چگونه به استفاده از یک کارت اعتباری در اورژانس

وجود دارد مجموعه ای از قوانین است که مسئول کارت اعتباری کاربران را دنبال کنید. این خدمات عبارتند از عادات مانند پرداخت مقدار خود را به دلیل (یا بهتر است کل تعادل) در هر ماه و ماندن زیر 30% استفاده. البته همه چیز تغییرات در وضعیت های اضطراری است.

در این مقاله ما قصد داریم نگاهی به شش نکته برای استفاده از کارت اعتباری خود را در طول یک اورژانس است.

6 نکته برای استفاده از کارت اعتباری خود را در مواقع اضطراری

این که آیا آن را غیر منتظره اخراج و یا شیب دار پزشکی لایحه وجود دارد برخی از شرایط ما به سادگی نمی تواند برنامه ریزی برای. زمانی که آن شرایط بوجود می آیند, آن را به بهترین تکیه بر پس انداز خود را به عنوان مخالف به کارت های اعتباری خود را. هنوز هم اگر عاقلانه استفاده می شود کارت های اعتباری خود را می تواند کمک به شما را شناور نگه دارید تا شرایط را بهبود بخشد.

به دنبال این راهنمایی برای حفظ ثبات مالی در مواقع اضطراری بدون سقوط قربانی به بدهی های بلند مدت و یا آسیب دیده و نمره های اعتباری:

فهرست مطالب:

  1. حفظ اولویت های خود را
  2. پرداخت حداقل بر روی زمان
  3. تماس با وام دهندگان خود را در اوایل
  4. نگران نباشید در مورد استفاده درصد
  5. آن را خوب به حمل یک تعادل
  6. در نظر بگیرید یک انتقال تعادل

1. حفظ اولویت های خود را

در هر وضعیت اضطراری و مهم ترین چیزی که به انجام این است که با حفظ اولویت های خود را. مهم نیست که چه شرایطی هستند که خود را به دوباره بودجه خود را و آن را تنظیم درآمده است. شما نیاز به تصمیم می گیرید که به پرداخت صورتحساب اول و که هزینه های مهم هستند. در این موارد بدهی نا امن است که بالاترین اولویت است.

البته نگرانی های کلیدی در حفظ هستند به اندازه کافی آب و غذا و ملزومات برای حفظ خانواده خود را در طول بحران.

اگر شما لازم نیست که هر گزینه های دیگر شما می تواند شارژ این ضروری خرید به کارت اعتباری خود را. شما باید هرگز خود را اولویت بندی تعادل کارت اعتباری و یا پرداخت های اضافی بیش از مواد غذایی و ضروریات در خانه. نمره اعتباری خود را می تواند نجات یافته در طول زمان به این معنی که پرداخت کردن کارت های اعتباری خود را ندارد به هدف شما در وضعیت های اضطراری است.

2. پرداخت حداقل بر روی زمان

دو تا از بزرگترین عوامل موثر در نمره اعتباری خود را در حال مبلغ بدهکار و پرداخت در زمان. در حالی که شما ممکن است قادر به کاهش مقدار که مدیون شما در هنگام بحران, شما هنوز هم می تواند در سالم نگه داشتن نمره اعتباری با ساخت پرداخت در زمان.

“دیر می پردازد با شما باقی بماند برای سال” پول متخصص کلارک هوارد اخطار می دهد. “اما استفاده بیش از حد از اعتبار موجود بهبود می یابد به سرعت به وضعیت مالی خود را بهبود می بخشد و شما می توانید پرداخت کردن تعادل.”

تبلیغات

در حالی که پرداخت کردن کارت های اعتباری خود را در کامل نیست بزرگترین اولویت در صورت اضطراری خود را پرداخت حداقل باید باشد. ادامه را در زمان پرداخت خواهد شد که تاثیر ماندگار در نمره اعتباری خود را و آن را به شما قرار داده و در یک محل عالی برای شروع به افزایش دوباره آن را پس از بحران.

3. تماس با وام دهندگان خود را در اوایل

اگر شما پیدا کردن که شما نمی خواهید به قادر به پرداخت حداقل مقدار دلیل در زمان آن مهم است که شما تماس با وام دهندگان خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“به عنوان کسی که در برابر صورتحساب بیشتر از پول های موجود در اولویت اول است به ادامه ذکر شده به عنوان زمان با طلبکاران خود می گوید:” کلارک. “شما هم نیاز به قادر به پرداخت حداقل حداقل در زمان و یا مذاکره جدید طرح پرداخت با طلبکار است.”

وقت و تلفن تماس خود را به طوری که وام دهندگان آگاه از وضعیت شما رو درک که شما در حال تلاش برای ماندن در حال حاضر. شما ممکن است قادر به توافق در موعد مقرر حداقل مقدار و یا ترتیب دیگری برای اطمینان از شما نمی افتد در چشم دفاتر اعتباری.

اگر شما قادر به رسیدن به یک توافق با وام دهندگان خود را, مطمئن شوید که به بررسی کنید که این شامل حال گزارش شده که در زمان به دفاتر اعتباری. کلارک توصیه می کند که شما دریافت یک کپی از این مذاکره در نوشتن (که آیا آن را به یک ایمیل و یا چت رکورد) فقط در صورتی که شما هنوز هم گزارش شده به عنوان متخلف توسط طلبکاران.

4. نگران نباشید در مورد استفاده درصد

به عنوان ما گفت: این بسیار مهم است که شما در حال گزارش شده که در حال حاضر با وام دهندگان. وقتی که می آید به مقدار شما در واقع مدیون نمره اعتباری خود را بیشتر به راحتی می تواند بازیابی از موقت رسید. که بدان معنی است که شما کارت اعتباری استفاده در صد نیست و کاملا به عنوان مهم به عنوان آن را به حداقل پرداخت در زمان های اضطراری.

یک لحظه به نگاه بیش از این تفکیک چگونه نمره FICO خود را تعیین می شود:

Credit score factors chart

همانطور که می بینید, تاریخ پرداخت و مقدار بدهکار هستند و این دو عامل را تشکیل می دهند که اکثر نمره های اعتباری خود را.

اگر شما از دست یک پرداخت آن را به سال آن را به سقوط به طور کامل از خود را در زمان پرداخت به طور متوسط. از سوی دیگر شما می توانید خود را کاهش و میزان بدهی در اسرع وقت یک بار وضعیت مالی خود را بهبود می بخشد.

در نهایت اگر شما قادر به پرداخت کارت اعتباری خود را به طور کامل و یا نیاز به هزینه های مواد غذایی و سایر ضروریات در مواقع اضطراری که خوب! به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید خود را حداقل پرداخت در زمان آن مهم است کمتر به نگرانی در مورد خود کارت استفاده در صد در این زمان.

تبلیغات

5. آن را خوب به حمل یک تعادل

چرا که شما به راحتی می توانید خود را کاهش می دهد استفاده در صد هنگامی که وضعیت اضطراری است که حل و فصل آن را خوب به حمل یک تعادل بر روی کارت اعتباری خود را در طول یک اورژانس است.

به جای تلاش برای کاهش بدهی های خود را در طول بحران مالی تمرکز خود را پوشش خانوار ضروریات ساختمان خود را به صندوق اضطراری و حفظ سلامت خود را.

متعهد به ساخت یک طرح برای پرداخت کردن کارت های اعتباری خود را هنگامی که وضعیت مالی خود را بهبود می بخشد. هنگامی که شما آماده هستید, شما می توانید از راهنمای ما در چگونه به گرفتن خارج از بدهی در هفت مرحله آسان.

نکته این است که شما همیشه می توانید کاهش بدهی است که تجمع می یابد اما در زمان اضطراری غیر منتظره داشتن یک خط اعتباری ممکن است یک نجات دهنده زندگانی. در آن صورت آن را قطعا خوب به حمل یک تعادل است.

6. در نظر بگیرید یک انتقال تعادل

در نهایت اگر شما در حال حاضر اعتبار خوب و در حال کار بر روی پرداخت بدهی, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تعادل انتقال به تحکیم بدهی و دریافت نرخ بهره پایین تر. در طول یک بحران ممکن است شما نیز تا پایان شارژ بیشتر به کارت های اعتباری از حد معمول. یک جایزه خوش آمدید, نرخ بهره پایین تر و یا پاداش های اضافی می تواند مفید باشد در دراز مدت است.

برای شروع شما نیاز به دانستن تعادل فعلی خود را و نرخ بهره. از آنجا, شما نیاز به نگاه برای کارت های که ارائه شرایط مطلوب برای انتقال تعادل. هنگامی که شما خواندن جزئیات کاربردی برای کارت و انتقال تعادل خود را فقط مطمئن شوید که به پرداخت بدهی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای جزئیات بیشتر در مورد هر یک از این مراحل چک کردن راهنمای ما در نحوه پرداخت بدهی با یک کارت اعتباری انتقال تعادل.

افکار نهایی

به طور کلی کارت اعتباری خود را می تواند یک ابزار ارزشمند در صورت اضطراری. هرگز لحظه ای تردید به آن را برای استفاده در مواد غذایی و دیگر ملزومات است که شما و خانواده شما ممکن است نیاز.

دوباره مهم ترین چیز این است که برای حفظ اولویت های خود را. شما می توانید شروع به دنبال در پرداخت کارت اعتباری خود را هنگامی که نیازهای اساسی خود را برآورده. کار کردن چگونه به طور مداوم خود را حداقل پرداخت در زمان اضطراری است. اگر شما در حال رفتن به اواخر و یا پرداخت از دست مطمئن شوید که برای تماس با وام دهندگان خود را و اجازه دهید آنها را می دانیم در اوایل.

اصلا استرس به عنوان مقدار مورد استفاده خود را در صد و می دانم که آن را خوب به حمل یک تعادل در حالی که شما در حال تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود را. در نظر گرفتن تعادل انتقال اگر شما نیاز به کمک فقط مطمئن شوید که برای ایجاد یک طرح برای پرداخت بدهی های خود را به عنوان به زودی به عنوان وضعیت خود را بهبود می بخشد.

بیشتر محتوای مفید در آماده شدن برای شرایط اضطراری:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر