Kanye West انتقاد از Harriet Tubman در درهم و برهم, کمپین تجمع را محکوم کرد توسط ستاره از جمله 50 درصد و Q نکته

Kanye غرب را درهم و برهم, کمپین تجمع که او را دیدم انتقاد طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman شده است با انت

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

Kanye غرب را درهم و برهم, کمپین تجمع که او را دیدم انتقاد طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman شده است با انتقاد توسط ستاره از جمله 50 درصد و Q Tip.

رپر برگزار شد این تجمع در چارلستون کارولینای جنوبی که در آن او است که به دنبال به واجد شرایط برای دولت رای گیری به عنوان یک نامزد مستقل. سخنرانی خود را که شامل خود می بالد در مورد داشتن یک "مغز از جمجمه" شده است ملاقات با محکومیت از تعدادی از ستاره.

در Instagram, 50 Cent اعلان مجدد یک کلیپ از غرب سخنرانی در کنار عنوان: "آنچه f*** او فقط می گویند ؟ این همه Jay Z گسل. Kanye اولین رالی. LOL"

غرب را به انتقاد از Tubman, یکی از محترم ترین چهره در تاریخ آمریکا نیز زیر آتش. رپر ساخته شده Tubman نظرات در حالی که محکوم سفید کسب و کار برای به کارگیری سیاه نمادها و گفت: "Harriet Tubman در واقع هرگز رهایی بردگان او فقط به حال بردگان به کار برای دیگر افراد."

Tubman فرار برده داری و پس از آن نجات حدود 70 بردگان با استفاده از یک راز شبکه ای از خانه های امن و روستایی راه های عبور شناخته شده به عنوان راه آهن زیرزمینی. معلوم نیست چه غرب در مورد صحبت شد.

در توییتر رپ Q نکته به سادگی ارسال یک تصویر از Tubman همراه با زیرنویس "#قهرمان". بازیگر جفری رایت در توئیتر خود نوشت: "Harriet Tubman نمی کند مورد لعنت به کسی k***نگر نظر است."

رپ Noname موجز است: "حفظ HARRIET TUBMAN نام خود را F***ING دهان!!!!!!!"

نفرت تو را نویسنده انجی توماس در توئیتر خود نوشت: "اگر خانواده متوقف نمی اخلال Harriet Tubman روح با این حماقت..."

دیگران ابراز ناخرسندی مردم غرب سخنرانی به طور جدی نشان می دهد که ستاره نیاز به کمک و نه محکومیت.

ترانه سرا و تهیه کننده Finneas o'connell برادر بیلی Eilish توییتی: "اجازه دهید به طور کامل بی توجهی به سیاست است. Kanye است که رفتن را از طریق یک قسمت و نیاز به عشق و مراقبت از دوستان و خانواده خود را."

رپ JPEGMAFIA در توئیتر خود نوشت: "من فقط امیدوارم کنی خوب است. من واقعا نمی دانم چه چیز دیگری به اینجا می گویند."

هنوز معلوم نیست که آیا غرب در واقع در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده با وجود اطلاعیه خود در تاریخ 8 جولای که او برنامه ریزی شده به اجرا به عنوان نماینده یک حزب سیاسی جدید شناخته شده به عنوان "جشن تولد". در 14 جولای, یک عضو از غرب انتخاباتی ادعا کرد که او در حال حاضر کاهش یافته است خارج از مسابقه.

ستاره نیاز به 10,000 امضا ظهر دوشنبه (20 جولای) به منظور به نظر می رسد در کارولینای جنوبی انتخابات نوامبر و انتخابات در ایالات متحده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب