جی کی رولینگ ترانس ردیف: آنچه باید Emma Watson, Daniel Radcliffe and Rupert Grint گفت: در پاسخ ؟

Rupert Grint تبدیل شده است که آخرین عضو از هری پاتر بازیگران محکوم جی کی رولینگ برای نظرات او در مورد ترانس مر

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

Rupert Grint تبدیل شده است که آخرین عضو از هری پاتر بازیگران محکوم جی کی رولینگ برای نظرات او در مورد ترانس مردم است.

کمتر از یک هفته پس از او در اصل در مواجهه واکنش به tweeting در انتقاد از ترانس را شامل عبارت "مردم با دوره" کودکان نویسنده کتاب منتشر طولانی باز نامه ای به وب سایت خود را در روز چهارشنبه (10 خرداد) شکستن موضع خود در مسائل تغییر جنسیت.

در پاسخ Grint که بازی ران در فانتزی حق رای دادن گفت: این بار که او موافقت کرد با سابق خود castmates در ایستاده با transgender community پس از تعدادی از ستاره هری پاتر فاصله خود را از رولینگ کلمات برای حمایت از خود را فراجنسیتی طرفداران.

دانیل رادکلیف

ستاره هری پاتر حق رای دادن, دانیل رادکلیف, یکی از اولین بازیگران درگیر در این فیلم به تماس کی رولینگ در مقاله ای به قلم برای تجاوز+ پیشگیری از خودکشی خیریه Trevor پروژه در روز شنبه (8 ژوئن).

"زنان تغییر جنسیت زنان هستند" رادکلیف نوشت. "هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I.

"روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود را و باعث آسیب بیشتر" او ادامه داد.

"به تمام افرادی که در حال حاضر احساس می کنید که تجربه خود را از این کتاب شده است مخدوش و یا کاهش من عمیقا متاسفم برای درد این دیدگاه را شما ایجاد می شود."

اما واتسون

آوازی فمینیستی فعال اما واتسون شد تصویر با پوشیدن یک تی شرت که می خواند: "ترانس زن حقوق بشر است". تصویر کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی در پی رولینگ اولیه نظرات اما این بازیگر رسما صحبت کرد پس از انتشار از نویسنده این پست وبلاگ.

"ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها" واتسون توییتی.

"من می خواهم ترانس پیروان بدانید که من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما احترام شما و عشق شما چه کسی هستید."

و اضافه کرد که او تا به حال اهدا به موسسات خیریه پری دریایی و مامان, پول نقد,بازیگر تشویق پیروان خود را به انجام همان نتیجه رسید: "مبارک #PRIDE2020 ارسال عشق x."

Rupert Grint

روز جمعه (12 ژوئن) Grint پیوست خود هری پاتر castmates در نشان دادن حمایت برای ترانس جامعه زیر رولینگ نظرات.

"من بصورتی پایدار و محکم ایستاده با ترانس جامعه و اکو احساسات بیان شده توسط بسیاری از هم سن و سالان من" Grint گفت. "ترانس زنان زنان هستند. ترانس مردان مردان هستند."

او ادامه داد: "همه ما باید از حق زندگی با عشق و بدون قضاوت."

بانی رایت

بانی رایت که جینی ویزلی در حق پیوست واتسون در نشان دادن حمایت برای ترانس طرفداران هری پاتر پس از رولینگ مقاله منتشر شد.

"اگر هری پاتر منبع عشق و تعلق برای شما که عشق بی نهایت است و وجود دارد را بدون قضاوت یا سوال," او نوشت.

"Transwomen زنان هستند. من و عشق شما بانی x."

Evanna Lynch

Luna Lovegood بازیگر Evanna Lynch پیوست رادکلیف در صراحت عذرخواهی به ترانس طرفداران هری پاتر که تا به حال احساس "رها" byRowling نظرات و اضافه کرد که مردم باید "گوش" و "تحسین" ترانس مردم برای شجاعت خود را به خصوص در طول غرور ماه.

"من تصور می کنم که بودن ترانس و یادگیری به پذیرفتن و عشق خود را به اندازه کافی چالش برانگیز و ما به عنوان یک جامعه نباید اضافه کردن به که درد" بازیگر ایرلندی نوشت.

"احساس شما مناسب نیست و یا نمی پذیرفته شده برای شما که بدترین ترین تنها احساسات انسانی را تجربه می کنند و من نمی تواند کمک به marginalise ترانس زنان و مردان بیشتر است."

لینچ در ادامه گفت: "من خیلی متاسفم برای هر ترانس افرادی که احساس شده است که دور گرفته شده یا این که این جامعه دیگر که محل امن. اما هری پاتر جهان/fandom/جامعه به معنای واقعی کلمه ساخته شده تا میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر و من برای یک کار خواهد کرد برای ایجاد این احساس فراگیر چون ترانس زنان به زنان."

کتی لیونگ

کتی لیونگ بازی هری علاقه عشق چو چانگ در سری فیلم یک شخصیت که به نام شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت که به لحاظ نژادی و فرهنگی حساس است. در پی رولینگ اصلی توییتهایی بسیاری از طرفداران ساخته شده است اشاره به لئونگ شخصیت در رسانه های اجتماعی.

در پاسخ لئونگ توییتی در روز شنبه (6 ژوئن): "شما می خواهید افکار من در Cho Chang? خوب در اینجا می رود..."

اما به جای های او نظر لئونگ مربوط به چند آنلاین جمع آوری اعانه دادخواست و موسسات خیریه به صراحت حمایت, سیاه, ترانس, مردم, اضافه کردن هشتگ: "#AsiansForBlackLives."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن