارم (EPA)

شهرستان شد قهرمانان اروپا برای دومین فصل های پی در پی در آخرین دیدار خود به Amex ورزشگاه اما تقریبا 14 ماه در همه چیز تبدیل شده است کمی ترش است.

گواردیولا مردان را تماشا رقبای لیورپول جیغ وداد بازی کردن به عنوان در حالی که آنها سفر جنوب با نگرانی در انتظار اروپایی خود سرنوشت و داشتن شده است مورد ضرب و شتم در منچستر یونایتد چلسی و ساوتهمپتون قبلی خود را سه بالا پرواز دور سفر.

ده بروین کاپیتان بازدید کنندگان به عنوان رئیس گواردیولا چرخش پیراهن خود را با ساخت شش تغییرات به این تیم که کوبید 5-0 نیوکاسل در اواسط هفته.

برایتون که نشان داد پنج تغییرات تا به حال پرداخت قیمت سنگین برای تلاش برای بازی کردن از پشت عنوان کرد و دو گل از اشتباهات فردی در مراحل اولیه روز چهارشنبه 3-1 دست دادن به Jurgen Klopp بی امان لیورپول.

میزبان که جان سالم به در زمانی که بینام شهرستان مدافع Eric Garcia نوعی تبدیل گسترده ای از Riyad Mahrez گوشه ای برگزار شد تا دقیقه 21 به این مناسبت.

استرلینگ ساخته شده است دستیابی به موفقیت ماهرانه خم به گوشه پایین سمت راست از 20 متری پس از او اجازه بیش از حد فضا توسط مارتین مونتویا که گابریل عیسی راننده سرشونو تکون دادن Mahrez را جستجو تصویب به مسیر خود است.

برایتون موفق به جمع اوری تلاش در هدف در کل بازی و شهرستان را دو برابر بهره دو دقیقه قبل از استراحت.

ده بروین را outswinging گوشه ای از حق کمک کرده بود توسط Rodri اجازه می دهد عیسی یک شیر آب ساده در پشت پست پس از او فرار هموطن برنارد.

بلژیک ده بروین سپس smacked پست سمت چپ از یک ضربه آزاد فقط پس از راه اندازی مجدد با Seagulls دروازه بان متیو رایان ممنون کلاچ استرلینگ را پیگیری تلاش است.

استرلینگ به سرعت atoned برای هدر دادن که شانس با عنوان در Mahrez لذت بخش عبور از سمت چپ به نتیجه فراتر از شک هنوز هم با 37 دقیقه به رفتن.

شهر بازی بود verging در نمایشگاه از مسائل در زمان و آن را به نظر می رسد رسیدگی می تواند تبدیل به تحقیر آمیز برای میزبان زمانی که فقط سه دقیقه بعد پرتغالی سیلوا افزود: یکی دیگر از اتمام روز شنبه پس از رایان موفق به نگه داشتن خود را در تلاش های اولیه.

سالم منجر مجاز گواردیولا به یک رشته از نیمه دوم تغییرات که شاید خود را متوقف شتاب و امان برایتون بیش از حد خجالت.

استرلینگ هنوز در زمان حال به امن خود را سه برابر و آن را وارد ده دقیقه از پایان و در مد عجیب و غریب.

پس از سقوط به زمین در داخل جعبه انگلستان بین المللی به نحوی موفق به سر goalwards در حالی که بر روی زمین و آن را به هفت گل به عنوان بسیاری از بازی ها پس از راه اندازی مجدد به ادعای مطابقت با توپ به عنوان دن رایت موفق به پاک کردن خط.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب