"من فکر کردم من نمی خرید به طالع بینی اما ناسا در حال تغییر همه علامت ستاره انداخته است من'

به عنوان یک منقضی کاتولیک رومی که گاهی اوقات بازدید از کلیساها در ناهار او "فقط برای جو" من بیش از آشنایی با ا

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

به عنوان یک منقضی کاتولیک رومی که گاهی اوقات بازدید از کلیساها در ناهار او "فقط برای جو" من بیش از آشنایی با استفاده از معنویت به عنوان یک راحتی پتو در حالی که خرید چه آن را به فروش. برای من پیدا کردن مفهوم چیزی است که آرامش است نه کاملا ناسازگار با عدم منطقی متقاعد کردن خودم از وجود آن است.

من برای اولین بار فال تجربه به عنوان یک دختر با زدن به پشت صفحات Mizz magazine کنجکاو به دانستن چگونه یک غریبه فکر می کردم زندگی من رفتن به پان نوعی رامی که من تا به حال هیچ ایده. مادر من همیشه بدبینانه (با وجود اینکه مذهبی) و مانند بسیاری از باورهای برگزار شد, توسط یک پدر و مادر من خوشحال به توافق باحداقل نه زمانی که متوجه شدم که آنچه را که جهان تا به حال در فروشگاه برای من به عنوان یک سرطان بود متفاوت از آنچه که من می خواهم به عنوان خوانده شده برای برج حوت, Gemini, یا, صورت فلکی قوس هفته قبل از.

به عنوان من وجود من ادامه داد: دستگاه قضایی از آنچه طالع بینی ارائه شده بود که من پیدا کردم خودم کشیده شده به کلیک کردن بر روی مقالات طالع بینی آنلاین; گوگل من پس از آن پسر را علامت ستاره و فرسایش در ما ناسازگاری; احساس تجدید ایمان زمانی که من شریک جدید تولد نمودار بود امیدوار تر; با دیدن عارف مگ به عنوان یک رکن انگلیسی, رسانه فرهنگ; و استقرار عبارت "جیوه در رتروگراد" به من انداخت من قهوه در سراسر صفحه کلید من برای بار سوم است. هر زمان بازگشت به آن به عنوان یک آشنا و اطمینان ثابت یک چوب زیر بغل زمانی که جهان حس را ندارد.

در 14 ژوئیه گزارش پیشنهاد شده است که دانشمندان ناسا تا به حال نشان داد 13th سخت افزار برای هر کسی که متولد 29 نوامبر و دسامبر 17 – Ophiuchus مار حامل. نه تنها پایتون پادشاه بسیار, جشن, اما این اختلال ظاهرا به معنای میلیونها نفر دیگر را ببینید و ثبت نام خود را تغییر, با, تقویم, خودم گنجانده شده است. ظاهرا من دیگر سرطان, اما یک برج جوزا. اگر چه در حال حاضر افشا و خنثیو طالع بینی-ستان اطمینان یک بار دیگر این ایده که من سرطان وضعیت می تواند گرفته شده دور از من سمت چپ من احساس مضطرب است.

طالع بینی قرار گرفته اند تا حدودی از یک هزاره رنسانس; اگر چه عمل شده است در اطراف در اشکال مختلف برای هزاران سال در گذشته دو دهه از آن منتقل شده است بصورتی پایدار و محکم به جریان اصلی شکلگیری به محبوب-فرهنگ-سازگار طالع بینی. مطالعات نشان می دهد در هر نقطه بین 58 درصد از 18 تا 24 ساله و بیشتر محدود, 20 درصد از 18 تا 34 ساله در آن اعتقاد دارند. حتی اگر ما را پایین تر برآورد روانی خدمات صنعت رشد 2 درصد بین سال 2011 و سال 2016 و IBIS جهان می گوید آن را به ارزش $2 (£1.5) میلیارد دلار در هر سال است.

سرمایه داری بدون شک کمک آن همراه: ASOS کل طالع بینی-مضمون خط بیکینی و هر پارک در لندن 10 زنان در Carrie-بنوا-esque علامت ستاره زنجیر طلا; عضو باشگاه سوهو خانه میزبان "طالع بینی برای مراقبت از خود شب"; محبوب فال الگوی رفتاری Instagram حساب دندانه دار کردن هزاران نفر از پیروان (@notallgeminis است 584,000 ع) و توییتر درون منفجر بیش از یک مورد گزارش شده از صاحب خانه تبدیل کردن یک برج جدی هم اتاقی.

این نرم افزار نسخه اصلی جنبش عصر جدید یکی کمتر مترادف با سحر و بیشتر با Urban Outfitters constellation T-پیراهن است سوخت توسط توانایی برای مارک های بزرگ به پول از آن نیز برخی استدلال می کنند با کاهش بیشتر اشکال سنتی از دین سازمان یافته.

من نمی خواهد می گویند طالع بینی ها در حال جایگزینی برای من از دست ایمان توسط هر کشش اما جوزا-سرطان کودک است که قطعا بخشی از هویت خود را. در همان راه به عنوان یک ایرلندی-فرود بریت یک کودک از سال 1990 و یا یک زن از اسکس بودن سرطان است که بخشی از چگونه من خودم که فکر نمی کنم در مورد روز به روز اما ریشه های من را به گذشته و حال و آینده خود. برای تغییر این احساس نه تنها اشتباه است بلکه عمیقا ناراحت کننده است.

مانند بسیاری از نسل من در صورت افزایش precariousness در جهان; سقوط مالی سال 2008 پس از یک دهه از ریاضت و سختی پیدا کردن کار آشفتگی های سیاسی بی, انتخابات Brexit coronavirus و در حال حاضر teetering در لبه یکی دیگر از رکود اقتصادی آن را به خوبی به برخی از تکه تکه از آرامش و ثبات است. به می دانم که شما در دراز مدت حس و نه در مواجهه با یک بحران و یا بعد.

من هم می خواهم بود اگر من دروغ گفت من نمی مربوط به (قرار) ویژگی های یک سرطان: وفادار, محافظ, مراقبت بیش از حد حساس و بصری و حتی مودی و کینه جو (من نمی گویند که همه چیز خوب است). گویا بخشی از مغز من می داند که این مبلغ در مجموع شخصیت من و نه منحصر به فرد برای هر کسی متفاوت با ماه تولد, اما با وجود این شک و تردید آن را هنوز هم تغذیه به من درک کلی از خود یک قسمت از این پرده نقش دار است که باعث می شود تا چگونه من تصویر من در حال حرکت را از طریق جهان.

آیا شما باور دارید که در طالع بینی یا نه هر کس می داند چه علامت زودیاک آنها (بله شما بیش از حد). برای من که برای تبدیل شدن به یک برج جوزا (غیر قابل اعتماد و ضربه نه ممنون) فقط می تواند ترین 2020 چیزی که در مورد این سال تا کنون. نه محتوا با در نظر گرفتن دور عزیزان ما و آزادی ما را به ترک خانه های ما در دهه جدید نیاز به دور تراشه در احساس ما از خود بیش از حد. بنابراین صرف نظر از آنچه دانشمندان می گویند من برگزاری به سرطان من نشان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب