Garmin نشان می دهد جدید ساعت های هوشمند که به اتهام از خورشید به عنوان آن را می گوید انرژی خورشیدی آینده

Garmin منتشر کرده است طیف وسیعی از جدید ساعت که شارژ از خورشید آن را به عنوان مرتکب به این ایده است که انرژی خ

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

Garmin منتشر کرده است طیف وسیعی از جدید ساعت که شارژ از خورشید آن را به عنوان مرتکب به این ایده است که انرژی خورشیدی می تواند آینده تناسب اندام فن آوری است.

این خط در حال حاضر شامل اولین Garmin محصولات است که می تواند نگه داشتن خود را شارژ تنها با استفاده از انرژی خورشیدی به لحاظ نظری به این معنی که تماشای هرگز نیاز به وصل در همه.

اول از Garmin smartwatches وارد سال گذشته با آن بالا پایان Fenix خط. اما آن را تنها یافت که بزرگترین آن ساعت و شارژ خورشیدی تنها تا کنون در نظر گرفته شده تا به بالا شارژ و نه از به قدرت بی پایان.

اما ساعت جدید نشان دهنده یک گام بیشتر به عنوان Garmin به نظر می رسد به harnass انرژی خورشیدی برای ایجاد ساعت که هرگز یا به ندرت نیاز به شارژ و بنابراین می تواند به نگه داشتن ردیابی افراد از لحاظ نظری برای همیشه آن را گفت.

این ساعت جدید شامل نسخه های کوچکتر از Fenix خط به بالا به این معنی است که حتی کوچکترین Fenix 6S در حال حاضر خورشیدی نسخه. شارژ خورشیدی است که در حال حاضر در این شرکت ساعت Tactix که ساخته شده برای نظامی و سایر کاربردها که نیاز به امنیت بیشتر ردیابی و قوی به پایان برسد.

اما قابل توجه ترین از ساعت جدید است که احتمالا Garmin جدید, غریزه خود را ارزان تر و اصلی تر ردیاب که می توانید نگه دارید خود را شارژ برای همیشه از آن استفاده می شود در حالت راست.

این ساعت جدید بیا در کنار یک میزبان از به روز رسانی های جدید از جمله ویژگی های که جدید اضافه گشت و گذار-ویژگی های ردیابی و ابزار برای نظارت بر صخره نوردی داخل سالن عملکرد.

Garmin گفت که یکی از ویژگی های جدید اضافه شد در بخشی به کاهش "باتری خستگی" و یا این ایده که در طول زمان کاربران حوصله شارژ کردن ساعت های هوشمند خود را. به جای شارژ خورشیدی باید اجازه می دهد باتری برای نگه داشتن طراحی شده و نیاز کمتر شارژ با قرض گرفتن انرژی از محیط زیست در فضای باز است که کاربران آن در حال حاضر در گارمین گفت.

این شرکت تا به حال شده است به دنبال معرفی خورشیدی ساعت "برای مدت طولانی" با توجه به براد Trenkle گارمین معاون رئیس جمهور ، اما دوام تکنولوژی رضایتبخش بود آن را ارائه نمی دهد به اندازه کافی شارژ و طراحی به معنای این است که معرفی شارژ خورشیدی نیز به معنای به خطر انداختن زیبایی و یا عملکرد محصولات Mr Trenkle گفت.

آن را تا به حال صبر کردم تا زمانی که آن را آزاد می تواند ساعت که قادر بودند به طور معنی داری با استفاده از انرژی خورشیدی شارژ بدون تبدیل شدن به بیش از حد ضخیم و یا نیاز به دیگر اشکالاتی است.

آقای Trenkle شرح داده شده معرفی جدید خورشیدی ساعت و علاوه بر این از ویژگی های است که اطمینان آنها باقی بماند می تواند شارژ برای همیشه به عنوان یک "نقطه عطف" – دوم آن پس از اولین معرفی شدند در سال گذشته – اما که شرکت "دوست دارم که قادر به ایجاد که ممکن است در بیشتر ساعت در حالت بیشتر". او نمی دهد و هر نشانه ای که از Garmin محصولات را دریافت شارژ خورشیدی اما نشان داد که این می تواند به بخش های بزرگی از این خط تولید در آینده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن