باقی مانده از ستاره پاره پاره از هم جدا شده توسط کهکشان ما دو میلیارد سال پیش پیدا شده توسط ستاره شناسان

دانشمندان دریافته اند که باقی مانده از باستان خوشه ستاره که شد پاره پاره از هم جدا شده توسط خود ما کهکشان راه

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

دانشمندان دریافته اند که باقی مانده از باستان خوشه ستاره که شد پاره پاره از هم جدا شده توسط خود ما کهکشان راه شیری بیش از دو میلیارد سال پیش.

بقایای ارائه یک راه به دنبال بازگشت به جهان بود که آن را بسیار جوان تر است و اساسا تغییر درک ما از چگونگی چنین اجرام آسمانی شکل گرفته است.

یک خوشه کروی است که یک دور مجموعه از یک میلیون ستاره های به هم چسبیده با جاذبه و همه در مدار اطراف یک هسته کهکشانی. وجود دارد حدود 150 نفر از آنها در کهکشان راه شیری همراه با احاطه کهکشان ما.

اما به تازگی کشف خوشه ای است که مانند هیچ کدام از همیشه قبل از. در زمان خود بسیار متفاوت بود از کسانی که دیگران تشکیل امروز – و آن مرگ اتفاق افتاده در یک دیدنی برخورد که آن را دیدم از هم جدا شده توسط گرانش از ما کهکشان راه شیری میلیاردها سال پیش.

به تازگی کشف ستاره جریان باعث آن خوشه ای است مانند آثار باستانی یافت عمیق در زیر زمین ارائه یک نگاه مشابه در یک زمان قبل از ما.

"این ستارگان است, باستان شناسی, کشف بقایای چیزی باستان جاروب همراه در بیشتر پدیده های اخیر گفت:" الکساندر جی از مؤسسه کارنگی برای علم بود که یک تیم از ستاره شناسان که کشف خوشه.

هر چند خوشه شد پاره از هم جدا شده توسط کهکشان ما مختل شده است برای میلیاردها سال های کهکشان است که گفته می شود آخرین در نوع خود و حفظ حافظه از نوع آسمانی ساختار بود که هنگامی که در بر داشت در جای دیگر در جهان است.

"این خوشه کروی باقی مانده را تشکیل می دهند که ققنوس جریان بودند مختل بسیاری میلیارد سال پیش اما خوشبختانه حفظ حافظه از تشکیل آن در اوایل جهان است که ما می توانند از ترکیب شیمیایی آن ستاره" گفت: Ting Li همچنین از کارنگی.

خوشه غیر معمول است که در مقایسه با ستارگان دیگر در آن نزدیکی ققنوس consellation اجازه داده است که محققان هر دو به شناسایی آن است که به نظر می رسد متفاوت از خوشه های اطراف آن و همچنین ارائه بینش به شرایط که در آن تشکیل شد.

"هنگامی که ما می دانستیم که ستاره متعلق به جریان ما خود را اندازه گیری فراوانی عناصر سنگین تر از هیدروژن و هلیوم; چیزی است که ستاره شناسان از آن به عنوان metallicity. ما واقعا شگفت زده برای پیدا کردن که ققنوس جریان بسیار کم metallicity ساخت آن متفاوت برای همه از دیگر خوشه های کروی در کهکشان ها" گفت: اینکه Wan یک دانشجوی دکترا در دانشگاه سیدنی که منجر مطالعه جدید.

"حتی اگر خوشه نابود شد میلیاردها سال پیش ما هنوز هم می توانید بگویید که در آن شکل گرفته در جهان اولیه از ترکیب آن ستاره."

این metallicity از این خوشه به قدری پایین است که ستاره شناسان را قبلا نیست که از آن انتظار می رود قادر به در واقع فرم. محققان قبلا oibserved که دیگر خوشه های کروی' ستاره غنی شده با عناصر سنگین تر در اصل سابق در اوایل نسل که قبل از آنها رفت و که در نتیجه چنین خوشه متکی قبلی و نه صورت اگر آنها در زیر داده شده metallicity طبقه.

اما جدید خوشه نشسته به راحتی زیر که حداقل و بنابراین باید قادر به فرم با توجه به در حال حاضر ما درک. که نشان می دهد که ما حساب چگونه چنین خوشه فرم می تواند به طور قابل توجهی اشتباه است.

"این جریان می آید از یک خوشه است که با درک ما نباید وجود داشته است" گفت: همکاری نویسنده دانشيار دانیل Zucker از دانشگاه مک کواری.

که باعث می شود آن را دشوار برای ستاره شناسان به جایی که از آن می آمده اند و برای دوباره نوشتن داستان ما از چگونگی پیدایش کهکشان ها ما خوش شانس برای گرفتن خوشه در همه محققان گفت: – در حالی که یک بار وجود دارد بسیاری از آنها را به تدریج از هم پاشیده ما راه شیری و پس از آن جذب می شود به سیستم قبل از محو شدن.

"ما در بر داشت باقی مانده از این خوشه قبل از آن پژمرده برای همیشه به کهکشان هاله" آقای Wan گفت.

محققان در حال حاضر امید به کشف این که آیا وجود دارد نمونه های بیشتری از این جریان.

"سوال بعدی را بپرسید این است که آیا وجود دارد بیشتر بقایای باستانی وجود دارد که باقی مانده از جمعیت که دیگر وجود ندارد. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در جریان چنین ما را در یک نمایش جدید از آنچه که قرار بود در اوایل جهان" گفت: Dr Li.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن