Kanye West جرقه گسترده سردرگمی با 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد: 'این است که یک شیرین کاری روابط عمومی'

جهان است در واکنش به این خبر که Kanye West خواهد رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 است. رپر و طراح مد اعلام کرد

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

جهان است در واکنش به این خبر که Kanye West خواهد رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 است.

رپر و طراح مد اعلام کرد با تنها چهار ماه مانده به روز رای گیری در 3 نوامبر.

این موجب آشفتگی گسترده در رسانه های اجتماعی با بسیاری از رد این حرکت به عنوان چیزی بیش از یک "شیرین کاری روابط عمومی".

"ما در حال حاضر باید در تحقق بخشیدن به وعده های آمریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما" در غرب, 43 نوشت: در روز استقلال. "من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است."

هنوز معلوم نیست که آیا رپ تا پایان رسمی مدارک لازم برای چنین یک پیشنهاد.

"او نمی تواند در انتخابات و حتی اگر او می تواند به معنای واقعی کلمه هیچ کس نمی خواهد او را به طور جدی" یک نفر در توییتر نوشت.

"او ممکن است به عنوان به خوبی اعلام کند او را برای رفتن به ماه. توقف دادن این پسر رایگان تبلیغات. او را در حال اجرا نیست برای هر چیزی" دیگر نوشت.

"خوب خداوند کسی را 2020 توقف" دیگر نوشت که این خبر منتشر شده است. یک نفر اظهار داشت: "من می خواهم به خارج از این کشور است."

بودند بسیاری وجود دارد هر چند که بیشتر احساس مثبت در مورد غرب پیشنهاد ریاست جمهوری.

"به معنای واقعی کلمه هر گونه ایده Kanye West تا کنون مجموعه ای ذهن خود را بر روی او انجام شده!" یکی از طرفداران گفت: "من صادقانه معتقدم که ما او را به عنوان رئیس جمهور یک روز."

فرد دیگری گفت: آنها فکر می کردند این جایزه گرمی برنده خواهد بود جذاب تر انتخاب از هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن.

همسرش, کیم کارداشیان و تسلا میلیاردر Elon Musk همچنین حمایت خود را در توییتر.

غرب قبلا به طعنه او را رئيس جمهور برای اجرا در سال 2024.

"اگر من تصمیم به انجام آن خواهد شد انجام می شود, من قصد دارم به سعی کنید او گفت:" در یک مصاحبه رادیویی با قدرت 92 شیکاگو DJ Pharris اضافه کرد: "بله 100 درصد آن می تواند اتفاق می افتد... 2024."

در سال 2018 غرب بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حالی که با پوشیدن "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه. او گفت: رئیس جمهور: "من عاشق این مرد حق در اینجا."

یکی از موفق ترین نوازندگان نسل خود را منتشر کرده است 10 آلبوم از سال 2004 که یکی از آنها – 2014 را تماشا تاج و تخت – یک همکاری بود با Jay-Z.

Kanye West بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه اکتبر 2018 (گتی ایماژ)

جدیدترین نسخه عیسی پادشاه است (2019) بود که برای اولین بار به ویژگی های خود Gospel choir, یکشنبه که او تشکیل شده در ژانویه 2019.

آنها منتشر شد رکورد خود, عنوان, عیسی متولد شده استدر روز کریسمس 2019.

غرب نیز برخوردار موفقیت در صنعت مد و طراحی خود لباس و کفش تحت Yeezy برچسب. او همکاری با مارک های معروف از جمله Louis Vuitton و نایک.

او شده است به کارداشیان پس از 2014. آنها چهار فرزند با هم: دختر شمالی, 7, پسر, سنت, 4, دختر, شیکاگو, 2, و, یک پسر ساله, مزمور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im