جی کی رولینگ در پاسخ پس از هری پاتر فن سایت فاصله خود را از نویسنده بیش از ترانس views

جی کی رولینگ صحبت کرده است پس از دو تا از بزرگترین هری پاتر فن سایت های حقوقی خود را از این نویسنده به دلیل با

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

جی کی رولینگ صحبت کرده است پس از دو تا از بزرگترین هری پاتر فن سایت های حقوقی خود را از این نویسنده به دلیل باورهای خود در مسائل تغییر جنسیت.

وب سایت چکه کن دیگ و MuggleNet منتشر شد بیانیه مشترک گفت که بهترین فروش نویسنده دیدگاه در "حاشیه رانده مردم" هستند "با این پیام از پذیرش و توانمندسازی پیدا کنیم و در کتاب ها و جشن هری پاتر جامعه".

هر دو وب سایت اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارائه لینک به رولینگ, وب سایت شخصی با استفاده از عکس خود و یا نوشتن در مورد دستاوردهای او است که ربطی به دنیای هری پاتر.

در این بیانیه همچنین گفت که رولینگ به حال ابراز "مضر و رد اعتقادات در مورد آنچه در آن به معنی یک فرد همجنسگرا".

اما MuggleNet بنیانگذار امرسون Spartz توییتی در حمایت از کی رولینگ نوشتن: "پس از ساعت از معده تان شدیدا & قدم زدن از کوره در رفته, من تصمیم گرفتم که به عنوان بنیانگذار MuggleNet من به چیزی می گویند. من نمی توانم باور کنم که به این می گویند اما @jk_rowling نیست transphobic."

رولینگ در پاسخ به Spartz نوشتن: "با تشکر از شما امرسون بودن که من همیشه فکر می کردم شما بودند."

او شامل یک شکلک از رعد و برق پیچ و مهره مترادف با اسکار هری پاتر ،

ماه گذشته کی رولینگ 54 بود که مورد انتقاد بسیاری پس از ارسال یک سری از توییت که به طور گسترده ای به عنوان "ضد ترانس" که او پس از آن با طولانی پست وبلاگ.

مقاله مورد انتقاد قرار گرفت توسط همجنسگرایان+ حمایت گروه ها و دیگران برای حاوی اشتباهات و تداوم مضر باورهای مردم تغییر جنسیت.

در بیانیه سایت های فن گفت که اعضای آن را دشوار برای صحبت کردن در برابر داشتن نویسنده محترم کار خود را برای مدت طولانی, اما مشخص شده است که "این اشتباه خواهد بود به استفاده از سیستم عامل های ما برای مقابله با آسیب های او باعث شده است".

"ما موضع استوار است: زنان تغییر جنسیت زنان هستند" آنها ادامه داد.

"تغییر جنسیت مردان مرد هستند. غیر دودویی مردم غیر دودویی. افراد دو جنسیتی وجود داشته باشد و نباید مجبور به زندگی در دودویی. ما ایستاده با طرفداران هری پاتر در این جوامع است."

رولینگ اخیرا در توییتی ستایش از منی ترسناک رمان استفان کینگ, اما حذف نظر او زمانی که بدبختی نویسنده توییتی برگشت: "Trans زنان به زنان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب