مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

موسی Marega به سادگی راه می رفت خارج از زمین در طول پورتو بازی در ویتوریا گویمارائس در فوریه. چشمان او باز شد پیشانی furrowed. او طبعا خشمگین.

مالی فریاد زد سمت می ایستد به عنوان پورتو کارکنان کشیده و او را به پایین تونل با هم تیمی تلاش برای آرام کردن او.

واکنش او بود احشایی. Marega داشتن به ثمر رساند پیش از آن در بازی تبدیل شده بود آخرین قربانی نژادی و سوء استفاده در یک استادیوم فوتبال در اروپا است.

“من فقط می خواهم بگویم کسانی که احمقها که برای آمدن به ورزشگاه به شعارهای نژادپرستانه رفتن f*** خودتان” او بعدها نوشت: در Instagram.

در اوایل ماه مارس مشخص شد که Vitoria شده بود جریمه €714, دوام مجازات است. تحقیق و تفحص از FPF – پرتغال فدراسیون فوتبال – در حال انجام است. اما بی اعتمادی عمومی در سراسر اروپا است که هر قوی عمل خواهد شد.

بازیکنان سعی در توقف Marega از خروج از زمین (خبرگزاری گتی ایماژ)

این تازه ترین بالا مشخصات حادثه بود که ملاقات با موج دیگری از خشم. وجود دارد که هر چند کاملا احتمالا اند بیشتر سیاه و بازیکنان مجبور به راه رفتن زمین به حال فوتبال در سراسر قاره شده است به تعویق افتاد پس از شیوع Covid-19.

پرتغال منحصر به فرد نیست. در ایتالیا نژادپرستی در ورزشگاه ها [و حتی دور از زمین] است یک مشکل برای برخی از زمان. شده اند وجود دارد موارد جدی از سوء استفاده نژادپرستانه در طول مسابقات فوتبال در اسپانیا و در بلغارستان ،

اما این موضعی مشکل است. هیچ کشور هنوز بالاتر از آن افزایش یافته است. آن را تنها در ماه دسامبر که چلسی را آنتونیو Rudiger گفته او هدف از سوء استفاده نژادپرستانه در بازی مقابل تاتنهام.

“ما یک مشکل نژادپرستی در لیگ برتر و در انگلستان و لیگ برتر رو به پایه های” گری نویل گفت: پس از آن حادثه. “آنها پنهان در پشت فا. بازیکنان فوتبال در این کشور در حال دریافت در حالی که آنها در حال بازی فوتبال و انجام شغل خود را. که غیر قابل قبول است.”

یک گزارش در روزنامه گاردین در ماه ژانویه نشان داد که وجود داشته است 50 درصد افزایش تنش در حوادث در مسابقات فوتبال در بریتانیا در طول 2019.

اجماع عمومی در میان کسانی که با اقتدار بر این موضوع است که هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی در حال انجام برای مبارزه با نژادپرستی در فوتبال است. شده اند وجود دارد طرح های راه اندازی شده توسط یوفا که برخی از آنها ستوده است. اما آنها می توانند و باید اولویت بندی این موضوع نه به سادگی انجام حداقل برای دلجویی از صدای مخالف. یوفا شد نزدیک مستقل برای این قطعه اما نمیخواستند به نظر.

شده است وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای ورزش به عنوان یک کل به منعکس کننده. این دوره بدون فوتبال – که بیشتر آن صرف شده است بی وقفه بحث در مورد زمانی که آن را ممکن است بازگشت – استفاده شده است می تواند جرقه ای برای تغییر به تمرکز بر روی یکی از جهان ترین مسائل است. سیستمیک و سازگار نژاد پرستی است که به عنوان یک تهدید وجودی برای فوتبال به عنوان پیامدهای مالی Covid-19.

در حالی که هزاران نفر را به خیابان ها در آمریکا و انگلستان پس از قتل جورج فلوید, فوتبال, در حال برنامه ریزی آن دقیق بازگشت. اما از آن است که جدا از این. مشکل سوال باید پرسیده شود و پاسخ داده است.

بازیکنان بوندسلیگا شده اند با گرفتن یک زانو پس از فصل را از سر گرفت (AFP)

تظاهرات در حال حرکت جمع آوری. تقاضا به صورت واقعی و ملموس تغییر در حال رشد است. و فوتبال نمی تواند پنهان شدن در پس زمینه. از بین بردن نژاد پرستی نیست یک انتخاب است و نه یک موضوع بحث شود. آن یک ضرورت است. دیگر می توانید میمون شعارهای زشت و ناپسند و حرکات و کلمات قابل تحمل در استادیوم های فوتبال.

هر منبع و به عنوان مقدار زمان و تلاش به عنوان مورد نیاز است باید ریخت و به این. و آن نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر. نه در ده سال. در پنج سال. در حال حاضر.

فوتبال است که اغلب به جرم از دست دادن بینایی از آنچه که اهمیت دارد. برای بسیاری از آن بی ضرر است انحراف از واقعیت های زندگی است. اما این مسئولیت را به انجام بهتر به ایجاد یک پایه است که بیش از فقط نمایشی تاخیر.

مستقل خطاب به دانشگاهیان و کارشناسان و روزنامه نگاران در سراسر اروپا در مورد نژاد پرستی در فوتبال در مورد آنچه می تواند انجام شود برای حرکت رو به جلو و ایجاد تغییرات واقعی.

مانوئل Carvalho – روزنامه نگار برای پرتغالی روزنامه پابلیکو

“نژاد پرستی است که قطعا یک مشکل بزرگ در استادیوم. به دلیل نگرش نژادپرستانه یا توهین نژادپرستانه معمولا دیده می شود به صورت عادی توسط حامیان و آنها را بسیار قابل تحمل حتی توسط کسانی که مبارزه با نژادپرستی در زندگی روزمره. مانند این است که یک حالت استثنا در استادیوم مردم عادی می گویند آنچه در آن غیر ممکن می شود گفت: در دیگر حوزه است. این نوع normalisation نژادپرستی.

“اهمیت Marega مورد بود که آن را در معرض آورده و به بحث عمومی است که نوع رفتار است. و انتقاد شدید است که به دنبال آن بود که به اعتقاد من یک شروع خوب است.

“یوفا و دولت باید قسمت بزرگي ازانرژي جنبش تیم و هواداران خود را برای اعمال نژادپرستانه و یا تحمل خود را به نژاد پرستی; اما برای از بین بردن مشکل از فوتبال هر فن باید درگیر شود. Marega مورد شروع به تغییر ذهن مردم در مورد این کار.”

Les بازگشت – استاد جامعه شناسی در طلافروشان دانشگاه و همکاری نویسنده “تغییر چهره فوتبال: نژادپرستی هویت و Multiculture در زبان انگلیسی بازی’

“در تحقیق نژادپرستی در فوتبال به زبان انگلیسی, من فکر می کنم نگران کننده ترین چیزی که ما دریافتیم این بود که چگونه بومی نژادپرستی بود در داخل خود بازی. این در آمد از طریق تجربه از بازیکنان داخل سیستم و روابط خود را با مربیان و مدیران است. از آن آسان بود برای اهریمن جلوه دادن طرفداران متعصب و ایجاد مشکل نژاد پرستی در مورد آنها. آن را بسیار سخت تر به واقعیت است که موسسات فوتبال و افرادی که در اجرای این بازی هنوز هم عمدتا سفید.

“من فکر می کنم آنچه در فوتبال اغلب به ارمغان می آورد به تمرکز چگونه ناهموار هر گونه تغییر تدریجی یا کاهش نژادپرستی در سراسر این قاره است. در انگلستان صدای آشکار محبوب نژادپرستی در استادیوم شده بود خاموش اما پس از آن در سال گذشته ما شاهد 50 درصد افزایش می دهد با توجه به آمار پلیس.

“سپس ما تا به حال ثابت بین انگلستان و بلغارستان که در آن برخی از بلغارستان حامیان کارگردانی نازی سلام و میمون شعارهای در انگلستان سیاه بازیکنان – چیزی که مشترک بود اما تا حد زیادی از بین رفته از UK football stadia.

“ما در حال زندگی می کنند از طریق نفرت بار که در آن نژادپرستی دوباره داده شده باز مجوز. فوتبال است که در آن اغلب گرفتن از کسانی که سمی نیروهای صحنه ترین publicly. آیا این بدتر ؟ بله, آن را قطعا بیشتر است. توسط یوفا انجام به اندازه کافی است ؟ بدون آن نمی باشد.

Jadon سانچو جشن به ثمر رساند با آشکار “عدالت برای جورج فلوید’ پیام (ایسنا)

ویلم Haak نویسنده مطالعه در ‘نژاد پرستی در فوتبال ایتالیا’

“یکی از مهمترین و چشم باز اکتشافات من در طی تحقیقات من بود که موضوع نژادپرستی گسترده در میان اکثریت ایتالیایی باشگاه های فوتبال. بین فصل 2010-11 و 2018-19 فصل 19 سری آ باشگاه های درگیر در حوادث مربوط قومی و نژاد پرستی. یوونتوس جریمه شد 29 بار در این دوره است.

“مقامات ایتالیایی تغییر قوانین مربوط به تظاهرات ارضی و قومی و نژادپرستی چندین بار و پس از آن قوانین جدید معرفی شدند جدید احکام همیشه به نظر می رسد به کار در کوتاه مدت به عنوان تعدادی از رویدادهای نژادپرستانه کاهش یافته است.

“مشکل این است که قوانین برای مبارزه با نژادپرستی در نهایت همیشه بی اثر و کامل نیست که شما می توانید در تعداد. متوسط تعداد رویدادهای نژادپرستانه در هر فصل در سری آ نیست کاهش بین سال های 2010 و 2019 در حالی که شده است وجود دارد یک افتضاح بسیاری از حوادث در این دوره: 156 بار تیم جریمه شد بعد از یک حادثه در مورد سرزمینی یا قومی و نژاد پرستی. به طور متوسط وجود دارد تقریبا 18 حوادث مربوط به نژاد پرستی در یک سری از فصل است. آن را هنوز هم یک مشکل بزرگ است. من برای پیدا کردن آن قابل توجه است که FIGC (فدراسیون فوتبال ایتالیا) هنوز هم فکر می کند که توزیع جریمه – بسیاری از آنها از €10,000 که پول زیادی نیست برای یک باشگاه فوتبال حرفه ای – به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی.

“اعداد روشن هستند اما من فکر نمی کنم که این سری است که تنها رقابت های اروپایی است که در آن نژادپرستی یک مشکل است. با این حال و با تمام احترام برای ایتالیا است که یک ملت من دوست دارم – روشن است که برخی از مسائل مربوط به نژاد پرستی بسیار عمیق و ریشه دار در جامعه است.

“بنابراین من فکر می کنم FIGC نیاز به کمک برای رسیدگی به مشکلات مربوط به نژاد پرستی. فصل گذشته آنها آغاز شده ضد نژادپرستی مبارزه است. در kick-off کنفرانس مطبوعاتی از مبارزات آنها نمایش داده می شود یک نقاشی سه میمون و اعلام کرد که این نقاشی ها خواهد بود قطعه از هنر به نمایندگی از نبرد خود را در برابر نژاد پرستی: ‘ما همه انسان هستند’.

“این نشان می دهد که فدراسیون ایتالیا نادان است و نیاز به کمک از دیگران – متخصصان یا خارجی – برای رسیدگی به این مشکل به درستی. این چیزی است که یوفا باید انجام نشده است, بنابراین من معتقدم که آنها می تواند بیشتر انجام دهید و همچنین برای کمک به نژادپرستی در فوتبال است.”

سمیرا رافائلا – عضو پارلمان اروپا. در نامه ای به یوفا در سال گذشته درخواست برای اقدام فوری علیه نژادپرستی و تبعیض در فوتبال’

“یک رویکرد بسیار محدود به این مسابقات که توسط اداره Uefa خود و آگاهی از مبارزات. این غم انگیز است برای دیدن چنین تضاد بین قاره ای فوتبال اروپا فدراسیون و به عنوان مثال آمریکایی NFL. تفاوت اصلی به نظر می رسد در شرایط سیاسی و حاد درک است که بازی خود را در خطر است اگر آن باقی می ماند آلوده با نژاد پرستی. یوفا نیاز به درک آن می تواند مجموعه ای به عنوان مثال. نمی توان دفاعی است. اما فعال و مسئولیت.

“لیگ یک فدراسیون عضو سازمان. اقدامات خود را محدود هستند با آنچه در آن احساس می کند این MOs اجازه خواهد داد و یوفا واقعا هل دادن به مقابله با آنها تا آنجا که من می توانم بگویم. من درک می کنم که این امر به معنی گرفتن یک خطر اما این چیزی است که رهبری در مورد. خطرات مصرف برای آنچه درست است. این است که در مورد حقوق اساسی مردم است.

“من فکر می کنم که این آسیب پذیری از مدل اقتصادی از فوتبال حرفه ای در حال آمدن است به نور در حال حاضر. بیشتر از آن است که با ضعف رهبری برای سود سریع و کوتاه termism. همه از این بیماری نیز علت ریشه نژادپرستی پرورش سر خود را در برخی از استادیوم های فوتبال در تمام رقابت های اروپایی. بنابراین من فکر می کنم این است که یک لحظه به منعکس کننده و ایجاد تغییرات.”

Shireen احمد – نویسنده و سخنران عمومی و فعال است که با تمرکز بر زنان مسلمان در ورزش و تقاطع ها از نژادپرستی و زن ستیزی در ورزش

“من فکر می کنم که با وجود تلاش های بسیاری و چند rogue ورزشگاه ممنوعیت به صورت آشکارا نژادپرستی هواداران و برخی از مسابقات در حال بازی در مقابل خالی استادیوم نه بسیار تغییر کرده است. همه در همه ، بسیاری از آن است که نمایشی به ویژه به دلیل سنگین گرفتار شده اند بر روی تلفن همراه و یا شاهد.

“رسانه های اجتماعی در واقع تغییر راه که باشگاه و فا یا یوفا مجبور شده اند به روی چیزی حساب کردن با نژاد پرستی. در غیر این صورت وجود خواهد داشت یک کمیته و یک کمیته فرعی و یک گزارش از برخی از نوع. بازیکنان مانند Raheem Sterling شده اند بخشنده اما نیز وجود دارد که بازیکنان حاضر به تحمل این سوء استفاده است. من هم بازگشت به Kevin-Prince Boateng بیانیه در سال 2018 که “هیچ چیز تغییر کرده است’.

“ما نمی بینیم تغییر و تنظیم در حال اجرا راه آن باید باشد. و فقط در حال حاضر ما حتی دیدن یک امکان مقامات مجاز بودن به توقف بازی. در غیر این صورت این نوع سوء استفاده را باید انجام شده توسط بازیکنان و آنهایی که دریافت ، شاید ما نمی بینیم آن را به شدت در زنان, سمت, اما آن همواره وجود دارد. زنان بازی چهره توده جنسیتی و هوموفوبیا اما نژاد پرستی وجود دارد بیش از حد. کل دست زدن به از انی Aluko مورد وحشتناک بود. علامت Sampson و کل حذفی شد غفلت و خیلی توهین آمیز است.

“در حالت ایده آل این دوره از زمان باید مورد استفاده قرار گیرد به تأمل و نگاهی به آنچه که می تواند انجام شود بهتر است. اما آنچه که واقعا اتفاق می افتد این است که وجود دارد بیش از حد بحث مالی کمک مالی و کمک به مردان بازی. هیچ پربار بحث یا طرح تخم. کرایه شبکه و پا زدن آن خارج شده اند زحمتکش برای سنین و توصیه. اما به نظر نمی رسد که تاثیر. فوتبال همچنان با وجود بسیاری از دفاع نژادی عدالت و سیاست های بهتر.

“و من فکر نمی کنم آن را تنها باید یک هشتم. من فکر می کنم تیم های فردی و باشگاه باید مسئولیت برای تغییر سمی فرهنگ از درون. مطمئن یوفا می توانید تمبر پایین جریمه های سنگین و ممنوعیت اما فراموش شده از چنین رفتاری باید در یک سطح مردمی.

“من هم نمی خواهم این ایده از racialised بازیکنان نیاز به حمل بار. چرا باید Raheem Sterling, Mo صلاح و Sadio یال بود در خارج وجود دارد برای دفاع از بهسازی جامعه زمانی که آنها نمی نژادپرست است. کسانی که با نژادی امتیاز باید کار در مبارزات انتخاباتی.

“من باور دارم که این است که در آن تفاوت نهفته است: بین درست متحدان و کسانی که نمی خواهید به زحمت به دلیل تعصب نیست آنها تاثیر می گذارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im