'Better Call Saul فصل 5 قسمت 5 Recap: که در آن هر کسی ایستاده ؟

وجود دارد یک حرکت نزولی را نشان می دهد به عنوان بیمار به عنوان Better Call Saul. برای همه سزاوار ستایش آن می

توسط FARDAALEFBA در 23 فروردین 1399

وجود دارد یک حرکت نزولی را نشان می دهد به عنوان بیمار به عنوان Better Call Saul. برای همه سزاوار ستایش آن می شود برای اجازه دادن به آن لحظه نفس کشیدن و قدم زدن داستان آن کاملا برای حداکثر اثر است که تمام طول می کشد زمان. آن را ندارد اتاق به تناسب هر حال داستان به هر قسمت و بر خلاف بسیاری از دیگر نشان می دهد نمی کند آن را امتحان کنید. این بدان معناست که ما اغلب به یک زن و شوهر هفته بدون هر گونه به روز رسانی از شخصیت های ما در مورد مراقبت. به طور معمول که خوب خواهد بود اما هر داستان Better Call Saul واقعا خوب است. من در حال مرگ به دانستن آنچه اتفاق می افتد بین Nacho Lalo و گاس پس از DEA راه اندازی شده است. من تصور کنید که همه چیز بسیار پر تنش است. ما نمی کنید که این هفته هر چند قسمت بود و هنوز هم به اندازه کافی خوب است که مهم نبود.

در حالی که ما نمی توانیم به صرف زمان زیادی را با کارتل های ما در نهایت چند طولانی صحنه با مایک Ehermantraut. او بعد فورا رفت واز به انجام این کار بسیار در این فصل است. ما او را دیدم در نوه خود را پس از او به ارمغان آورد تا پسر خود را, سپس مست و راه رفتن در اطراف به دنبال یک مبارزه است. در هفته گذشته که به او به عنوان یکی از اعضای باند او تلاش برای مبارزه با چاقو او را در سمت. او به پایان رسید تا در یک خانه کوچک در مکزیک است. این هفته قسمت میدارد راست و بعد از آن حاضر است. تنها کسی که او می بیند یک زن آماده کردن غذا برای او. او هر دو را درک نمی کند و یا پاسخ نمی هنگامی که از او می پرسد چرا Fring او را به ارمغان آورد وجود دارد. او همچنین می توانید هر گونه تماس خانه. این گوشی تنها باعث می شود تماس های محلی.

Giancarlo Esposito به عنوان گوستاوو "گاس" Fring – عکس های اعتباری: Greg Lewis/AMC/Sony Pictures Television

مایک تلاش می کند به ترک خود را, اما دکتر, جلب او را در ایستگاه اتوبوس. او طول می کشد مایک بازگشت به خانه دوباره بخیه کردن زخم او می دهد و او پزشکی است. غیر از آنچه او می کند بدون مواد مخدر نگهداری می شوند در اینجا. تنها سرنخ در مورد اینکه چرا این مکان راه اندازی شده است در کنار این چشمه در مرکز آن است. "Dedicado a Max" آن خوانده شده است و همچنین عنوان این قسمت. ما فقط تا به حال دیدم حداکثر راه بازگشت در فصل 4 از Breaking Bad. او گاس شریک است. هکتور سالامانکا کشته شدن او را وادار Gus به سازمان دیده بان برای تلاش به ترکیب خود مت به همین Eladio کوکائین کسب و کار. همانطور که دیدیم در نشان می دهد که عمل سوخت یک سال انتقام طرح است که در این نقطه در جدول زمانی است که هنوز هم ادامه دارد. گاس زمان جنگ با هکتور ناشی از حداکثر مرگ است. اما حداکثر مرگ نه تنها منجر به خشونت و مسمومیت. آن را نیز رهبری گاس برای ایجاد یک روستایی در روستای دور افتاده دست نخورده با مواد مخدر جنگ. ساکنان این محل حتی نمی دانم گاس صاحب آن است. به آنها او را فقط به دوست پزشک.

در ابتدا به دنبال آن با مشکوک ما دیدن مایک رشد به مانند محل. او می افتد به صلح آمیز ریتم از محل. او شروع به کمک کردن پیر زن که پخت و پز برای او. او کمک می کند تا او را متوقف یکی از پنجره ها از نشت یک شب و جایگزین چوب در اطراف آن در روز بعد. زمانی که او می شود یک تماس از جیمی او می شود ، عمدتا به دلیل وجود دارد هیچ راه او می تواند آن را به آلبوکرک اما شاید او نمی خواهید به. البته گاس تا به حال او را آورده و در اینجا برای یک دلیل. به او نشان می دهد که تفاوت بین او و Salamancas. ما می دانیم که به اندازه کافی به خرید این خط به طور کامل. گاس یک قاتل بی رحم و هیچ مقدار از خوب روستاها که تغییر خواهد کرد. مایک می داند که آن را به. او همچنین می داند که گاس در یک نقطه. او می تواند بازگشت به نوشیدن و مبارزه و مرگ دفعه بعد کسی stabs او را در خیابان و یا او می تواند کار را برای گاس و دریافت پول برای خانواده اش برخی از صورت ظاهر از نظم و انتقام. گاس می داند که چگونه به فشار مردم دکمه. و چه سرد خط برای پایان دادن به یک قسمت در.

Rhea Seehorn به عنوان کیم Wexler – عکس های اعتباری: Greg Lewis/AMC/Sony Pictures Television

مایک نیست تنها کسی است که برای تصمیم گیری که در آن او می ایستد در این قسمت. کیم یابد و خودش را teetering بین تعهد به مسا ورد و نقشه با جیمی. او می خواهد به آن را به هر دو روش. او می خواهد به بسیار پرداخت می شود مشاور برای مسا ورد و همچنین وکیل است که می ایستد تا برای منکوب. تا همین اواخر او قادر به دریافت هر دو با تقسیم وقت خود را بین بانک و طرفدار بونو کار. سپس بانک از او خواست به اخراج یک پیرمرد از خانه خود را. در حال حاضر با جیمی کمک به او را به بازی هر دو مسا ورد از هر دو طرف. او وانمود به انجام همه چیز را در قدرت خود را به حرکت می کند ساخت و ساز از مرکز تماس به جلو در حالی که جیمی می کند همه چیز او می تواند به نگه داشتن آن را به عقب.

نشان می دهد بسیاری از سرگرم کننده به عنوان جیمی می آید تا با یک crazier این طرح به تاخیر در ساخت و ساز در هر روز. از جعلی فسیل به تابش نور به صورت عیسی ظاهر می شود در کنار هر باهم بیشتر عجیب و غریب از گذشته است. کیم آن را دوست دارد بیش از حد. شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات این فصل و آخرین جایی که من سوگند یاد او انجام شد. که جیمی رفته بود بیش از حد, و ما می رسید نقطه شکستن برای جیمی و کیم. اما کیم نگه می دارد به آینده را. او را دوست دارد جیمی. او را دوست دارد که او مایل به گرفتن دست خود را کثیف کمی به چوب آن را به برخی از غنی ارشد. او حتی مسخره رئیس کوین Watchtell در حالی که جیمی impersonates او. آنها را با نفس بریده بریده و حرکت در راه ما دیده نمی شود پس از آنها conned یک کارگزار سرمایه گذاری در خارج از گران بطری تکیلا.

Bob Odenkirk به عنوان جیمی مک گیل – عکس های اعتباری: Greg Lewis/AMC/Sony Pictures Television

همین دلیل است که جیمی با بازی در آثار او به خوبی. جیمی میکشد خارج ساخت و ساز به نقطه ای که آن را ارزان تر و سریعتر برای ساخت در های مختلف و اجازه اورت Acker نگه داشتن خانه خود را. حتی هنوز هم کوین حاضر به عقب نشینی از مبارزه بدون توجه به چه مدت و چه مقدار پول هزینه آن او است. جیمی برای اولین بار به او می گوید از آن زمان به پرتاب در حوله. او با اشاره به راه دیگر اما قطره از آن گفت: آن را بیش از حد. ما دیده ایم او را بکشد این con قبل از. او می داند که اگر او می رود از طریق آن خود را کیم خواهد به او بگویید او رفت و بیش از حد. بنابراین او باعث می شود او برای آن را بپرسید. من فکر می کنم او می داند که او را در حال بازی بیش از حد. اما او حاضر به این دلیل است که او می خواهد را به نفع خود بسیار بد است.

با مایک indisposed جیمی مجبور است برای رفتن با یک محقق خصوصی. این اولین بار است که اگاهی که کیم ممکن است در بیش از سر خود را تا آنجا که جیمی را نگران کرده است. او مورد استفاده برای برخورد با تمام انواع سایه, حتی خطرناک, شخصیت. کیم در حمایت از آن در تئوری اما در مواجهه با این واقعیت است که یک داستان متفاوت است. کل صحنه او عصبی به ویژه هنگامی که P. I. نشان می دهد او رفت و از طریق کوین ، او تنها کمی بیشتر با آن OK را پس از او می آموزد او آن را از طریق دروغ گفتن به جای شکستن و ورود. P. I. می گوید او می تواند هر چیزی را پیدا کند و نشان می دهد مصرف دو شدن heavies به ربودن کوین و کشیدن او را به صحرا. نوع مانند جسی و والت را به Saul یک روز. در حال حاضر که بیش از حد حتی برای جیمی. او shoves مرد کردن درب در حالی که کیم به نظر می رسد بیش از عکس های او در زمان. او در می یابد که چیزی او را دوست دارد اما ما نمی توانیم به طور کامل ببینید چه چیزی نشده است.

Rex Linn به عنوان کوین – عکس های اعتباری: Greg Lewis/AMC/Sony Pictures Television

هر آنچه در آن است او را برای رفتن به باید سریع عمل می کنند. غنی Schweikart در برابر او در روز بعد. او فکر می کند آن را کمی بیش از حد مناسب است که پس از او از استدلال به حرکت مرکز تماس دوست پسر او را نشان می دهد تا به انجام دقیقا همان است که. او باعث می شود یک صحنه در وسط اتاق و پرسید که چه چیزی او را متهم او را از. او را پوشش آهنگ اما آن کسی حدس بزنید چقدر که می خواهید به او کمک کند در حال حاضر. هر چه او را دیدم که در نقاشی از اسب او را برای رفتن به مجبور به استفاده از آن سریع است.

تا پایان روز من از تلویزیون نوشتن برای کامپیوتر. من غمگین هستم من نمی قادر خواهد بود به پایان برساند از ادامه این فصل Better Call Saul با شما اما من خوشحالم که به بیرون رفتن در یک قسمت. آن forgoes بزرگتر جنگ مواد مخدر طرح و Breaking Bad راه اندازی به نفع دو روش ساده اما جذاب داستان است. به عنوان هیجان انگیز به عنوان آن می تواند به دیدن Breaking Bad قطعات به محل سقوط Better Call Saul یک شخصیت تحصیل در بهترین حالت آن است. این چیزی است که این قسمت بود. آن را قرار داده مایک و کیم در موقعیت های ناآشنا بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. در حال حاضر آنها در خصوص مخاطره آمیز گرفتاریها. من ممکن است در اینجا به شکستن هفته آینده قسمت پایین اما من نه از دست رفته آن را برای هر چیزی.

Better Call Saul پخش دوشنبه در 9 p. m. در AMC

قبلا در Better Call Saul:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب