زندگی طولانی است و این یک رویداد': چگونه فیلم هایی مانند سنت فرانسیس در نهایت گرفتن حق سقط جنین

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یکجلسه 30 دقیقه به شیکاگو مجموعه, indie در, کمدی سنت فرانسیسKelly o'sullivan را Bridget دستخوش پزشکی سقط جنین. در بین زور و اجبار استفراغ و نشسته خونتان در توالت 34 ساله پیشخدمت صرف روز در آغوش عاشق تماشای فیلم های مستند طبیعت و خواندن فصل از هری پاتر.

"این بسیار مهم بود که به من شیرین سقط جنین مونتاژ می گوید:" o'sullivan – که کشید در خود پزشکی سقط جنین برای او فیلمنامه اولین بار است که در انگلستان در حال حاضر – از خانه اش در شیکاگو است. "زنان و دختران در راه رفتن به دور از سقط جنین در سینما و تلویزیون واقعا احساس ترس و که ممکن است تاثیر راه آنها فکر می کنم در مورد ساخت یک انتخاب بود که برای خود در آینده است."

می گویند که زنان نسبت به حقوق باروری در امریکا تحت تهدید ثابت نیست الهامی بیانیه; در سال 2019 افزایش محدودیت در زنان به دنبال سقط جنین را دیدم ممنوعیت اجرا در جمهوریخواه ایالات اوهایو و جورجیا و آلاباما و فقط در ماه گذشته دادگاه عالی در پا برای جلوگیری از بحث برانگیز قانون سقط جنین در لوئیزیانا که منع تقریبا همه پزشکان از انجام عمل. اگر قانون نبود گذشت pro-choice فعالان زندگی در سایه ترس مداوم که دادگاه فعلی محافظه کار اکثریت را لغو پیشرفت های ساخته شده توسط برجسته مواردی مانند Roe v در اب راه رفتن.

در فیلم و تلویزیون در صنایع این نگرش به نظر می رسد تغییر سرعت بیشتری. سنت فرانسیس یکی از دو آمریکایی فیلم های منتشر شده در انگلستان در این سال است که اساسا تغییر گفتمان در اطراف سقط جنین. دوم این است که هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشهیک کبودی و اغلب به چالش کشیدن درام در مورد پاییز, حامله 17 ساله که سفر به شهر نیویورک هنگامی که او را قادر به دریافت یک سقط جنین در زادگاه او بدون رضایت والدین.

این فیلم توسط ساحل موش مدیر الیزا Hittman است در واکنش به طور گسترده ای به اطلاع عموم مرگ Savita Halappanavar یک 31 سال زندگی در ایرلند بود که محروم از یک زندگی-صرفه جویی در سقط جنین و در نتیجه درگذشت در سال 2012 با فیلمساز با استفاده از پاییز در سفر دشوار برای نشان دادن سوراخ خمیازه در آمریکا سیستم بهداشت و درمان. از وحی که بودجه فدرال مرکز پزشکی دروغ تا چه حد همراه او به درد سوال در پاییز را قبل از درمان مشاوره جلسه Hittman قطاری از microaggressions و صدمات با یک بی امان نگاه با استفاده از هر طرح کوچک نقطه به انتخاب یک کل بزرگتر در تار و پود جامعه طراحی شده برای محافظت از زنان جوان است.

"من فکر می کنم من فیلم بسیار منحصر به فرد قضیه در مورد موانع قانونی," Hittman گفت: چند ضلعی در زمان انتشار این فیلم. "من دیده ام که فیلم و به همین دلیل من می خواستم بگویم که داستان. وجود فیلم هایی مانند کودک آشکار است که انجام یک کار خوب از تسکین و destigmatising. پس از آن وجود دارد فیلم های که کشف عقب-کوچه coathanger سقط جنین مانند رقص کثیف. وجود دارد مقدار زیادی از نمایندگی های مختلف و برای من آنچه که من واقعا می خواهید را به این فیلم این است که در هسته آن است که در مورد یک سفر است."

بر خلاف هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه, سنت فرانسیس نیست آشکارا یک فیلم سیاسی – اما چالش های برداشت از سقط جنین با استخراج تروما و پاک کردن شک از بریجت را تجربه می کنند. "ما می تواند ظریف و صادقانه در راه است که ما آن را درمان کنند اما ما لازم نیست که مانند آن را بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به کسی" o'sullivan توضیح می دهد. "وجود دارد پیچیده و متنوع احساسات نشان داده شده است اما هیچ یک از آنها احساس گناه یا پشیمانی. من می خواستم یک شخصیت است که به عنوان به زودی به عنوان او می یابد که او باردار است و 100 درصد مطمئن است که او را برای رفتن به سقط جنین."

O'sullivan بود در اوایل سی سالگی خود را زمانی که او تصمیم به انجام این روش و شگفت زده شد زمانی که او آموخته است که پزشکی سقط جنین – یکی ناشی از دارو به جای عمل جراحی – در دسترس بود به او. "من حتی نمی دانند که آنها ممکن است تا زمانی که من کردم و من مترقی که می داند دیگر زنانی که سقط جنین," او می گوید. او با مدیر الکس تامپسون – که شریک زندگی خود را – برای ایجاد یک عملگرا و در عین حال نوع تصویر از این روش. "ما می خواستیم آن را به عنوان دقیق که ممکن است" او توضیح می دهد. "این بدان معنی است که از جمله خون چرا که این یک چیز بزرگ است که من با آن برخورد پس از من تا به حال سقط جنین."

سیدنی Flanigan و تالیا رایدر در "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه' (جهانی/تمرکز)

این تصویر از بریجت را شریک جنسی نیز مهم است. "من می خواستم او را به دوست داشتنی و حمایتی وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم که در آن مردم می گویند اگر او تا به حال فقط یک مرد که او را دوست داشتم او نمی خواهد که تا به حال سقط جنین.' آن را در مورد انسان; انسان وجود دارد به عنوان یک حمایت شخصیت – این است به طور کامل انتخاب او را برای زندگی خود."

همانطور که برای دیگر روی صفحه نمایندگی از سقط جنین o'sullivan تحسین Céline Sciamma را 18th-century-مجموعه ای عجیب و غریب, عاشقانه, تصویری از یک خانم در آتشاست که در آن یک جوان کنیز را حاملگی های ناخواسته و سقط های ثانویه مرکزی داستان عشق. "من می خواستم به نشان می دهد چگونه آن را در زندگی روزمره سقط جنین" Sciamma گفت: ایزابل در سال 2019.

"من دوست دارم که آن را یک طرح نقطه – آن را به تمام طرح می گوید:" o'sullivan از Sciamma فیلم. "من فکر می کنم که یکی دیگر از دام هنگامی که زنان در حال نشان داده شده است به تعریف این یک رویداد در زندگی خود را. زندگی طولانی است و این یک رویداد گذشته. من دوست دارم برای دیدن ادامه مطلب خاص داستان بررسی پیچیدگیهای سقط جنین بدون آن چلیپا از زندگی یک زن است."

O'sullivan ممکن است مجبور به صبر بسیار طولانی است. در گزارش سالانه این تصویر از سقط جنین نشان داده شده در تلویزیون آمریکا در سال گذشته دانشگاه کالیفرنیا مستند 43 بحث و آشکار در اطراف سقط جنین بر روی صفحه نمایش – شماره ثبت – و پیشنهاد کرد که هالیوود آغاز شده است به دقت ، "در یک سال تعریف شده توسط بی سابقه خصمانه سیاست محیط زیست به سقط جنین" خواندن این گزارش افتتاح خط "هالیوود به تصویر می کشد سقط جنین روی صفحه بیشتر و در به طور فزاینده ای پیچیده در راه است."

Jenny Slate در آشکار کودک' (A24)

"پیچیده" است که کلمه از عمل در اینجا. هزاران داستان های مختلف ساخته شده اند راه خود را بر روی صفحه نمایش کوچک در طول چند سال گذشته. هنگامی که آن را برای اولین بار در ماه مارس گذشته تلویزیون کمدی-درام تیز ساخته شده امواج توسط این برنامه شامل یک فولاد سقط جنین در افتتاح آن قسمت که Aidy برایانت شخصیت آنی می آموزد که قرص صبح روز بعد است نه به عنوان موثر برای زنان دارای اضافه وزن. Orange Is the New Black شد و در اولین سری برای نشان دادن یک مستند نشده گواتمالا مهاجر تحت روش (البته غیر قانونی). آن را حتی راه خود را به کار نوع سری با Netlix را sci-fi را نشان می دهد یکی دیگر از زندگی اما این موضوع در آن فصل آخر اشاره است که سقط جنین در فضا می تواند عمده plotline حرکت رو به جلو.

این زمین لرزه تغییر در روایت و بازنمایی می آید پس از یک دهه در که صدای زنان را به تدریج و با تدبير خود را در خط مقدم از گفتمان و plotlines در مورد سقط جنین هستند به سرعت در حال افزایش (فقط 13 مستند در دانشگاه کالیفرنیا گزارش به تازگی به عنوان 2016) – حتی اگر نبرد برای برابری بین مرد و زن نویسندگان و مدیران در هالیوود است که هنوز هم گرفتن زمین.

نقطه عطف فیلم در این نبرد دشوار هرگز کاملا شکست را به جریان اصلی هالیوود, اما هنوز هم ساخته شده گام های قدرتمند در نشان دادن صداهای مختلف و نگرش نسبت به موضوع. در سال 2015 ساندنس ضربه بزرگ خراب بین نسلی موانع است که اغلب در اطراف سقط جنین با نشان دادن یک نوجوان باردار و مادر بزرگ او ایستاده بودند در مورد این موضوع با هم جمع آوری پول مورد نیاز برای این روش. یک سال قبل از جیلیان روبسپیر را در کودک آشکار شد مورد تحسین قرار گرفته برای پیشگامانه خود داستان است که در آن یک زن (Jenny Slate) دستخوش سقط جنین و پس از آن حرکت می کند با او زندگی بدون پشیمانی.

"این فیلم یک عمل متقابل به فرهنگ ما" Robespierre گفت: Hbo در زمان انتشار. "هر کس حق دارد برای گفتن یک داستان جالب بود اما بیشتر شبیه, 'چه چیزی اشتباه است با فرهنگ ما است که نگه می دارد در خاموش کردن این صدا که در آن یک سوم زنان خواهد شد که تا به حال سقط جنین در طول عمر خود و در عین حال ننگ اطراف آن را پر از شرم و قضاوت و ترس و اضطراب؟'"

امروز هنوز هم وجود دارد که نادیده گرفته شده مناطق در داستان سرایی وقتی که می آید به موضوع: 65 درصد از این سقط جنین مستند در دانشگاه کالیفرنیا در آخرین گزارش متمرکز بر زنان سفید که با توجه به تحقیقات خود اکثر سقط جنین در واقعیت در حال اجرا به مردم را از رنگ.

و نه همه سقط جنین-محور فیلم در حال تحول است و گفتگو. فقط در سال گذشته مسیحی انجیلی شرکت تولید خالص Flix منتشر ضد سقط جنین فیلم تبلیغاتی ناخواسته. با وجود فورا آینده زیر آتش برای آن مضر فریم سقط جنین در زمانی که حقوق باروری بسیار آسیب پذیر بودند این فیلم دریافت تاییدیه از پرکار جمهوری خواهان مانند مایک پنس و Donald Trump Jr و فروش $21m در برابر آن 6m دلار بودجه است.

"این فقط فهمیدم چگونه بسیاری از سقط جنین داستان ما نیاز داریم می گوید:" o'sullivan. "به زودی پس از من سقط جنین, من در یک اتاق که در آن مردم توهین به آن و من نمیتونم چیزی بگم چون من احساس میکنم برخی از سطح از شرم."

در استحاله که شرم o'sullivan هموار کرده است راه را برای سرایان به یک موضوع تا به آسانی همکاری با تروما و آن را تبدیل به چیزی عادی است. نرمال ممکن است احساس مانند یک چیز عجیب و غریب به جشن در سینما اما برای شکستن این ننگ است که هنوز هم وجود دارد در اطراف سقط جنین را می توان قدرتمند ترین ابزار در هالیوود را در اختیار.

'سنت فرانسیس' است که در تقاضا در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن