فرانک لمپارد hails 'شخصیت' از چلسی طرف در ومبلی با سه فینال' جلوتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد خوشحال بود با سوء استفاده از او در چلسی بازیکنان به عنوان آنها را دیدم خاموش منچستر یونایتد 3-1 در ومبلی در نیمه نهایی جام حذفی.

بلوز عمدتا غالب در سراسر هر چند سود نیز از برخی از افتضاح دروازه بان خطا توسط David de Gea و به طور کلی ناامید کننده ایالات نمایش.

اما آن را خود بازیکنان تلاش و با کیفیت که چلسی رئیس ستایش برای برنده شدن در هنگام صحبت کردن به شوهر بعد از بازی.

"بسیار افتخار می کنم. من نمی تواند درخواست بیش از هر که غیر از شاید بیشتر اهداف است. این اخلاق کاری, عملکرد," لمپارد گفت.

"من شگفت زده شد آنها همسان با ما [تاکتیکی]. قسمت اولیه از بازی ما در بالا; هنگامی که آنها تغییر سیستم ما حتی بهتر است. ما همه چیز را از من خواسته آنها.

"هنگامی که شما ببینید این تیم آمده و اجرا بال پشت پرش به بالا به نزدیک هافبک بازیکنان من می تواند از طریق تمام تیم—بسیار افتخار از عملکرد. همه آنها سزاوار اعتباری بزرگ."

پس از بازی اخیر در برابر شفیلد یونایتد و وست هام دیدم لمپارد به بازیکنان انتقاد به عدم ثبات و رهبری هافبک سابق بود سریع برای اطمینان از بهبود در ومبلی به رسمیت شناخته شده بود.

و اگر چه رئیس نمی خواهم به چسبیدن به یک موفقیت و یا عدم حکم در نتیجه 270 دقیقه او را تشویق این تیم به فشار و مهر به یاد ماندنی به پایان فصل توسط تامین فوتبال لیگ قهرمانان در لیگ برتر بازی و برنده شدن نقره در جام حذفی نهایی خود برابر آرسنال در 1 اوت.

"آنها باید اعتماد به نفس و حمل [بهبود]. رهبران در همه اشکال مختلف آن را مانند اتاق پانسمان شما نمی تونم مقایسه در سراسر دوره. برخی از بازیکنان جوان نیاز به ایستادن حتی با عملکرد خود به جای صدای خود را. این یک عملکرد کامل از شخصیت و شخصیت ما نمی تواند می گویند که پس از Sheffield United اما امروز در برابر منچستر یونایتد خوشحال.

"ما سه فینال پیش رو است. بازیابی در حال رفتن به ، ما تمرکز بر روی لیگ است اما باید برای نشان دادن شبیه به یک نتیجه است.

"من نمی خواهم برای قرار دادن همه چیز را در سه بازی به تعریف پیشرفت فردی, اما البته ما می خواهیم چهار صفحه و به پیروزی نهایی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب