#7 رویای میزبان / dreamhost.com

بررسی سرمقالهخدمات: ثبت دامنه,میزبانی وب | هدایت دامنه: thinkhost.comچکیده DreamHost سبز شرکت مستقل در سال 199

توسط FARDAALEFBA در 24 فروردین 1399
Award winner 2005
dreamhost.com logo

بررسی سرمقاله

خدمات: ثبت دامنه,میزبانی وب | هدایت دامنه: thinkhost.com

چکیده DreamHost سبز شرکت مستقل در سال 1996 تاسیس شده است و آن را به رسمیت شناخته می شود یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی.
چکیده DreamHost زیر را ارائه می دهد محصولات میزبانی:

  • به اشتراک گذاشته شده میزبانی وب;
  • سرور اختصاصی;
  • سرور خصوصی مجازی;
  • وردپرس میزبانی وب;
  • وب سایت سازنده;
  • ثبت دامنه.

چکیده DreamHost ادعا می کند که آنها را ساخته اند بیش از 400.000 مشتریان در 100 کشور مطالب را با خدمات خود را و که این شرکت میزبان بیش از 15 میلیون وب سایت.

میزبانی ارائه می دهد 1-کلیک کنید فوری وردپرس نصب یک دامنه رایگان و نامحدود ترافیک سریع SSD ذخیره سازی گواهی اس اس ال رایگان و همچنین از پایگاه داده خروجی زیر, پی اچ پی, 7.1 پشتیبانی crontab دسترسی به ریل, Python, Perl پشتیبانی, subversion, کامل, unix, shell, IPv6 support, دسترسی به فایل های ثبت وقایع raw log و کنسرو اسکریپت CGI.

سرور مجازی گزینه اطمینان مدیریت عملکرد و امنیت و پهنای باند نامحدود و نامحدود ترافیک SSD ارتقا رم و یا ذخیره سازی نامحدود دامنه.

سایت ساز امکانات عبارتند از: نامحدود وب سایت ها; نام دامنه سفارشی; سهام رایگان عکس; جستجوگرها دوستانه عنوان و توضیحات; شخصی کتابخانه رسانه ها; تلفن همراه پسند صفحات صفحات نامحدود.
سرور اختصاصی محافظت شده توسط DDoS protection آینده با کامل root shell access (SSH). این RAID-1 سازی سرور و آنها باید پهنای باند نامحدود subversion (SVN) حفاظت از رمز عبور crontab دسترسی OP کش PHP/Perl/Python/روبی پشتیبانی نامحدود MySQL پایگاه داده منحصر به فرد IPv4 و IPv6.

شما می توانید هر دو را انتخاب کنید ماهانه یا سالانه قرارداد. اگر شما انتخاب می کنید سالانه قرارداد طرحها با قیمت بهتر. قیمت برای قراردادهای زیر یک سال کمی بالاتر از آنهایی که در حال حاضر در بازار برای محصولات مشابه.

چکیده DreamHost ارائه می دهد واقعا جذاب استفاده: شما می توانید بازپرداخت در عرض 97 روز از خرید یک محصول. اکثر این شرکت های میزبانی وب ارائه 30 روز گارانتی بازگشت پول. دیگران وجود دارد با ارائه می دهد از 45 روز یا 60 روز اما چنین از ویژگی های سودمند است که واقعا نادر است.

آخرین اخبار در مورد DreamHost راه اندازی ad-free مستقل میزبانی ایمیل (منتشر شده در آوریل)
آنها ارائه اطلاعات وضعیت صفحه در https://www.dreamhoststatus.com/
منتشر شده در مطبوعات در https://www.dreamhost.com/press/

قابلیت اطمینان


چکیده DreamHost اطمینان مشتریان که آنها تضمین 100% uptime. چکیده DreamHost تضمین امنیت و عملکرد و سرعت.

مرکز داده


چکیده DreamHost دارای دفاتر در مکان های زیر است:
- لوس آنجلس, کالیفرنیا;
- Brea کالیفرنیا;
- پورتلند اورگان;
چکیده DreamHost ادعا می کند که اطلاعات خود را در مراکز نفع خنک کننده زیرساخت که توسط شبکه شارژ با منابع تجدید پذیر. دفاتر خود را بسیار بهینه سازی تهویه مطبوع گیاهان پیشرفته کنترل روشنایی سیستم LEED platinum و EnergyStar-گواهی امکانات بالا-بهره وری لامپ کم مصرف روشنایی.

پشتیبانی از مشتری


پشتیبانی در DreamHost عمل 24/7/365 توسط چت و ایمیل و تلفن و یا رسانه های اجتماعی. نیز وجود دارد یک جامعه فروم برای مشتریان و یک مرکز آموزش برای کمک به مدیریت مسائل مختلف.

کنترل پنل


چکیده DreamHost خود را سفارشی کنترل پنل. این می تواند هر دو یک مزیت و یک عیب به عنوان برخی از مشتریان خوشحال هستند با این نوع از کنترل پنل در حالی که دیگران که استفاده می شود به cPanel یا Plesk ممکن است پیدا کردن آن سخت به کنترل.

نتيجه گيری

چکیده DreamHost یک شرکت ارائه به طور کامل برجسته محصولات و خدمات. شرکت میزبانی وب همراه با مزایای زیادی حتی اگر برخی از قیمت های ممکن در نظر گرفته شده بالاتر از دیگر در بازار است.

مزایا:
- 97 روز گارانتی بازگشت پول;
- 100 ٪ آپ تایم;

منفی:
- برای برخی از مشتریان خود را مدیریت کسب و کار از طریق کنترل پنل نسبت به پنل یا پلسک (Plesk) ممکن است دشوار است ؛
- هیچ رایگان خدمات مهاجرت;

محل سرور:

اشبرن ارواین
Datacenter locations for dreamhost.com

صفحات ویژهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب