برونو فرناندز را تحسین منچستر یونایتد هم تیمی های پس از مسابقه و برنده شدن عملکرد در برایتون

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برونو فرناندز اذعان کرد که رابطه رو به رشد با پل پوگبا در خط میانی عالی بود برای منچستر یونایتد است, اما همچنین با اشاره به کمک های حیاتی از بازیکنان دیگر در کنار.

این مهاجم پرتغالی است فوق العاده پس از پیوستن به در ژانویه و مشبک بند در Amex ورزشگاه برای کمک به شکست برایتون 3-0 در سه شنبه شب.

میلان عرضه اولین هدف خود و این دو ابزاری بودند در طول منجر به سوالات پس از بازی در مورد چگونه به خوبی و به سرعت آنها ترکیب.

"پل یک بازیکن شگفت انگیز است اما من نمی خواهم به بحث در مورد ما به دلیل این منصفانه نیست در تیمی," او گفت: آسمان ورزشی.

"ما فکر می کنیم همان راه و پل دارای کیفیت خوب است و ما می توانیم با هم ترکیب, اما ما همچنین می دانیم که ما باید خوب تیمی است که می تواند به خوبی انجام دهد زمانی که ما و یا ما بازی با یکی دیگر [در هافبک].

"فرد و اسکاتی [McTominay] یک کار شگفت انگیز بود قبل از [لیگ اروپا], stop, Nemanja [خودکار] به خوبی در حال انجام Andreas [پریرا] و جسی [Lingard] باید کیفیت خوب و فراموش زیادی برای این تیم است.

"ما یک تیم ما آموزش آنها فشار ما را به انجام بهتر و در پایان آن کار تیمی است."

Fernandes نیز مورد ستایش قرار داد دفاعی استحکام این تیم در تمیز نگه داشتن ورق اشاره David de Gea—که تحت انتقاد در زمان به تازگی ساخته "دو یا سه موجب صرفه جویی در [که] بودند".

پس از ایران تا به حال به از طریق زمان اضافی در جام حذفی در تعطیلات آخر هفته البته در برابر 10-مرد پایین-از-روی-میز, نورویچ سیتی, Fernandes بود به سادگی خوشحال است که این سمت را در یک شروع خوب در برایتون و قادر به دیکته کردن شرایط بازی در اوایل.

او بیشتر محفوظ ستایش برای ماسون گرین بخشی در ایالات سوم هدف Fernandes دوم و اصرار داشت ایران را هدف فراگیر برای فصل باقی مانده لیگ قهرمانان نقاط.

برونو فرناندز جشن پس از به ثمر ایالات سوم هدف (گتی)

"من خوش شانس بودم که در اولین هدف اما دروازه بان بود و همچنین خوش شانس با من ضربه اول مقابل پست!

"هدف دوم این بود از ماسون و من یک شات خوب. البته من خوشحال هستم برای اهداف اما بیشتر برای نتیجه.

"ما در حال مبارزه برای محل در لیگ قهرمانان و ما می دانیم که ما می تواند دستیابی به این."

ایران در مکان پنجم پس از برنده شدن سطح در نقاط با ششم-محل و گرگ دو امتیاز پشت سر چلسی پس از بازی یک بازی بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب