مدارس باید تدریس به کودکان در مورد دیجیتال برنامه های سلامت مانند Fitbit و Strava به طوری که آنها در معرض خطر هستند, محققان توصیه

افراد جوان که با استفاده از digital health technologies نیاز برای پشتیبانی بهتر طوری که آنها را در معرض خطر قر

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

افراد جوان که با استفاده از digital health technologies نیاز برای پشتیبانی بهتر طوری که آنها را در معرض خطر قرار داده و یک گزارش جدید هشدار داده است.

یک گزارش تازه منتشر شده با عنوان "دیجیتال سلامت نسل" بررسی راه های که در آن افراد جوان در حال استفاده از سیستم عامل های دیجیتال برای پیگیری و مدیریت سلامت خود را.

به گفته محققان بودند که به رهبری پروفسور اما غنی از دانشگاه, داخل حمام, بیش از 70 درصد از افراد جوان که برخی از آنها به عنوان جوان به عنوان هشت سال, با استفاده از نرم افزار YouTube فیلم ها و دیگر سیستم عامل های دیجیتال خود را برای نظارت بر سلامت.

محققان دولت است که در حالی که وجود دارد این است که فرصت را برای جوانان به بهره مندی از این فن آوری وجود دارد همچنین خطرات مرتبط با اگر آنها به اندازه کافی آموزش در مورد نحوه استفاده از آنها معقول.

این تیم می افزاید: سواد دیجیتالی درس در مدارس باید گسترش بیشتر شامل اطلاعات مربوط به سلامت.

آنها برشمرد چگونه افراد جوان در سنین پایین در حال استفاده از سیستم عامل مانند Fitbit و Strava که پیگیری فعالیت هایی مانند ورزش و پیاده روی و خواب.

"در طول سال های اخیر شده است وجود دارد افزایش جدید آنلاین برنامه های وبلاگ ها و ویدئوها به طور خاص هدف قرار دادن افراد جوان با پیام در مورد شخصی به بهبود سلامت خود را و شیوه زندگی" گفت: استاد غنی است.

"این فن آوری ارائه فرصت های خاص برای افراد جوان اما آنها همچنین حمل خطرات هر دو در نظر مستقیم مشاوره و راهنمایی های داده شده – و پیامدهای این می تواند در رابطه با تصویر بدن به عنوان مثال – اما همچنین نگرانی های گسترده تر در مورد ذخیره سازی داده ها و مالکیت اشخاص ثالث."

استاد غنی گفت که محققان یافته ها نشان می دهد که افراد جوان "می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد این موضوع اما نیاز به کمک در مرور سریع سریع-تغییر آنلاین محیط زیست است."

"دیجیتال سلامت آموزش و پرورش باید به ترویج یادگیری است که به نفع افراد جوان در راه است که کمک به آنها احساس بهتری آمادگی خود را برای مدیریت آنلاین سلامت, هویت به خصوص در رابطه با رسانه های اجتماعی" استاد گفت.

او اضافه کرد که سیاستگذاران در آموزش و پرورش "نیاز به اطلاع از این موضوع خاص به منظور به روز رسانی و گسترش زمان ارائه در برنامه درسی".

"این روند در آنلاین digital health technologies تنها ادامه خواهد داد به افزایش است و ما نیاز به اطمینان حاصل شود که افراد جوان باید مهارت ها و دانش برای بهترین مقابله" استاد غنی اعلام کرد.

استاد اندی Miah از دانشگاه سالفورد و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: این تحقیقات توسط یک "جهان اول" که آدرس "عمده و با فشار دادن فاصله در سلامت دانش".

او توضیح داد که مطالعه می کند این "با ارائه بینش منحصر به فرد به افراد جوان از تجربیات دیجیتال فن آوری های بهداشتی ترویج 'شیوه زندگی سالم'".

"تجارب افراد جوان صحبت کردیم برجسته پیچیدگی های دیجیتال در سلامت به عنوان بسیاری از افراد جوان که در شرکت پژوهش و انجمن ها باید تجارب دیجیتال سلامت که هر دو مثبت و مشکل ساز" استاد گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب