Orthocoronavirinae: چه معنی است و آن دیگر ویروس ها در زیرخانواده?

پس از coronavirus دولتی در چین در پایان سال 2019 بیماری گسترش یافته و به تقریبا هر کشوری در جهان با تقریبا هشت

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

پس از coronavirus دولتی در چین در پایان سال 2019 بیماری گسترش یافته و به تقریبا هر کشوری در جهان با تقریبا هشت میلیون نفر شناخته شده را آلوده می شود و بیش از 400 ، 000 مرگ و میر ثبت شده در سطح جهان است.

ریشه های شیوع آغاز شد که با یک تعداد انگشت شماری از گزارش ها در اواسط ماه دسامبر هنوز شناخته نشده اند با برخی از نشان می دهد منشأ آن در غذاهای دریایی در بازار چین در شهر ووهان در حالی که دیگران استدلال می کنند ممکن است "آغاز شده به عنوان یک حادثه" با این ویروس فرار از آزمایشگاه.

Covid-19 فقط یک نوع از coronavirus و متعلق به خانواده بزرگی از ویروس ها است که شناخته شده است به علت بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های شدید. Coronaviruses بیشتر به علت بیماری در حیوانات با این حال وجود دارد برخی از جمله Covid-19 که می تواند انسان را آلوده سازد.

هر یک از coronaviruses متعلق به یک فراگیر sub-خانواده – که یک راه categorising ویروس ها با صفات مشابه – به نام "orthocoronavirinae" و آنها نام خود را از ظاهر خود را در زیر میکروسکوپ.

Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین "کرونا" به معنی "تاج" و یا "هاله" چرا که آنها کروی و به نظر می رسد به تاج مانند خوشه در سطح خود را.

اما دقیقا چه چیزی ما می دانیم در مورد orthocoronavirinae و چگونه بسیاری از بیماری ها که متعلق به آن می تواند انسان را آلوده سازد?

در اینجا شکست از آنچه ما می دانیم در مورد زیر ،

چه orthocoronavirinae?

زیست شناسان طبقه بندی موجودات زنده به صورت سلسله مراتبی بر اساس چگونه آنها مربوط به یکی دیگر. اصطلاح "orthocoronavirinae" نشان دهنده "sub-خانواده" از coronaviruses و به سادگی نشان دهنده چیزهایی که هستند و نه از نزدیک مرتبط توضیح می دهد پروفسور مارک Pagel یک زیست شناس تکاملی و تکامل آزمایشگاه در دانشگاه خواندن

"در این صورت بخشی از یک بزرگتر" منظور از ویروس های شناخته شده به عنوان nidovirales و Covid-19 است که در این زیر خانواده" استاد Pagel توضیح می دهد.

او اضافه می کند که همه coronaviruses سهم مشخصه که RNA ویروس ها و معنی آنها ساخته شده از ذرات کوچکی از مواد ژنتیکی به نام ribonucleic acid. آنها همچنین احاطه شده توسط یک "چرب پروتئین کت" و بستگی به ارگانیسم آنها آلوده (میزبان) برای بقای خود.

چه ویروس های دیگر هستند در زیرخانواده?

مایکل سر یک محقق ارشد در بهداشت جهانی در دانشگاه Southampton, ایالات متحده است که وجود دارد صدها نفر از انواع مختلف coronaviruses اما تنها هفت در حال حاضر شناخته شده برای آلوده کردن انسان است.

"وجود دارد چهار نوع علت که معمولا خفیف علائم تنفسی از جمله سرماخوردگی," او توضیح می دهد. "پس از آن وجود دارد سه معروف تر coronaviruses است که باعث شده بین المللی شیوع این حال آمريکا MERS و SARS-CoV-2 (Covid-19).

Coronavirus' تاج مانند خوشه به خانواده ویروس نام خود را (گتی ایماژ/iStockphoto)

استاد Pagel اضافه می کند که این به ما می گوید این ویروس در حال تکاملی از نزدیک مرتبط و "به اشتراک گذاری نسبتا اخیر جد مشترک".

"جد مشترک به Covid-19 سارس و MERS خواهد بود به مراتب بیشتر های اخیر احتمالا در گذشته چند هزار سال شاید حتی بیشتر های اخیر," او می گوید. "این اخیر رایج و نسب نشان میدهد که چگونه ویروس ها به سرعت در حال تکامل است."

چگونه بسیاری از coronaviruses آلوده انسان ؟

موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) آمده است که اکثر coronaviruses گردش در میان این حیوانات به عنوان خوک شتر و خفاش ها و گربه ها.

با این حال هفت نفر از کسانی که ویروس ها می تواند انتقال به انسان است که به نام سرريز رویداد و می تواند باعث بیماری است.

مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) آمده است که در میان اخیر زئونوز – یک بیماری است که می تواند انتقال از حیوانات به مردم – coronaviruses به موجب انسان شیوع بیماری ها سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در سال 2012. در ضمن Covid-19 آخرین رمان coronavirus در غیر این صورت شناخته شده به عنوان سندرم حاد تنفسی کروناویروس-2 (SARS-CoV-2).

استاد Pagel متحده است که آن سخت است برای گفتن که دقیقا چگونه بسیاری از coronaviruses آلوده کردن انسان نیست چرا که همه آنها تولید علائم و انسان را نه به همه آنها.

"حداقل چهار است آنچه ما تماس بگیرید 'سرد' ویروس ها و این گردش در انسان به طور مستمر. یکی دیگر از سه یا بیشتر (MERS سارس و SARS-COV-2 یا Covid-19) به مراتب بیشتر علائم شدید" او توضیح می دهد.

"اما گسترده تر از نقطه تکاملی ارتباط است که همه از coronaviruses خواهد بود کاملا مشابه ژنتیکی. و این است که چرا وجود آنها در سایر گونه های جانوری به خصوص کسانی که ما را در خوردن و/یا رام کردن می تواند یک خطر برای سلامتی ما به عنوان ما در حال حاضر شاهد با Covid-19. ژنتیکی خود را نزدیکی به این معنی است که آنها گاهی اوقات می تواند به سادگی با کسب یک جهش به دست آوردن توانایی برای آلوده کردن ما."

چه علائم اصلی Covid-19?

شایع ترین علائم Covid-19 شبیه به آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک.

در مارس بیمه خدمات درمانی اعلام کرد که آن نیز با اضافه کردن از دست دادن و یا تغییر حس بویایی و یا چشایی به رسمی خود لیست از علائم کروناویروس.

مردم در سراسر جهان تجربه شده است سایر نشانه های مختلف از جمله "Covid پا" و خارش در قسمتهای دیگر بدن خود را.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد کمتر شناخته شده علائم است که می تواند مرتبط به Covid-19 اینجا.

در بسیاری از افراد (حدود 80 درصد) علائم بیا به آرامی و خفیف باقی می ماند در حالی که برخی از بیماران نمایشگاه نیست هر در همه -- در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بدون علامت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن