تاثیر گذار را از تماس آهار تناقضات میان بالا خیابان برندها با Instagram پست: 'این برای من جنون'

مد و تاثیر گذار است به نام تناقضات در اندازه بین محبوب ترین ها فروشگاه های لباس با یک پست نشان دادن تفاوت در ج

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

مد و تاثیر گذار است به نام تناقضات در اندازه بین محبوب ترین ها فروشگاه های لباس با یک پست نشان دادن تفاوت در جا از سه جفت شلوار جین در اندازه های مختلف.

Becki از لیدز که می رود با نام کاربری @the_rebeccaedit در Instagram به تازگی مورد بحث اندازه در مد سریع و اهمیت نمی اجازه می دهد اندازه لباس برای نفوذ خود ارزش خود را در یک Instagram post.

در این پست Becki نشان می دهد که چگونه هر یک جفت شلوار جین متناسب با توضیح داد که آنها از فروشگاه های مختلف و اندازه های مختلف - اما این شلوار جین که بزرگترین اندازه ها در واقع ونرخ.

در اولین عکس های تاثیر گذار, تلاش برای جا به یک اندازه 12 نور آبی شلوار جین از زارا که او تنها می تواند به جلو و به او ران.

در عکس دوم نشان می دهد Becki پوشیدن "جادار" و "راحت" سیاه جفت از بالا waisted شلوار جین زارا که به اندازه 10.

یک سوم عکس می بیند او با پوشیدن یک جفت از اندازه هشت شلوار جین سفید از نگاه جدید آن نیز مناسب هستند اما یک "کمی گرم و نرم".

علاوه بر نشان دادن چگونه شلوار مناسب در بدن این وبلاگ نویس به اشتراک گذاشته یک عکس مقایسه اندازه از سه جفت شلوار جین با شلوار جین Zara در بزرگترین اندازه وضوح کمتر از دو نفر دیگر.

"اندازه. به طور خاص بالا خیابان آهار. من هیچ واژه" Becki زیر نویس عکس ها توضیح داد که او ایجاد پست چرا که او می خواست ثابت کند "اندازه علم دقیق نیست (به خصوص در مد سریع) و شما مطلقا نمی ضمیمه خود ارزش خود را به شماره روی برچسب زیرا شما خودتان را راه اندازی به شکست است."

"وجود دارد هیچ جای تعجب هیچ کس نمی داند چه اندازه هستند؟!" Becki ادامه داد. "این برای من فاجعه است و اگر من به عنوان راحت در بدن خود من و خود من به من این را به من احساس زباله بی ارزش و لیست در می رود."

در زیرنویس تاثیر گذار و سپس التماس پیروان خود اجازه نمی اندازه و لباس تعریف چگونه آنها احساس در مورد خود.

"شما بیش از اندازه label," او نوشت. "شما بیشتر از کسانی که شلوار جین که نمی کاملا مناسب. و اگر چیزی مناسب نیست شما لطفا به یاد داشته باشید که هیچ چیز اشتباه است با بدن خود را و همه چیز اشتباه با لباس."

و در حالی که او اذعان کرد که لباس اندازه نیست, جهانی, Becki گفت که او "نمی تواند درک جهانی که در آن یک اندازه 12 جفت شلوار جین در حال کوچکتر از یک اندازه هشت جفت شلوار جین."

مد وبلاگ نویس به این نتیجه رسیدند این پست تکرار کرد که مردم نباید اجازه دهید لباس که مناسب نیست "تحریف درک خود را از زیبا و فوق العاده بدن".

"و قطعا اجازه ندهید که آنها را خراب کردن روز خود را," او اضافه شده است. "شما به اندازه کافی تنها راه شما هستند."

بدن-مثبت پست باعث شد بسیاری از Becki را بیش از 4000 Instagram followers برای تشکر از او برای یادآوری.

"با تشکر از شما برای ارسال این. آن است که تقریبا مانند مد مارک های gaslighting همه ما" یک نفر نوشت.

یکی دیگر گفت: "اوه خدای من... این سرسام آور است!! با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری و به صورت بسیار مهم یادآوری."

"اه این شگفت انگیز است. مقدار بار من سوخته در مورد اتصالات به برخی از شلوار جین زمانی که کوچکتر اندازه باید نصب من خوب" شخص دیگری اظهار نظر. "با تشکر برای به اشتراک گذاری."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب