میدان ترافالگار جدید چهارم ستون مجسمه به تصویر می کشد 'فروپاشی قریب الوقوع', پرده برداری

یک نام تجاری جدید مجسمه سازی به نمایندگی از "غرور و فروپاشی قریب الوقوع" پرده برداری شده است در میدان ترافالگا

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

یک نام تجاری جدید مجسمه سازی به نمایندگی از "غرور و فروپاشی قریب الوقوع" پرده برداری شده است در میدان ترافالگار لندن.

نصب و راه اندازی آخرین به نظر می رسد در ستون چهارم پس از چهار ماه تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هدر Phillipson آثار هنری است که به نام پایان تصویر می کشد و غلغله از کرم صدر با یک گیلاس هواپیماهای بدون سرنشین و دو مگس. آن باقی خواهد ماند و در ازاره تا بهار سال 2022.

این هنرمند گفت: او احساس "احساسات" در مورد کشف حجاب "dystopian" مجسمه سازی با عنوان "این بار عجیب و غریب چیزی انجام می شود در حال حاضر".

"اما آن را نیز احساس مانند آن را هرگز به زمان مناسب پس شاید آن زمان مناسب بود به فقط اجازه دهید آن اتفاق می افتد" Phillipson ادامه داد.

Phillipson گفت: مجسمه سازی بود و نه لزوما به معنای "بدبین" و اضافه کرد که او در بر داشت آن را حاکی از یک "احتمال تغییر رادیکال".

"ما هنوز در یک حالت فروپاشی" او گفت: تماس با آثار هنری "امیدوار".

مجسمه سازی جایگزین هنرمند مایکل Rakowitz تفریح از یک محافظ الوهیت نابود دولت اسلامی در عراق است.

Ekow Eshun رئیس چهارمین ستون راه اندازی گروه توصیف کار جدید به عنوان "بی پروا و جذاب".

"این بیان چیزی از پر بار است که ما در حال حاضر زندگی می کنند در حالی که همچنین در گفتگو با هنری و اجتماعی تاریخ Trafalgar Square," او گفت:.

هدر Phillipson را sculputre 'بیانگر چیزی از پر بار است که ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق' (گتی ایماژ)

"من مطمئن هستم که این این خواهد بود که بسیار محبوب کمیسیون است که الهام بخش همه کسانی که آن را می بیند جسمی و تجارب آن دیجیتالی."

چهارمین ستون کمیسیون را دیده اند بسیاری از آثار به یاد ماندنی در طول سال از جمله مارک کویین مجسمه های باردار آلیسون Lapper و Yinka Shonibare مدرج به پایین ماکت HMS پیروزی های موجود در یک بطری شیشه ای.

Antony Gormley ایجاد یکی دیگرکه در آن مردم – از جمله یک مرد که مطرح برهنه – در زمان آن را در نوبت به صرف یک ساعت در ستون.

جاستین Simons, لندن, معاون شهردار فرهنگ و صنایع خلاق گفت: "چهارمین ستون معروف ترین در جهان هنر عمومی جایزه و هر مجسمه تنفس زندگی تازه به قلمرو عمومی.

"زمانی که هدر کار انتخاب شد و دو سال پیش ما هرگز نمی توانست تصور جهان ما خودمان را پیدا کنید در امروز اما ما همیشه می دانستم که این شیرین چرخش با یک dystopian طعم خواهد جرقه گفتگو."

گزارش های اضافی از سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب