حقوق بشر, تلویزیون, حقوق و 16 هفته از سوالات پاسخ داده نشده: چگونه و چرا نیوکاسل تصاحب شکست خورده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

حتی در 48 ساعت گذشته نزدیک به شکست عربستان سعودی پیشنهاد برای خرید نیوکاسل متقاعد شدند که این معامله هنوز هم از طریق رفتن. که خوش بینی ثابت می شود بی اساس است. بیانیه صادر شده توسط عربستان عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF), PCP سرمایه همکاران و RB ورزشی و رسانه ها تایید کرد که این کنسرسیوم بود "به طور رسمی خارج علاقه خود را در به دنبال کسب نیوکاسل محدود و Newcastle United Football Club Limited."

این یک ضربه خرد کردن به طرفداران که فکر می کردند که در آخرین رفتن به خلاص شدن از شر بسیار ناسزا مایک اشلی. داخل St James' Park آنها می دانستند نوشتن روی دیوار بود. این باشگاه را آغاز کرده بود برنامه ریزی برای فصل آینده تحت همان مالکیت و با همان منابع. نیوکاسل عصر جدید باید صبر کنید.

اسناد و جزئیات چگونه St James' Park خواهد بود اداره تحت رژیم جدید ارائه شد به لیگ برتر 16 هفته پیش. آماندا ستولی که خوی این پیشنهاد معتقد اطلاعات خاص به اندازه کافی به تصویب حکم بدن متناسب و مناسب آزمون است.

در آن زمان در لیگ برتر بود دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس اورژانس و پروژه راه اندازی مجدد. نیوکاسل را تصاحب شد و راه را به پایین فهرست اولویت. در عین حال هنگامی که وسایل شروع به بازی می شود آن را به طور فزاینده ای روشن است که این تاخیر فقط به دلیل تمرکز بر روی به پایان رساندن این فصل است. وجود دارد جدی اخلاقی و پرسش های کسب و کار است که نیاز به خطاب.

عربستان سعودی رکورد حقوق بشر ساخته شده و هر کس احساس می کنم کمی وسواسی اما فوتبال است و اغلب مبارک به پارک تا آن اخلاق از زمانی که سود در دسترس است. PIF دخالت بدان معنی است که وجود دارد دیگر ملاحظات به حساب گرفته شود.

وجود دارد یک جنگ سرد اتفاق می افتند در خلیج فارس با عربستان سعودی رهبری ائتلافی از سازمان ملل است که باید اجرا یک تحریم در قطر. لیگ برتر را از تلویزیون حقوق دارنده در منطقه beIn Sport بر در دوحه و قطر شرکت پخش ربوده شده اند و rebroadcasted توسط beOutQ. منبع دزدی دریایی است که عربستان سعودی و اگر چه پادشاهی را انکار هر گونه دخالت در آن را بسیار بعید است که این می تواند رخ داده است بدون رژیم, دانش. در اوایل این ماه beIn ممنوع شد از عامل در عربستان سعودی است. هیچ راه قانونی برای تماشای لیگ برتر در کشور است.

آن را سخت برای دیدن چگونه در لیگ برتر می تواند تحریم PIF یک بازوی دولت سعودی به جا و مناسب صاحبان هنگامی که یکی دیگر از بازوی دولت با مسدود کردن خود را پخش شرکای خود در منطقه است.

سوء ظن رو به رشد بود که تاخیر در اجازه تصاحب شد تلاش برای شرمسار عربستان سعودی و ایجاد فشار بر PIF به بیرون بکشید. کنسرسیوم خودی بودند صعودی است که این امر اتفاق نمی افتد. ساختار آینده این باشگاه روشن بود گفتند. ستولی خواهد اداره روز به روز کسب و کار و PIF را یک دست کردن روش. بیشتر قابل توجهی در آنها ادعا شده بود که PIF به حال استقلال کامل از دولت عربستان. نیوکاسل خواهد بود و نه یک ابزار دولت کویر. کسانی که استدلال موفق به متقاعد کردن لیگ برتر است.

تبلیغات منفی رشد روز به روز. در ماه آوریل نامزد از جمال Khashoggi های مخالف روزنامه نگار به قتل رسیده در کنسولگری عربستان در استانبول دو سال پیش به نام به لیگ برتر برای جلوگیری از تصاحب. ریاض دخالت در جنگ یمن کشیده شده است انتقاد. سازمان عفو بین المللی است که آوازی در آن انزجار پادشاهی نگرش به حقوق بشر است.

در پایان, آن سخت است برای دیدن چگونه در لیگ برتر می تواند با مهر لاستیکی مهر کردن یک معامله که در آن نهایی صاحبان گرفته اند چنین نگرش خصمانه خود را نسبت به پخش شرکای. دلایل بسیاری وجود دارد که این سازمان در نظر گرفته سعودیها نامناسب صاحبان باشگاه اما beIn جنجال نوک تعادل است.

وجود خواهد داشت ناامیدی و خشم در Tyneside. ناامیدی به خلاص شدن از شر اشلی سمت چپ بسیاری از طرفداران جونگ در مورد منشأ بالقوه تعویض. هنگامی که این احساسات می میرد و آنها شروع به فکر می کنم منطقی بسیاری از طرفداران ممکن است به این را به عنوان یک خوش شانس فرار. در تخیل جمعی از Gallowgate عربستان سعودی بودند saviours که پمپ منچستر سیتی-سبک ثروت را به باشگاه آورد و شکوه و موفقیت است. که هرگز اتفاق می افتد. PIF دخالت سخت بود-رهبری کسب و کار و هر گونه سرمایه گذاری مورد نیاز برای بازگشت سود.

سنت جیمز پارک میزبان تاتنهام امشب (گتی ایماژ)

ستولی در حال حاضر شکست خورده در دو تلاش برای خرید نیوکاسل. او همچنین سعی کردم حداقل دو بار برای خرید لیورپول. جاه طلبی او برای کنترل یک باشگاه لیگ برتر باقی مانده اما شده است خنثی هنوز دوباره.

لیگ برتر را احساس تسکین. کسانی که نزدیک به کنسرسیوم ممکن است درست زمانی که آنها ادعا وجود دارد هیچ زمینه ای در این جا و آزمون مناسب برای جلوگیری از تصاحب – بعد از همه وکلای آنها تا به حال مورد بررسی قرار قوانین – اما به تأخیر انداختن تاکتیک کار کرده است. این می تواند منجر به سختگیرانه تر تهیه و تدوین این آزمون در آینده تا شرایطی مانند نیوکاسل رخ نمی دهد.

Tyneside ممکن است در عزاداری اما از لیگ برتر چشم انداز این می تواند نیوکاسل را بهترین نتیجه از سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب