Jay Leno Fake Enzo Ferrari
به انزو فراری در تولید از 2002-2004 و 12 سیلندر اواسط موتور سوپراسپرت به نام پس از شرکت بنیانگذار فراری انزو. آنچه در آن مجموعه جدا از خودروساز قبلی وسایل نقلیه این است که این مدل گنجانیده فرمول یک تکنولوژی مانند کربن-فیبر بدن یک F1-سبک خودکار-تغییر دستی انتقال و فیبر کربن تقویت شده با سیلیکون کاربید (C/SiC) سرامیک کامپوزیت دیسک ترمز. باور کنید یا نه 1986 Pontiac Fiero بر اساس گرین بینز شما در اینجا مشاهده کنید در واقع آن را به مونتری خودرو در هفته است. ادامه مطلب برای دیدن Jay Leno رفتن برای چرخش در این وسیله نقلیه عجیب و غریب.چشم خود را بازی نمی ترفندهای آن را طراحی شده توسط یک موتور V6 تولید 140 اسب بخار, اما ورزش های پلاستیکی موتور V12 پوشش را مردم بر این باورند که این معامله واقعی است. مطمئن Fiero نیز اواسط طراحی موتور آن کامپوزیت پانل های بدن و چراغ جلو در حال گریه به دور از انزو فراری F1-سبک قطعات. در هر صورت این کار انجام می شود و یا حداقل تبدیل برخی از سران در حالی که در جاده ها است.

LEGO Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo Toy Cars for Kids, Building Kit Featuring Minifigure, New 2020 (275 Pieces)
قهرمان سرعت لگو 76895 فراری F8 Tributo ماشین اسباب بازی برای بچه ها, ساخت کیت شامل Minifigure جدید 2020 (275 قطعه)
  • این دیدنی, ابزار جنسی, playset های درخشان دقیق فراری F8 Tributo یک هدیه ایده آل برای کسانی که با شور و شوق برای ساخت لگو ماکت ماشین های مدل و استفاده از آنها به مرحله خود نژادها
  • شامل یک ساختمان کیت فراری F8 Tributo مدل و 1 کلکسیونی Ferrari racing driver minifigure
  • اولین فرصت برای ساخت یک ماشین اسباب بازی ماکت فوق العاده سریع فراری F8 Tributo که بچه ها می توانید صفحه نمایش صفحه اصلی و یا استفاده به مسابقات هیجان انگیز با دوستان خود!
  • این قهرمان سرعت لگو فراری مدل ماشین کیت ارائه می دهد بی پایان ساخت-و-بازی مسابقه سرگرم کننده و باعث می شود یک عمل بسته بندی شده, تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای بچه های سنین 8+ که عشق فراری, مدل ماشین racecars ایستاده و اسباب بازی مسابقه
  • فراری F8 Tributo اقدامات 1" (4 سانتی متر) بالا 5" (15 سانتی متر) طول و 3" (8 سانتیمتر) عرض: همه 2020 قهرمان سرعت لگو هستند 25 درصد بزرگتر به معنی اسباب بازی مدل ماشین منعکس کننده زندگی واقعی نسخه های بهتر از همیشه قبل از!