میشل اوباما نشان دهنده چه Juneteenth به معنی به او: "ما هنوز هم پیدا کردن چیزی برای جشن'

میشل اوباما منعکس کرده در چه Juneteenth به معنی او را در حالی که باز کردن در مورد تجارب خود را پدربزرگ. "بسیا

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

میشل اوباما منعکس کرده در چه Juneteenth به معنی او را در حالی که باز کردن در مورد تجارب خود را پدربزرگ.

"بسیاری از ما آموخته بودند که برده داری به پایان رسید زمانی که رئیس جمهور لینکلن امضا رهایی اعلامیه در سال 1863. اما همانطور که اغلب بسیار مورد کامل وعده از این کشور به تعویق افتاد برای بخش های آفریقایی-آمریکایی جامعه ، " بانوی اول سابق نوشت: در بیانیه مشترک به توییتر در روز جمعه. "و برای بردگی مردم در گالوستون تگزاس آزادی نمی آمد تا 19th ژوئن 1865."

اما با وجود آن تاریک, تاریخ, Ms اوباما گفت که آنچه او دوست دارد بیشتر در مورد Juneteenth است "که حتی در این طولانی صبر کنید ما هنوز هم پیدا کردن چیزی به جشن می گیرند."

"حتی اگر این داستان هرگز مرتب و مردمی که تا به حال به مه و مبارزه برای هر اینچ از آزادی ما داستان ما با این وجود یکی از پیشرفت" او ادامه داد.

با توجه به Ms اوباما, تعطیلات باعث می شود او فکر می کنم از خود سفر خانواده و تبعیض نژادی و نژاد پرستی او پدربزرگ بودند که هر دو نوه از بردگی مردم مواجه شده است.

"آنها در رشد Jim Crow جنوبی و شمالی مهاجرت در جستجوی یک زندگی بهتر" او نوشت. "اما حتی پس از آن آنها هنوز هم در بسته خروج از مشاغل و مدارس و فرصت ها به دلیل رنگ پوست خود را.

"اما آنها تحت فشار رو به جلو با کرامت و با هدف بالا بردن بچه های خوب, کمک به جوامع خود و رای گیری در هر انتخابات.

"و اگر آنها زندگی نمی کنند به آن را به خود من می بینم لبخند بر چهره خود را دانستن است که خود را بزرگ نوه به پایان رسید تا بازی توپ در سالن کاخ سفید - یک ساختار با شکوه ساخته شده توسط آمریکایی ها به بردگی گرفته شده."

این بانوی اول سابق به این نتیجه رسیدند بیانیه توضیح است که وجود دارد "بنابراین بسیاری از قطعات به این داستان" قبل از درخواست است که مردم همچنان با استفاده از صدای خود و رای خود را به نگه داشتن داستان در حال حرکت رو به جلو "برای فرزندان خود ما و ایشان است."

روز جمعه رئیس جمهور سابق باراک اوباما نیز مشخص شده Juneteenth نوشتن در توییتر که تعطیلات "هرگز جشن پیروزی و یا پذیرش از راه همه چیز" اما "جشن پیشرفت است."

"این تاکید است که با وجود دردناک ترین بخش از تاریخ ما تغییر امکان پذیر است - و هنوز هم وجود دارد بسیار کار را به انجام," او نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن