لوئیس همیلتون, تماس, خارج, F1, Romain Grosjean و FIA رئیس جمهور ژان Todt نمی مراقبت در مورد ضد نژادپرستی پیام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون نقل مکان کرد به بالا از مسابقات قهرمانی جهان - و سپس متهم فرمول یک فاقد رهبری در مقابله با نژاد پرستی.

همیلتون عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت و ایستاده در مقابل یک "پایان نژادپرستی' پیام به عنوان او در زمان زانو جلوتر از روز یکشنبه مجارستانی جایزه بزرگ.

همیلتون ملحق شد توسط تعدادی از رانندگان در انجام این حرکت, اما, همانطور که در هفته گذشته برخی ایستاده و برخی از آنها دیر به قبل از مسابقه گروه.

تقسیم شده است در ادامه برای اثبات شرم آور عینک برای F1 کارفرمایان با همیلتون نیز در حال حرکت به تنها جایزه بزرگ رانندگان مدیر انجمن Romain Grosjean - فرانسوی که در مسابقه برای Haas - برای ناکامی در متقاعد کردن شبکه به ایالات.

Grosjean یکی از سه مدیران برای سازمان در کنار فراری سباستین Vettel که یک زانو و رئیس الکس Wurz سابق راننده F1.

"قطعا وجود دارد نه به اندازه کافی برای حمایت از آن گفت:" همیلتون. "این است که مانند آن رفته است را در دستور کار. آن است که فاقد رهبری است.

"از رانندگان نقطه نظر بسیاری از به نظر می رسد از نظر آنها انجام داده ام آن را یک بار و آنها در حال رفتن به آن را دوباره.

"ما همه اعضای GPDA و GPDA اجرا توسط سه نفر - دو نفر هستند که واقعا حمایت و کسی که تمایل به فکر می کنم آن است که مهم نیست به ادامه.

"من فکر نمی کنم آن است که جدی گرفته شود. وجود دارد شاید افرادی که رشد کرده و نه در اطراف نژادپرستی بنابراین آن را درک نمی کنند و از آنجا که آن را نمی کند, آنها را تحت تاثیر قرار.

"من شنیده ام مردم می گویند:" آن را انجام نمی دهد هر چیزی برای من پس چرا باید آن را انجام دهم؟' اما آن را در مورد من و شما آن را در مورد این مبارزه برای مردم وجود دارد که در حال تجربه تبعیض است."

لوئیس همیلتون جشن پیروزی خود را در مجارستان جایزه بزرگ (AP)

F1 رئیس تعقیب کری قول داده است برای قرار دادن در $1million از پول خود را برای بهبود تنوع در ورزش او قوانین. این FIA نیز متعهد بیش از £900,000.

همیلتون گفت: او را به صحبت می کنند به F1 کارفرمایان و رئیس جمهور خود را حاکم بر بدن ژان Todt به امید آوردن شبکه با هم.

او افزود: "من را در ارتباط با فرمول یک در این هفته و من به صحبت می کنند به ژان زیرا هیچ کس دیگری در حال رفتن به آن را انجام دهد.

"ما ساخته شده است هر گونه پیشرفت. ما هیچ چیزی تغییر نکرده. شما نیاز به یک رهبر. جایی که ژان در این سناریو ؟

"نباید آن را به من برای تماس با تیم را برای پاسخگو بودن در مورد این مسئله. که باید از بالا به پایین و قدرت بالاتر که رشته های جلو."

همیلتون به نام Romain Grosjean نمی مراقبت به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی (AP)

در پاسخ به همیلتون آخرین نظرات یک F1 سخنگو گفت: "پایان دادن به نژاد پرستی و افزایش تنوع و شمول در F1 روشن است و اولویت کاری همه پشتیبانی می کند.

"ما مجموعه ای از برنامه های ما برای تنوع و شمول در ماه نوامبر گذشته و در هفته های اخیر اعلام شد برنامه های اضافی به ایجاد یک گروه ضربت برای مقابله با این مسائل و بنیاد با بیش از $1m در حال حاضر به اهدا ایجاد دوره های کارآموزی و فرصت های شغلی برای نمایندگی از گروه های.

"ما می خواهیم برای ایجاد تغییر پایدار و در حال اقدام به انجام این کار است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب