چگونه 'روح' نیکولاس په په می تواند ساخت باکاری سانیا در آرسنال

£200million مقابل چهار خواهد بازگرداندن آرسنال به بالا چهار. نه این فصل و شاید نه همیشه. آنها چهره یک شکست خور

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

£200million مقابل چهار خواهد بازگرداندن آرسنال به بالا چهار. نه این فصل و شاید نه همیشه. آنها چهره یک شکست خورده, سیاست ارتکاب بیش از حد از بودجه یک بخش از این تیم و از دست دادن شهرت برای احتیاط مالی میان غلط کوتاه-termism. آنها تا به حال جاش Kroenke اعتراف کرد, مرحله یک شانزدهم لیگ لایحه دستمزد و لیگ اروپا بودجه. اگر آنها نمی, برنده جام حذفی, آنها ممکن است حتی هفته بیستم لیگ برتر فوتبال.

نیکولاس په په است به آخرین مرد ایستاده از هزینه کوارتت. در 13 ماه زمان او ممکن است تنها بازمانده: آرسنال نگران هستند اتلتیک بیلبائو را ترک خواهد کرد و نمی توانید صبر کنید برای Mesut Ozil برای رفتن و به عنوان Alexandre Lacazette در حال حاضر به نظر می رسد ادی Nketiah معاون آنها ممکن است خوش آمدید خروج خود را. با آرسنال بودجه بودن هزینههای در همه طرف په په را £72million هزینه به این معناست که او به مقصد به باقی می ماند باشگاه-ثبت خرید برای سال.

فاقد وجوه مشابه مجبور به پیدا کردن پاسخ در استفاده از ایده ها و تصورات را امتحان کنید و برای جبران این کمبود در یک عدم تطابق تیم ملی شامل بیش از حد بسیاری از نامنظم ارقام Mikel Arteta سلطنت و می تواند بستگی دارد در چگونه او کرایه با په په. آن است که چرا تشویق به ساحل عاج را به نمایش در Bramall لین پیشنهاد تمدید فراتر از تامین آرسنال نیمه نهایی اسکله. یک هدف و کمک برای دنی کبللس' برنده کمک کرد اما گسترده تر نتیجه گیری شد که او می تواند یک نیروی فصل آینده است.

"او باور نکردنی بالقوه" گفت: Arteta که تا به حال تحسین په په از دور قبل از مصرف شارژ. "من واقعا او را دوست دارم از گذشته است." په په را به سرعت یکی از بارز ترین ویژگی های اما او شروع کند در لندن به ثمر رساند انفرادی لیگ هدف تحت Unai Emery مدیر که به امضا او اما واقعا می خواستم Wilfried Zaha.

اما عقب به روز هنگامی که آرسنال به ندرت نیاز فوری تاثیر خود را از واردات آرسن ونگر می گویند برخی از مورد نیاز شش ماه برای حل و فصل. رابرت پیرس بود و او فوتبالیست سال در فصل دوم خود را. Thierry Henry شروع با رفتن هشت بازی بدون هدف و اگر چنین مقایسه به طور خودکار ناعادلانه Arteta تاکید بر عنصر انسانی از یک انتقال.

"این بسیار مهم است به درک این بازیکن و احساسات خود را و چقدر سخت است برای او برای انطباق به یک کشور جدید و یک زبان او می تواند درک نمی," او گفت:. او معتقد است که په په در حال ظهور است از پوسته خود. "او بسیار مایل یک پسر خوب همیشه لبخند بر لب در اطراف هر کس یک بیت از یک روح آزاد اما خوب است چرا که شما نیاز به آن شخصیت در تیم خود است."

تاکتیکی عنصر به شکل دیگری بخشی از معادله است. Arteta صرف برخی از مستند رفتن را از طریق کلیپ با بازیکنان البته از راه دور. او موفق به دریافت په په در نیمه فضای داخل سمت راست کانال; شاید یک چپ-بالا و پایین صفحه را سرعت می تواند مورد استفاده قرار گیرد را بیشتر Mohamed Salah-esque اجرا می شود در پشت دفاع, اما او می تواند شلیک از راه دور. وارونه جناح می تواند یک نافذ یکی. مدیر خود خواستار او دو برابر کردن به عنوان یک دفاعی حضور.

"من فکر می کنم او متوجه می شود در حال حاضر آنچه که او نیاز به انجام هنگامی که ما اصلا توپ," او گفت:. "او همیشه غیر قابل پیش بینی که او باید توپ. من بسیار هیجان زده در مورد آنچه که او می تواند به ارمغان بیاورد. من خیلی خوشحال هستم که برای دیدن دفاعی خود را امروز اقدامات آن باور نکردنی است و سپس با توپ او به ما می دهد و خلاقیت و استعداد تیم های بزرگ نیاز دارند."

یکی از معایب بسیاری در آرسنال فکر بود که هیچ سیستم است که مناسب هر یک از آنها خیمه حمله کاملا. پروژه راه اندازی مجدد شده است پروژه هیچ شروع می شود برای اوزیل با هیچ جایگزینی ظاهر یا نه. یک آسیب است که ممکن است یا نه ممکن است پایدار نگه داشتن یک سایبان در ساوتهمپتون خورشید اختصاص غیاب او در شفیلد اما و در حالی که په په کاملا متفاوت بازیکن او شده است به ذینفع.

این حمله در شکل های مختلف بدون هیچ 10. Arteta نشان داد خود خلاقیت است. یک مدیر تاثیر پپ گواردیولا که در نوبه خود بت Marcelo Bielsa استفاده 3-3-3-1 شکل که آرژانتینی را دوست دارد اما آن است که در مجموع بیش از حد جسورانه برای بسیاری از دیگران است. استراتژی خود را از فیلدینگ دو سمت چپ-پشت مخلوط کرده می گرداند: Kieran Tierney عالی بود به عنوان یک بال-اما Sead Kolasinac ساختگی به تن در فاجعه باری آرسنال-ish مد توسط walloping ترخیص به غارت برگزاری و در نتیجه به دیوید McGoldrick مسیر. حتی به عنوان David Luiz یک حادثه باز گشت آن یک یادآوری از تعدادی از مشکلات که مقابله با Arteta.

هنوز برنده نهایی این برنامه شامل ترکیبی از Nketiah و په په نشان داد که پیشرفت در بیشتر راه بیش از یک. او هنوز ممکن بود با شکوه £72million ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب