همیلتون: Ava DuVernay, Shonda Rhimes, Kristin Chenoweth و بیشتر در جشن انتشار فیلم دیزنی+

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این فیلم نسخه همیلتون در حال حاضر در دسترس برای جریان در دیزنی+ بسیار به لذت از موسیقی معروف طرفداران.

Ava DuVernay, Shonda Rhimes جیمی فالون و بیشتر خشنود زیر فیلم انتشار در جمعه 3 جولای.

همیلتون فیلم برداری شده بود در طول سه جداگانه اجرای برنامه در سال 2016 و ویژگی های برادوی بازیگران اصلی از جمله خالق Lin-مانوئل میراندا.

DuVernay – که شامل 13 – اختصاص داده شده چند توییت به این فیلم است. او دوباره به اشتراک گذاشته شده یکی از خود توییتهایی قدمت آن به سال 2015 زمانی که او برای اولین بار raved در مورد همیلتون پس از دیدن آن در تئاتر عمومی در شهر نیویورک است.

“رجعت به من برای اولین بار صدای جیر جیر در مورد #همیلتون بعد از دیدن off-Broadway حدود یک ماه پس از آن باز در عمومی. دیده می شود چندین بار از, و من همیشه احساس می کنم همان اول شب. امشب از این قاعده مستثنی بود. Brava @Lin_Manuel و هر زیبا هنرمند که لمس این گوهر,” او نوشت.

Rhimes پرداخت ادای احترام به موسیقی رقص قطعات tweeting: “هیچ کس به من صحبت می کنند امروز. خواهر من و من در حال گذراندن روز با #Hamilfilm. ما رقص را یاد بگیرند.”

جیمی فالون raved در مورد فیلم هم نوشتن: “مبارک همیلتون بعد!!! من آرزو می کنم من می توانم آن را دوباره برای اولین بار. چه یک تجربه شگفت انگیز? تبریک به @Lin_Manuel, [همیلتون مدیر موسیقی] تامی سوپ کلم, [مدیر موسیقی الکس Lacamoire] @LacketyLac و بازیگران @HamiltonMusical . جهان در حال تماشای!! شما تغییر بازی.”

تونی برنده Kristin Chenoweth در حالی که بازیگر و کمدین Josh Gad اختصاصی کل موضوع به تجارب خود دیدن همیلتون چند بار.برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد همیلتوناین فیلم می توانید اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>