David Walliams: کمدین کودکان کتاب های متهم 'sneering fatshaming مزخرف'

David Walliams شده است را محکوم کرد مطالب خود را محبوب کتاب های کودکان. فعال و مواد غذایی نویسنده جک مونرو راه

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

David Walliams شده است را محکوم کرد مطالب خود را محبوب کتاب های کودکان.

فعال و مواد غذایی نویسنده جک مونرو راه اندازی یک حمله کوبنده در توییتر در روز یکشنبه (5 تیر) نام تجاری کمدین داستان به عنوان "sneering classist fatshaming مزخرف".

در یک موضوع که به آنجا رفته ویروسی مونرو به نقل از چند تن از Walliams کتاب از جمله بدترین پدر و مادرکه شد منتشر شده در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 است.

او متهم Walliams از "هدف قرار دادن طبقه کارگر" و اشاره کرد چقدر از مواد بازیافتی از بحث برانگیز Little Britain سری. Walliams و همدست خود را Matt Lucas اخیرا عذر خواهی کرد برای استفاده از blackface در نشان می دهد.

مونرو شروع توییتر خود با موضوع پست زیر: "پسر کوچک خود را به اتمام David Walliams, مجموعه کتاب های امروز, بنابراین من در نهایت تصمیم گرفت به خواندن از آخرین. (این مهم است به یاد داشته باشید در اینجا من خریداری یک واحد.) آن را مانند Little Britain برای کودکان و نوجوانان. 37m نسخه به فروش می رسد ؟ از این sneering classist fatshaming گریم مزخرف؟"

او محکوم Walliams به تصویر می کشد یک مادر تنها دو زندگی می کند که در یک برج از بلوک به عنوان یکی از "بدترین پدر و مادر" هنگامی که "همه او را عشق است بچه های خود را و آنها را به خنده".

مونرو افزود: "من آگاه هستم من احتمالا در سراسر آمده به عنوان یک سیاه harpy اما یک مرد ثروتمند با استفاده از زنان طبقه کارگر به عنوان punchlines برای خود خسته جوک و سپس با قاشق تغذیه آنها را به کودکان ترسناک است."

او همچنین گفت: کلمه "مرد" استفاده شده است به عنوان یک "موهن توضیحات تقریبا در سراسر".

در پاسخ به این موضوع Walliams ناشر هارپر کالینز گفت: مستقل: "David Walliams کتاب باید متنوع خوانندگان که در انعکاس مطالب خود را. او می نویسد: در مورد دنیای واقعی از کودکان با استفاده از کمدی به عنوان راهی برای مقابله با بسیاری از مباحث دشوار از زمین شکستن این پسر در لباس به Gangsta Granny, و, که باید در نظر گرفته شود در چارچوب وسیع تری از کلی داستان است.

"در بدترین... سری او می نویسد احتیاطی قصه های سورئال با استفاده از شوخ طبعی به قهرمان شکست, جلوگیری از تورم پرشکوه و محکوم قلدر. David Walliams کتاب تبدیل شده اند بی شماری غیر خوانندگان به booklovers و خانواده های خواندن با هم."

آنها همچنین گفت: مونرو ادعا می کند که Walliams تا به حال ساخته شده, جوک های نژادپرستانه در مورد یک شخصیت به نام دست قیمومیت اشتباه بود و این که این شخصیت در واقع سفید نه سیاه و سفید به عنوان مونرو اعلام کرده بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب