غریبه چیزهایی ستاره فین Wolfhard شد با توجه به اقدام نیست' قبل از تعیین استماع

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فین Wolfhard نزدیک به ترک اقدام در مدت کوتاهی قبل از تغییر زندگی خود را برای استماع غریبه همه چیز.

این بازیگر که با بازی مایک ویلر برای سه فصل از آمار Netflix بکشد نشان می دهد بازگو جدید در مصاحبه با گاردین چگونه او به ثمر رساند نقش در یک لحظه بحرانی در کار جوانه زدن خود را.

در آن زمان Wolfhard بود که 13 وقتی غریبه همه چیز شروع به پخش کرده بود فقط تا به حال به من بدهید تا در یک برنامه ریزی فیلم قسمت که افتاده بود از طریق. او برنامه ریزی شده بود در به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک مدیر به جای بازیگری است.

هنگامی که غریبه چیزهایی استماع آمد Wolfhard گفت که او "بیمار در تخت و تقریبا با توجه به حتی اقدام".

با این وجود او با ارسال نوار و گرفتار چشم از برادران و مت راس یک دستفروش که مستقیم سری – و بقیه سابقه است.

Wolfhard در حال حاضر 17 تنظیم شده است به تلافی نقش خود را به عنوان چرخ دار برای فصل چهارم است که به تاخیر افتاده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قبل از بحران, او تا به حال سفر به آتلانتا, گرجستان, آغاز فیلمبرداری, اما تا به حال تولید به مکث هنگامی که بسیاری از ما وارد lockdown.

Wolfhard نیز منعکس شده در حال رشد به عنوان یک ستاره کودک, گفتن, انتشار, او احساس می کند او تا به حال یک تجربه متفاوت از کسانی که در حال افزایش به شهرت در سن جوانی در دهه نود.

"از آنجا که بسیاری از قوانین به ایمن نگه داشتن کودکان در حال حاضر شما می دانید ؟ من بپرسید co-stars," او گفت:.

"هیچ یک از ما تا به حال شده است در موقعیت که در آن بود و ما در یک ناراحت کننده حزب در خدمت نوشیدنی... من را دریافت نمی اشتباه اتفاق می افتد. آن را در فرد بستگی دارد. اما محیط زیست من رشد کرده ام در بسیار مثبت بوده است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب