John Legend اذعان تاریخچه تقلب در روابط گذشته قبل از جلسه Chrissy Teigen: "من نادرست و خودخواهانه'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

John Legend اذعان کرده او "نادرست" در روابط گذشته و فاسق به همکاران قبل از جلسه در حال حاضر همسر Chrissy Teigen.

گرمی برنده جایزه خواننده گذاشته و آن همه را در یک آشکار مصاحبه پادکست صندلی متخصص با میزبان Dax Shepard و مونیکا Padman.

اول شپرد اعتراف کرد او یک "وحشتناک تاریخچه تقلب".

"F**king اسفناک ... وجود دارد و این همه بزرگ, فریب دادن آهنگ ها در آلبوم خود را و گفتم من دیگر ماهیگیر در دریا'" شپرد مشترک قبل از پرسیدن 41 ساله خواننده مورد تاریخ خود را با فریب داد.

"بله من سابقه [خیانت]. قطعا در 20s" افسانه گفت. "من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاد برای من و شما رفتن را از طریق بسیاری از زندگی خود را در خود و من کمتر از همه در دبیرستان و کالج و بنابراین من فقط نمی توانید تعداد زیادی از دختران است. وقتی که من شروع به دریافت کنید که توجه من آن را دوست داشتم."

افسانه گفت: مسلما بودن فرار از تقلب متهم به دلیل چگونه او تعریف رابطه, اما آن را "خیانت" با این وجود.

"من فرار 'مشخصات فنی خیانت' با نگه داشتن ارتباط من بد تعریف شده است. اما آن را واقعا خیانت" او ادامه داد. "من قطعا نادرست و خودخواهانه بود... این اتفاق می افتد قبل از اینکه من معروف بود."

جلسه Chrissy Teigen در 2006 – زن و شوهر در سال 2013 و دارای دو فرزند با هم – کمک کرد تا سطح خارج افسانه زیرا او به رسمیت شناخته شده صداقت او را شادتر.

"در برخی از نقطه شما فقط متوجه شما شادتر بودن صادق است. شما شادتر بودن وفادار و بودن در عشق با یک نفر" افسانه گفت. "در یک نقطه خاص من فقط تصمیم گرفت که فرد Chrissy. من تصمیم گرفتم من میخوام ظروف سرباز یا مسافر با کسی دیگری ندارد."

این زن و شوهر شده است باز به عمومی در مورد رابطه خود را از ابتدا.

هنگامی که آنها را ملاقات کرد در سال 2006 آن را در یک شلیک برای شرح آینده موسیقی تصویری که در آن Teigen بود ، آن شب را تا به حال رابطه و شروع یک رابطه به سرعت پس از.

"وجود دارد یک لقی در آغاز اما ما در عشق سقوط کرد چندی پس از آن" افسانه گفت.

تابستان 2007 افسانه اضافه شده بود زمانی که آنها خود را در عشق با یکدیگر و دیگر دیدن افراد دیگر در خارج از ارتباط آنها.

طرفداران باید پس از تبدیل شدن به متصل افسانه و Teigen رابطه به این دلیل که زن و شوهر باعث می شود خود را در دسترس از طریق رسانه های اجتماعی.

شپرد پرسید: اگر حمایت های اطراف این رابطه تا کنون تحت فشار قرار دادن افسانه برای او چگونه عمل نسبت به همسر.

"من احساس می کنم این تقریبا باعث می شود کمتر احتمال دارد که من می خواهم هر چیزی را به f**k آن را. Chrissy دارای 12 میلیون پیروان توییتر. اگر من برای انجام هر کاری آن خواهد بود حرفه ای خودکشی" او توضیح داد. "این وحشتناک خواهد بود. آن را فقط به شما می دهد دلیل دیگری به f**k آن را."

افسانه اضافه شده: "من نه خودکشی. من سعی به انجام این کار است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im