“من به مرگ بیمار او را از من منزجر’: Roy Keane فوق العاده ای نیمه وقت بیهوده گویی در تمام

Roy Keane راه اندازی شد و به طور فوق العاده ای بیهوده گویی با هدف David De Gea و هری مگوایر پس از منچستر یونایتد جفت شد در گسل برای تاتنهام را باز کردن هدف است.

استیون Bergwijn ارواح گذشته مگوایر در ضد حمله قبل از حفاری یک شات از طریق کف De Gea به خوزه مورینیو را در کنار سرب در تاتنهام ورزشگاه.

این اشتباه باعث کین برای شروع یک frothing بیهوده گویی در نیمی از زمان که در آن او ادعا کرد که او را “پرتاب مشت” در اتاق پانسمان.

جزئیات کین را بیهوده گویی کامل:

“من شوکه شدم. من دیده ام بسیاری از فوتبال در طول سال اما به دور است که هدف من کالایی, تماشای این بازی, فوتبال,” او گفت:. “من نمی توانم باور Man United, I can’t believe [لوقا] شاو رفتن توپ در هوا و در حال اجرا به جلو.


“من مبهوت در مگوایر مبهوت در چگونه یک بازیکن بین المللی می تواند انجام شود مثل این. و دروازه بان من به مرگ بیمار از این دروازه بان, من می خواهم به مبارزه با او را در نیمی از زمان هیچ دور شدن از آن من خواهد بود نوسانی مشت در آن مرد. این یک استاندارد ذخیره برای تاسیس بین المللی دروازه بان. من مات و مبهوت. وجود دارد باید به برخی مسائل در نیمی از زمان.

“مگوایر و De Gea, من نمی خواهد اجازه دهید آنها را در اتوبوس بعد از بازی. این در حال تاسیس بازیکنان بین المللی و ما همه اینجا نشسته من می دانم که ما در اینجا به تجزیه و تحلیل بازی ما می توانیم تجزیه و تحلیل آن تا گاو به خانه می آیند. شما کار خود را انجام دهد ما در مورد گرفتن فقط در چهار خدای ناکرده برنده غنائم. تکان دهنده است. من منزجر شده توسط آن است. De Gea, مگوایر قطع سر خود را در شرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید