H&M اعلام کرد قصد دارد به طور دائم نزدیک 170 فروشگاه در سراسر جهان

H&M اعلام کرده است قصد دارد نزدیک به 170 از فروشگاه خود را به عنوان یک نتیجه از کاهش فروش میان coronavirus بحران است.

این شرکت اعلام کرد که این تعطیلی که به احتمال زیاد برای دیدن صدها زیان کار آمده پس از فروش کاهش یافته است در ماه ژوئن با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر و مستندات در مناطق کلیدی.

خرده فروش سوئدی, بازگشایی صدها نفر از آن انگلستان فروشگاه های ماه گذشته پس از دولت به غیر ضروری فروشندگان چراغ سبز به استقبال مشتریان دوباره.

با این حال, H&M تایید نشده چگونه بسیاری از این تعطیلی می تواند بر آن 300 UK, فروشگاه ها.

هفته Monki چون و مارک های دیگر در سوئد مد نیز انتظار می رود که تحت تاثیر برنامه های, اما آن را هنوز اعلام نشده است که مکان خواهد شد.

H&M گفت: در سه ماهه دوم گزارش به سرمایه گذاران است که این افزایش قبلی آن بسته شدن برنامه توسط حدود 40 فروشگاه پس از احساس تاثیر ویروس. این گروه اضافه شده است که آن را نیز در نظر دارد برای باز کردن 130 فروشگاه جدید در جای دیگر در سال جاری است.

در پایان ماه ژوئن, H&M گفت که 350 از فروشگاه خود را به نمایندگی از هفت درصد از تمام سایت ها هنوز هم بسته شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

هلنا Helmersson مدیر اجرایی این گروه گفت: “من پر از تحسین برای ما کارکنان تعهد درایو و پشتکار در طول این زمان بسیار چالش برانگیز.


“همانطور که ما بازگشایی فروشگاه ما خرید و فروش را آغاز کرده اند که به بهبود در سرعت سریع تر از انتظار می رود.

“برای پاسخگویی به تغییرات سریع در مشتری رفتار ناشی از Covid-19 ما شتاب دیجیتال ما توسعه و بهینه سازی فروشگاه نمونه کارها و بیشتر یکپارچه سازی کانال.

“با بلند پروازانه ما پایداری کار ما می خواهیم به ادامه سرب مد, خرده فروشی, به سوی توسعه پایدار در آینده است.”

مد شرکت فقط آخرین در یک خط طولانی از کسب و کار است که در حال اجرای فروشگاه تعطیلی در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

در حالی که بسیاری از آنها موفق به شناور باقی می ماند با استفاده از دولت حمایت از کسب و کارهای مختلف مجبور شده اند به تماس در مدیران از جمله Debenhams ، Cath Kidston راز ویکتوریا و زارا.

در ماه ژوئن Inditex صاحب زارا اعلام کرد این امر می تواند بسته بین 1000 و 1200 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان ترسیم یک پلان به “تقویت همه از مارک های خود’ e-commerce قابلیت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>