NASA Kepler 1649c Earth-Like Planet
ناسا محققان کشف کرده اند یک برنامه به طور بالقوه قابل سکونت زمین به اندازه exoplanet واقع در حدود 300 سال نوری دور کشف شده توسط کپلر تلسکوپ فضایی بین سال های 2009 و سال 2018 است. آن را رسما به نام کپلر-1649c و 1.06 برابر بزرگتر از زمین دریافت حدود 75% از مقدار نوری که ما سیاره از خورشید است. این به این معنی که درجه حرارت سطح exoplanet می تواند شبیه به زمین است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آن واقع در منطقه قابل سکونت از ستاره خود و یا فاصله مناسب که در آن آب مایع وجود داشته باشد می تواند در سطح, در نتیجه نشان می دهد که این بندر زندگی است. این مدار یک ستاره کوتوله قرمز است که بسیار کوچکتر و سردتر از خود ما خورشید است. این سیاره نیز بسیار نزدیک به ستاره خود از زمین به خورشید آن را به عنوان کامل یک مدار اطراف ستاره خود هر 19.5 زمین روز. متاسفانه این به معنی این سیاره ممکن است بمباران توسط تابش شراره از محیط زیست هر گونه تهدید بالقوه زندگی است.

Glow in The Dark Stars and Planets, Bright Solar System Wall Stickers -Sun Earth Mars,Stars,Shooting Stars and so on,9 Glowing Ceiling Decals for Bedroom Living Room,Shining Space Decoration for Kids
تب و تاب بودن در تاریکی ستاره ها و سیارات, روشن, سیستم خورشیدی, برچسب دیوار -خورشید, زمین, مریخ,ستاره,ستاره عکسبرداری و غیره 9 درخشان سقف کن برای اتاق خواب,اتاق نشیمن, درخشان فضای دکوراسیون برای کودکان و نوجوانان
  • محصول شما در حال رفتن به دریافت شامل 9 قطعه خورشید , زمین, 27 قطعه ستاره و 12 قطعه shooting stars برچسب. وجود دارد هیچ چیز بیشتر شگرف به بچه ها در هر سنی نسبت به آسمان بالاتر. در حال حاضر شما می توانید خود را ایجاد کهکشان!
  • آسان برای استفاده: فقط پوست و چوب. شما می توانید DIY آن را با ایده های خود را!ما ایجاد فضای دکوراسیون برای اتاق بچه ها با یک بازی فوق العاده درخشان پودر. می تواند به طور گسترده ای اعمال می شود به هر, پاک خشک و سطوح صاف مانند کمد و کابینت های زیبا, سرامیک یا سطوح شیشه ای و مبلمان سطوح علاوه بر سطوح دیوار. توجه داشته باشید: شما می توانید با استفاده از یک سشوار یا یک سشوار به شما کمک کند پوست کردن برچسب آسان تر است.
  • حجم: خورشید 11.8"×11.8" مشتری 11"×11" زحل 5.2"×11.8", اورانوس 7.9"×7.9" نپتون 7.9"×7.9" زمین 6.7"×6.7" ونوس 5.9"×5.9" مریخ 4.7"×4.7" جیوه 4"×4" ,ستاره 1.4"×5.5",ستاره تیراندازی 6.3"×11.4".
  • بالا quarlity با ماندگاری طولانی براق با ضخامت فلورسنت سیارات و بادوام ستاره های درخشان خود را در منظومه شمسی است که در اینجا به ماندن تا زمانی که شما می خواهم. ما ایجاد فضای دکوراسیون برای بچه ها و کودکان نو پا اتاق با یک بازی فوق العاده درخشان پودر. توجه داشته باشید: این محصول نیاز به جذب نور در طول روز و سپس آن را به تب و تاب بودن به طور خودکار در شب اعمال می شود بر روی دیوار.
  • تضمین طول عمر: اگر شما هیجان زده نیست با کیفیت و قدرت ماندن و یا به طور کلی تب و تاب بودن خود را ستاره درخشان افلاک ما در اینجا با بازپرداخت سریع و یا جایگزینی.

این جذاب دور دنیا به ما می دهد و حتی بیشتر امیدوارم که یک دوم زمین نهفته در میان ستاره ها انتظار داشت. اطلاعات جمع آوری شده توسط ماموریت های مانند کپلر و ما Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) ادامه خواهد داد به عملکرد اکتشافات شگفت انگیز به عنوان علم جامعه برطرف توانایی های خود به دنبال امیدوار کننده سیارات سال پس از سال گفت:" توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره در واشنگتن است.