'گله ایمنی در جشنواره موسیقی' را در ماه جولای برابر توصیه های کارشناسان پزشکی

برای اولین بار در جهان "گله ایمنی در جشنواره" قرار است بعد از ماه, در برابر مشاوره از کارشناسان پزشکی. رویداده

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

برای اولین بار در جهان "گله ایمنی در جشنواره" قرار است بعد از ماه, در برابر مشاوره از کارشناسان پزشکی.

رویدادهای موسیقی در سراسر جهان لغو شده اند برای محدود کردن گسترش coronavirus اما سه روز جشنواره در Ringle ویسکانسین در ایالات متحده قصد دارد به جلو بروید در ماه جولای.

در میان گله ایمنی در جشنواره مجریان هنرمندان هستند مانند Static-X Nonpoint پیش بینی, Bobaflex و سلطنتی سعادت.

به عنوان یک "مینی متحرک" این رویداد برگزار خواهد شد در خارج از منزل در Q&Z مرکز نمایشگاه. ارتقاء برای این رویداد باعث می شود هیچ اشاره ای اجتماعی فاصله گرفته است.

در Facebook یکی از رویداد برگزار می نویسد: "هنگامی که این مستند برای اولین بار اتفاق افتاده است, من اول فکر کردم خوب همه ما می توانید انجام دهید 2 هفته پس از آن رفت و در چیزهایی که بودند لغو, من شروع به نگرانی در مورد مردم نه تنها برای این Covid اما روانی و جسمی و مالی.

"به عنوان انسان ما نیاز به انسان های دیگر تماس بگیرید. موسیقی به خودی خود بزرگ است اما جریان زندگی می کنند به عنوان من مطمئن هستم که همه شما می دانید این است که فقط همان نیست ما نیاز به زندگی می کنند احساس می کنید آن را به استخوان اجرا لرزد تا ستون فقرات شما موسیقی با مردم در اطراف ما. ما همه دور یک سفر است که مگر اینکه شما آن را احساس شما را درک نخواهد کرد."

این جشنواره خواهد بود که برای اولین بار در جشنواره راک شامل تشخیص اعمال را پس از همه گیر آغاز شد.

این "گله ایمنی" نظریه فرض میکند که اجازه می دهد این ویروس به گسترش از طریق جمعیت را تشویق می کند مردم را به سرعت توسعه ایمنی تبدیل شدن به کمتر احتمال دارد که پس از عبور این ویروس به دیگران. از آن شده است مورد مناقشه توسط بسیاری از کارشناسان پزشکی و رد شده است به عنوان یک بیماری همه گیر استراتژی در کشورهای در سراسر اروپا است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب