جواهر بازگو زندگی به عنوان یک 'وحشت' بی خانمان نوجوان: "من فکر کردم من می خواهم فقط عبور از'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خواننده جواهر است صحبت کردن در مورد "وحشت زده" در حالی که زندگی به عنوان یک نوجوان بی خانمان در زمان تفکر او را "عبور" از اضطراب.

این هنرمند در حال حاضر 46 ساخته شده نظرات در اخیر مجازی تاون هال در مورد بهداشت روان.

این رویداد میزبانی در روز سه شنبه توسط شبکه WETA در واشنگتن در همکاری با اتحادیه ملی بیماری های روانی مردمی سلامت روان سازمان است.

"من بی خانمان ها برای یک سال وقتی که من 18 – کاملا وحشت زده داشتن حملات هراس افتاد" جواهر گفت: در طول این بحث.

"[وجود دارد] روز من فکر کردم من می خواهم فقط پاس کردن. من گذشت از حملات هراس در واقع. اما من ایستاده نگه داشته است."

این هنرمند که با نام کامل Jewel Kilcher گفت که او در بر داشت آن را مفید به فکر می کنم "یک درخت با ریشه های عمیق" برگزاری آن را "بصورتی پایدار و محکم در خاک" و فکر می کنم که اگر او درخت از ریشه های او بودند او ارزش.

"من نوشت من ارزش. من در نگاه آنها هر روز. زمانی که من در مواجهه با یک تعامل من سعی کردم به چهره آنها را با ارزش های من," او اضافه شده است.

آلاسکا, مادری که منتشر کرده است 12 آلبوم شده است و نامزد چهار جایزه گرمی نیز آرامش در فکر او افکار و احساسات به عنوان قابل مقایسه با آب و هوا.

"من اضطراب من فوق العاده اضطراب و وحشت من حمله – به من وقتی که من تو را دیدم درختان در طوفان شاخه نمی اطراف طوفان و آویزان بر روی باد" او اضافه شده است.

"...این است که چگونه من احساس من در مورد افکار و احساسات من. نه هر فکر و احساس یک واقعیت است. فقط به خاطر آن اتفاق می افتد در مغز من معنا نیست که آن حقیقت است.

"آموزش به آنها اجازه عبور از آب و یک مهارت است که واقعا در خدمت من هست."

جواهر مورد بحث و بررسی تجربه او به عنوان یک نوجوان بی خانمان در گذشته است. سال گذشته او ضبط آهنگ "No More Tears" برای این مستند را از دست داده در امریکا در مورد جوانان بی خانمانی.

همراه با جواهر پانل بود که اختصاص داده شده به یک کمپین رسانه ای به نام و موجودات نیز شامل سهم توسط بیلی پورتر, Demi Moore, فین Wolfhard, Matthew McConaughey, و بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب