نیوکاسل vs Man City live stream: چگونه به تماشای جام حذفی ثابت آنلاین و تلویزیون امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر سیتی نگاه کنید به گزاف گویی از شکست در برابر چلسی و اذعان لیگ برتر عنوان به لیورپول با هل دادن برای سه برابر کردن.

پس از در حال حاضر برنده EFL جام پپ گواردیولا هنوز هم می تواند منجر بلوز برای بازپسگیری این مدت با شروع جام حذفی در این هفته قبل از اتمام لیگ برتر پس از آن از سر گرفته است.

شهر خود را از دست داده سرد در استمفورد بریج در روز پنج شنبه و نگاهی به تمرکز ذهن خود را در سنت جیمز پارک.

استیو بروس در ضمن امید به متقاعد کردن فراتر از شک است كه منجر به نیوکاسل رو به جلو برای پیشبرد به مرحله نیمه نهایی جام حذفی, داشتن ظاهر در حال حاضر چراغ سمت خود روشن از سقوط.

در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای بازی زنده در تلویزیون و یا یک جریان زندگی می کنند.

منچستر سیتی کوین ده بروین را جشن می گیرد (ایسنا)

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 6:30بعد از ظهر روز شنبه 28 ژوئن در سنت جیمز پارک.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زنده در بی بی سی با پوشش ابتدا در 6.10 pm. طرفداران همچنین می توانید گرفتن یک جریان زنده از بازی در iPlayer.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

Sergio Aguero است تحت عمل جراحی قرار گرفته در حالی که گابریل عیسی آمد کردن زمین در چلسی پس از پرستاری حذفی و باید مناسب برای شروع در اینجا.

جان سنگ Eric Garcia و کلودیو براوو همه تردید و شک و تردید و اما فیل Foden می تواند پس از بازگشت از دست رفته در اواسط هفته با یک مرده پا.

نبیل Bentaleb معلق است در حالی که فلوریان Lejeune و کیاران کلارک مجروح شده. بروس دارای شک و تردید بیش از Matty Longstaff شان Longstaff مت ریچی و آیزاک هیدن.

پیش بینی خط-یو پی اس

نیوکاسل یازدهم: Darlow; Yedlin, Schar, Lascelles فرناندز گل رز; Almiron, هایدن, شلوی Saint-Maximin; کارول

مرد شهرستان یازدهم: Ederson; Cancelo, Otamendi, گارسیا, Zinchenko; ده بروین, Rodri D Silva; Bernardo, عیسی, عاقل

شانس چه هستند?

نیوکاسل: 14/1

قرعه کشی: 7/1

منچستر سیتی: 1/6

پیش بینی

شهر بسیار با کیفیت و عمق تنها مسئله این است روانی و با نیوکاسل اما برخی به حل و فصل و اجازه می دهد آنها را به بازی می کنند و باید کشف خود فرم و جستن به عقب از شکست به چلسی.

یک treble هنوز هم می تواند یک دستاورد قابل توجه پس از آن روی حیله و تزویر برای دیدن نیوکاسل قادر به جلو و ناراحت در اینجا هر چند اشتباهات دفاعی ساخته شده در برابر بلوز اواسط هفته باید به ارائه برخی از تشویق. ما را به یک 3-1 برنده دور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن