ادی هاو می گوید: Bournemouth باید خود را صحبت کردن در زمین پس از 'بازی مانند بچه ها نظر

تحت-فشار, Bournemouth, رئیس ادی هاو می گوید فرانک انتقاد از کاپیتان استیو طبخ ناسالم است و نمی خواهد کمک های ب

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

تحت-فشار, Bournemouth, رئیس ادی هاو می گوید فرانک انتقاد از کاپیتان استیو طبخ ناسالم است و نمی خواهد کمک های باشگاه های لیگ برتر سقوط قراضه.

مدافع طبخ گزارش گفت: آلبالو "با بازی مثل بچه ها" پس از چهار تحقیر آمیز 4-1 از دست دادن خانه به نیوکاسل.

مبارزه جنوبی-ساحل باشگاه نشستن دوم پایین بخش رفته اند و در هفت بازی بدون پیروزی جلوتر از روز شنبه در سفر به در-فرم منچستر یونایتد.

هاو مشتاق برای بازیکنان انتقادی دیدگاه به خصوصی باقی می ماند و خواست پیراهن خود را به چوب با هم در جنگ به ضرب و شتم رها کردن.

"من فکر نمی کنم آنها برای ما مفید," هاو گفت از طبخ نظرات. "هنگامی که شما را به خوبی انجام نمی من فکر می کنم همه چیز باید به توان داخلی – که همیشه چه من ما همه چیز را در خانه و ما نظرات خودمان بماند که در راه است.

ادی هاو واکنش نشان می دهد پس از دیگری بورنموث شکست (گتی)

"من یک وظیفه زمانی که من می آیند به رسانه ها برای گفتن حقیقت در مورد آنچه من فکر می کنم ما عملکرد و من فکر نمی کنم آن را سالم به نظر خودمان و یا خواندن خودمان را در آن راه.

"برای جمعی از گروه ها و باشگاه ما می دانیم اخیر عملکرد نبوده است به اندازه کافی خوب من فکر نمی کنم شما نیاز به بیش از حد باهوش به کار می کند.

"هیچ چیز نمی تواند گذشته را تغییر دهید ما فقط می توانیم آینده را تغییر دهد و تنها راه ما در حال رفتن به انجام این کار است که با هم بمانند."

مرکز-بازگشت به آشپز نشان داد بورنموث بازیکنان قفل شده خود را در اتاق پانسمان پس از تسلیم شدن در شرم آور و مد در برابر Magpies.

گیلاس گرفته اند تنها یک نقطه از گذشته 21 در دسترس است و در حال حاضر فقط شش بازی خود را برای حفظ بالا-وضعیت پرواز.

هاو که هدایت این باشگاه از ردیف چهارم به لیگ برتر طی دو جادوها به عنوان مدیر اذعان می کند او تحت نمایشی در نقش او اما اصرار دارد نگرانی در مورد آینده اش بیهوده است.

"ترس گونی مفید است یا مولد در هر راه," او گفت:. "آنچه من می خواهم به انجام در خانه نشستن و نگرانی در مورد آینده من? هیچ. من قصد دارم به سعی کنید و این تیم بهتر بازی کنید و سعی کنید و تمرکز تمام انرژی من در آنچه ما بر روی زمین آموزش, چگونه صحبت می کنم بازیکنان من.

"من یک رئالیست. من می دانم که فوتبال همه چیز در مورد نتایج مهم نیست که چه مدت شما شده است در یک باشگاه فوتبال شما نیاز به پیروزی در بازی. اما من تنها می تواند بر آنچه من انجام می دهند در حال حاضر.

"به عنوان مدیر شما مسئولیت برای همه چیز و این راهی است که باید آن را, و آن, و آن را ادامه خواهد داد.

"من می دانم که کار من – به هر دلیل – نبوده است به اندازه کافی خوب و همراه با بازیکنان ما مبارزه را امتحان کنید و به نوبه خود چیزهایی در اطراف."

بورنموث هرگز برنده در اولدترافورد و رفتن وجود دارد به دنبال یک اقدام بی سابقه در لیگ بیش از دو برابر ایران پس از پیروزی 1-0 در نشاط ورزشگاه در اوایل ماه نوامبر است.

گیلاس برخوردار نبوده اند پیروزی در جاده ها پس از دسامبر شوک موفقیت در چلسی و در عین حال هاو همچنان امیدوار از متفکر بزرگ فرار کنند.

"بسیاری از مردم قطعا به انجمن خوش آمدید نظر خود را و بسیاری از خارجی ها – احتمالا درصد زیادی از مردم می گویند که ما در حال انجام هستیم" گفت هاو.

"اما به لحاظ تاریخی در این باشگاه است که همیشه راه را در بسیاری از جنبه های مختلف. ما نوشته شده است و در برابر شانس ما آمده ایم از طریق به دست آورد و کارهای بزرگ است.

"من هنوز هم بسیار مثبت طرز فکر که ما می توانیم آن را انجام دهد اما قطعا ما در حال رفتن به مجبور به بالا بردن همه چیز را به یک سطح جدید از آنچه که ما دیده ایم در چند بازی."

PA



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب