هریت هارمن می گوید پنجاه سایه از خاکستری, ارائه, ‘وحشتناک فرصت را برای مردان به پیچ و تاب و توانمند سازی زنان’

2011, وابسته به عشق شهوانی, رمان پنجاه سایه خاکستری ارائه شده مردان با “وحشتناک” فرصت را به استفاده از “خشن” دفاع در دادگاه با توجه به کار MP هریت هارمن.

اصطلاح “رابطه جنسی خشن” دفاع کرده است به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار گرفته در دادگاه های انگلستان در موارد خشونت جنسی – که هر دو پایان در قتل یا آسیب جدی به توضیح دهد که چرا خشونت رخ داده است.

در 17 ژوئن, دولت اعلام کرد که تغییر در قانون ممنوعیت به این دفاع به عنوان بخشی از اصلاح استفاده داخلی ،

هارمن که حمایت از اصلاح به نظر می رسد در ITV را سست زنان در روز چهارشنبه (22 جولای) به بحث در مورد استدلال پشت آن است.

چرا “خشن” دفاع است که اغلب به عنوان مراجعه کننده “پنجاه سایه دفاع” او گفت: “با جنبش آزادی زن و زنان که مایل به داشتن تمایلات جنسی خود را و برای تعریف خود را به عنوان موجودات جنسی و پس از آن دوره بود که محصور شده توسط Fifty Shades کتاب ایده شد normalised که برخی از زنان می خواهند درد وارد بر آنها در رابطه جنسی.

“این ارائه وحشتناک فرصت را برای مردان به پیچ و تاب و توانمندسازی زنان از تمایلات جنسی خود را و بگو: بله البته من تحمیل صدمات آن چرا که او می خواست رابطه جنسی خشن.'”

او افزود: “و در این وضعیت آن است که غیر ممکن است برای زن و یا در واقع هر کسی دیگری برای به چالش کشیدن آن است. آن را کاملا و هر مردی که به کشته شدن هر کاری حتی اگر آن را یک غریبه کامل می گویند: “بله ما با قلاب و او می خواست رابطه جنسی خشن.'”

Fifty Shades of Grey نوشته شده توسط ال جیمز و اقتباس به یک فیلم 2015 با بازی Jamie Dornan و داکوتای جانسون. آن را زیر یک کالج ارشد است که دارای یک رابطه جنسی با یک تاجر میلیاردر با وسواس برده (و نظم و انضباط و تسلط و تسلیم و ارسال مقاله).

مستقل در تماس است ناشر Fifty Shades of Grey نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید