Jurgen Klopp شکسته شدن در اشک در برنامه زنده تلویزیونی به عنوان او در مورد لیگ برتر پیروزی

عاطفی Jurgen Klopp اعتراف نمود که "به طور کامل تحت الشعاع" لیورپول را در لیگ برتر موفقیت او در اشک را شکست در

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

عاطفی Jurgen Klopp اعتراف نمود که "به طور کامل تحت الشعاع" لیورپول را در لیگ برتر موفقیت او در اشک را شکست در طول یک مصاحبه زنده.

لیورپول شد تضمین یک عنوان برای اولین بار در 30 سال پس از چلسی را شکست داد و دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی, پنجشنبه شب با لیورپول' بازیکنان و کارکنان جمع آوری و در یک هتل در Merseyside به تماشای بازی.

زیدان که سمت مسجل عنوان با هفت بازی به فراغت بود مصاحبه در آسمان ورزش در کنار آقا کنی دالگلیش – آخرین مدیر منجر به لیورپول به عنوان در سال 1990.

دالگلیش گفت: "من بسیار خوشحال برای همه متصل به باشگاه فوتبال. پس از یورگن آمده در او انجام شده باور نکردنی است. رفاقت.

"هنگامی که او آمد در او یک کودتای فوق العاده. برندان ممکن است بدشانسی برای دریافت گونی, اما زمانی که یورگن در آمد... او باور نکردنی بود. آنها بوده ام در آن و در مورد آن برای چند سال.

بازیکنان لیورپول جشن پیروزی در لیگ برتر (BT Sport)

"یورگن شده است کاملا فوق العاده در زمین با بازیکنان و خارج از زمین با همه متصل به باشگاه فوتبال. او شده است یک اعتبار است."

تیمهای بلافاصله خود را نشان داد احساسات و پاسخ داد: "من هیچ کلمه ای. آن باور نکردنی است. آن را خیلی بیشتر از من تا حالا فکر کردین امکان پذیر خواهد بود. دانستن چقدر کنی حمایت کرده است ما آن را برای شما. آن را برای استیوی [جرارد]. آن را برای همه است.

"پسران شما را تحسین. از آن آسان است برای من برای ایجاد انگیزه در تیم ما بزرگ تاریخ است.

"این واقعا زمان! من نمی خواهم به درگیر بود واقعا. این یک موفقیت باور نکردنی از بازیکنان من آنچه را که آنها انجام داده ایم بیش از دو... سه سال استثنایی است. این شادی برای من به مربی آنها.

"این کاملا یک دستاورد است. چرا که از سه ماه وقفه... هیچ کس می دانست که چگونه ما در حال رفتن به می آیند. امشب من فقط می توانم به شما بگویم آن را برای ما. من امیدوارم که شما (طرفداران) در خانه بماند و آن را جشن می گیرند. این شادی برای انجام این کار را برای شما.'

"من کارکنان مربیگری من نمی تواند بیشتر افتخار از آنچه آنها انجام داده ایم. این واقعا هیجان انگیز سوار از روز اول به من وارد شد به امروز. و آن را هنوز رتبهدهی نشده است که چیز خوبی است. برای امشب ما فقط لذت بردن از این لحظه. آن را بیش از ما تا به حال از.

یک فن در آنفیلد جشن لیورپول برنده شدن در لیگ برتر عنوان (گتی ایماژ)

"ما در یک حباب در اینجا. ما تست شده دو بار در هفته. جدای از این, امشب, ما مطلقا هیچ چیز. این یک مکان امن آن چه ما می خواستیم امشب به طوری که پسران را می توان با هم.

"ما نمی تواند مانع ما تا به حال به گرد هم می آیند. این بسیار مهم است. آن را فراموش نشدنی. ما ایجاد تصاویر در آینده است. ما خواهد بود با هم و لذت بردن از این به شیوه ای مناسب. امشب ما بهترین ها را از ما وضعیت.

"همه ما که با هم. آن را ترکیبی از تاریخچه شما ایجاد شده به دلیل آن چیزهایی هستند که ما به درستی در مقایسه با آن به ما می دهد مقدار زیادی از قدرت. این جو در اطراف باشگاه.

"سطح شدت هر کس زندگی فوتبال در باشگاه. این بازیکنان ما را به اینجا آورده. ما می توانید شروع به برنده شدن با هم. این خیلی فوق العاده دشوار است در این مسابقات است. آن را فقط ممکن است با ثبات است.

"شما نمی توانید بخواهید که شما را به ایجاد که شما باید برای متقاعد کردن مردم است. بدون بازیکنان من چیزی می تواند انجام دهد. از زمان به زمان شما باید برای کمک به آنها را با چند کلمه. آن را مانند یک لحظه من به طور کامل غرق شده است. من می دانستم که هرگز در آن احساس شبیه به این.

"من تا به حال هیچ ایده. آن را فقط... متاسفم آقایان همه بهترین!"

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن