توضیح داد: چگونه قهرمانی را ارتقاء و سقوط جنگ می تواند بازی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تمدید فصل قهرمانی می رسد نتیجه آن روز چهارشنبه با بسیار به بود تصمیم گرفت در هر دو به پایان می رسد از جدول.

آخرین خودکار ارتقاء نقطه است برای grabs در حالی که نبرد برای بازی کردن مکان ها و ضایعات در برابر سقوط رفته اند پایین به سیم.

در اینجا این است که نگاهی به جایگشت و محتمل است:

خودکار ارتقاء

Marcelo Bielsa را لیدز در حال حاضر امن جای خود را در لیگ برتر برای فصل آینده و پیچیده عنوان قهرمانی لیگ اما رقابت برای نقطه دوم به مراتب بیش از.

West Brom و Brentford از هم جدا شده توسط تنها یک نقطه در دوم و سوم به ترتيب در حالی که فولام در حال بیشتر نقطه در چهارم.

یک پیروزی برای Baggies برابر QPR را حل و فصل این موضوع و ارسال Slaven Bilic طرف به لیگ برتر اما تساوی یا شکست خواهد ایجاد فرصت برای دو باشگاه معلق در هوا زیر.

Brentford می تواند ادعا می کنند به صورت خودکار ارتقاء اگر آنها را ضرب و شتم بارنزلی و West Brom هستند یا شکست خورده و یا به حل و فصل برای یک قرعه کشی.

فولهام نیز می تواند با وارد کردن تصویر اگر آنها را به سه امتیاز برابر ویگان با Brentford شکست را به پیروزی و West Brom از دست دادن.

بازی کردن مکان

باید هر یک از این باشگاه موفق به حفظ تنها راه باقی مانده خودکار ارتقاء نقطه آنها را حداقل باید بازی آف به سقوط. اما کسانی که آنها را ملاقات نیز وابسته به چهار لامپ.

ناتینگهام فارست و کاردیف در حال حاضر اشغال دو اسکله در بالا شش و سوانسی نشستن سه امتیاز پشت سر آنها در هفتم است.

دوم قرار West Brom می تواند در عین حال لغزش به بازی کردن مکان (گتی ایماژ)

سوانسی که هدف این تفاوت که یکی بدتر از کاردیف و پنج بدتر از جنگل است بنابراین نیاز به پیروزی در خواندن و امیدواریم که نتایج در جای دیگر رفتن راه خود را.

کاردیف میزبان پایین باشگاه هال در حالی که جنگل خوش آمدید استوک سیتی به این شهر زمین.

نبرد بقا

در پایان پایین جدول همه باشگاه ها از 19 به 24 در معرض خطر هستند با هیچ تیم و در عین حال ریاضی پایین.

هال بزرگترین وظیفه جلوتر از آنها به عنوان آنها سه امتیاز پشت سر چارلتون در آخرین موقعیت ایمنی اما با به طور قابل توجهی بدتر هدف تفاوت – 16 به دقیق.

آنها نیاز به چارلتون و لوتن به از دست دادن – ترجیحا توسط یک حاشیه بزرگ – بارنزلی نه به نفع خود و برای ثبت یک پیروزی بزرگ در کاردیف خود را برای ایستادن در هر فرصتی از ماندن تا.

گرهارد Struber را بارنزلی همچنین نیاز به پیروزی نهایی خود را در بازی دور در Brentford و برای نتایج جای دیگری برای رفتن راه خود را به منظور به ماندن بگیرید. The South Yorkshire سمت یک نقطه بهتر از بدنه اما می دانم که هیچ چیز غیر از پیروزی خواهد بود خوب به اندازه کافی در حالی که نتایج مثبت برای چارلتون و لوتن که نشستن 21 و 22 به ترتیب در 48 امتیاز ارسال خواهد بارنزلی پایین.

یک مجسمه سابق ویگان رئیس دیو ولان (گتی)

لوتن میزبان بلکبرن در حالی که چارلتون دور هستند در لیگ قهرمانان لیدز. این Addicks تنها در حال حاضر در خارج از منطقه سقوط به دلیل مراتب برتر هدف این تفاوت که 18 بهتر از Luton است. با بیرمنگام و میدلزبورو فقط دو امتیاز جلوتر از آنها برنده برای چارلتون و لوتن می تواند به اندازه کافی برای دفع سقوط.

میدلزبورو دیدار شفیلد ونزدی در حالی که بیرمنگام میزبان دربی.

ویگان در 13th ممکن است به نظر می رسد امن از رها کردن اما آنها دیگر باشگاه که نگاه به مجموعه نیاز به سه امتیاز در روز چهارشنبه. دولت-آمار Latics در 58 امتیاز اما با 12 نقطه کسر حلق آویز بیش از آنها هنوز می تواند در پایان در پایین سه و نیاز به ضرب و شتم فولهام و امیدوارم که سایر نتایج به نفع خود برای تضمین ایمنی. آنها ارائه درخواست تجدید نظر علیه این نقاط ضربه ی پنالتی.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن