Maren موریس می گوید که او دیگر نمی خواهد به ارسال عکس از چهار-ماه-پیر پسر از مادر شرمندگی

Maren موریس نشان داد او دیگر نمی خواهد به ارسال عکس از پسرش را در رسانه های اجتماعی پس از او مورد هدف قرار گرف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

Maren موریس نشان داد او دیگر نمی خواهد به ارسال عکس از پسرش را در رسانه های اجتماعی پس از او مورد هدف قرار گرفت و توسط پدر و مادر-shamers.

روز چهارشنبه خواننده کشور به نظر می رسد در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهنکه در آن او در مورد پدر و مادر و او تصمیم به نگه داشتن او چهار-ماه-پیر پسر هیز اندرو خصوصی پس از ارسال نمایش خود را نگه داشتن نوزاد در استخر شناور در دریاچه موجب واکنش.

عکس به اشتراک گذاشته شده در ماه گذشته, طور گسترده انتقاد از mum-shamers که سوال چرا نوزاد نمی شد با پوشیدن یک ژاکت زندگی.

در آن زمان موریس, شوهر, Ryan هرد آمد به دفاع توضیح در توییتر که کلیسا من خواننده یک "مادر بزرگ" و "بچه من بود نا امن بر روی یک شناور در یک پا از آب برگزار می شود توسط یک فرد بالغ با پنج نفر تماشای بنابراین او می تواند یک تصویر دریافت کنید."

در پاسخ به سوالی در مورد انتقاد موریس کوهن گفت: "من فکر نمی کنم من قصد دارم برای نشان دادن چهره خود را در عکس ها در رسانه های اجتماعی دیگر."

"من قصد دارم یک کمی خصوصی تر در مورد او. آن بوده است بسیار سرگرم کننده به اشتراک گذاری عکس ها از او, اما من احساس می کنم شما می دانید من می توانم کسی گفت: من موسیقی را بمکد یا من باعث خرابی موسیقی کشور اما برای برخی از دلیل مادر کارت من نمی توانم احساسی رسیدگی در حال حاضر" موریس گفت. "پس من گفتم:" من فقط میخوام محافظت از خودم و او را از آن.'

"اما من می گویم او بود به طور کامل امن" موریس ادامه داد. "ما به یک حوض من در یک پا از آب در شناور برای گرفتن یک عکس است."

در طول مصاحبه با مادر-از-یک همچنین ابراز اعتقاد به این که مادرانی که شرم دیگر مادران نا امنی در خود پدر و مادر گفتن کوهن: "این احتمالا فقط یک ناامنی در خود مادری که شما را به انتقاد شخص دیگری.

"به خصوص کسی است که با نام تجاری جدید در این. و همه ما احساس می کنیم در ابتدا به هر حال," او اضافه شده است.

30 سال تصمیم به دیگر اشتراک گذاری عکس از چهره می آید و پس از او به یک فن در توییتر در اوایل این ماه که آن چیزی است که او با توجه به با توجه به تمام این "انتقادات از مادری من".

"بمکد اما نوع آن جایی که من در هستم," او گفت: در آن زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب