Fortnite به صفحه نمایش رایگان Christopher Nolan فیلم-بازی – بسته به جایی که شما زندگی می کنند

Fortnite میزبان سه فیلم با فیلمهای کریستوفر نولان فیلمساز در این هفته که می توان در بازی. این رویداد برنامه ر

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

Fortnite میزبان سه فیلم با فیلمهای کریستوفر نولان فیلمساز در این هفته که می توان در بازی.

این رویداد برنامه ریزی شده است برای ترویج نولان آینده sci-fi, release شعاراست که در مجموعه ای منتشر خواهد شد, در سینما در 12 اوت.

که بسته به نوع خاک شما زندگی می کنند در Fortnite را نشان می دهد یکی از سه تحسین فیلم: بتمن آغاز می شود آغاز به کارو یا اعتبار.

به حضور مجازی نمایش, بازیکنان باید, ورود به بازی غیر رزمی حزب رویال حالت که در آن یک تریلر برای شعار خود را دریافت کرد زنده برتر ماه گذشته.

در انگلستان Fortnite بازیکن قادر خواهد بود به تماشای پرستیژنولان را در سال 2006 شعبده باز با مضمون هیجان انگیز با بازی کریستین بیل و هیو جکمن با شروع در 5 بعد از ظهر امروز (26 ژوئن).

کشورهای دیگر – در صورتی که شرکت کننده در این رویداد خواهد شد که دسترسی به آغاز به کار و یا بتمن آغاز می شود. جزئیات بیشتر از چگونگی و زمانی که برای گرفتن مجازی نمایش را می توان یافت در اینجا در وب سایت بازی.

با وجود اینکه بهترین و شناخته شده به عنوان یک نبرد رویال-سبک تیراندازی چند نفره بازی Fortnite است شاخه به میزبانی چندین حوادث زندگی می کنند به تازگی.

مجازی عملکرد از Travis Scott جذب بیش از 12 میلیون بیننده در ماه مه. در 5 بعد از ظهر روز دوشنبه 29 ژوئن, Fortnite در حال تکرار خود "دیپلو" رویداد از اوایل این هفته که ویژه Thomas Wesley, جوان قاتل و نوح کوروش.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن