توییتر غیر فعال تهمت retweet بیش از Linkin Park کپی رایت ادعا

توییتر انتخاب کرده است به حذف یک کمپین سبک تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

توییتر انتخاب کرده است به حذف یک کمپین سبک تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از Linkin Park تسلیم کپی رایت شکایت بیش از آن با استفاده از آهنگ خود را.

این گروه را تایید کرد به آنها دستور داده بود بس و دست برداشتن از توجه بیش از تصویری که با استفاده از یک پوشش نسخه از آهنگ های خود را "در پایان" برای ترویج پوپولیستی روایت قرار دادن رئیس جمهور در برابر واشنگتن نخبگان آمیخته با فیلم از جو بایدن و جت های نظامی.

آن شامل یک بخش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم تحلیف که در آن او اظهار داشت: "آنچه واقعا مهم نیست که کدام حزب کنترل دولت ما اما آیا ما این است که دولت توسط مردم است.

"برای بیش از حد طولانی یک گروه کوچک در پایتخت کشور ما اتحاد رسید پاداش از دولت در حالی که مردم باید متحمل هزینه... ایجاد محافظت شده خود را, اما نه شهروندان کشور ما است. که تمام تغییرات - شروع حق در اینجا و در حال حاضر."

رسانه های اجتماعی سایت سمت چپ توجه کنید در پست های منتشر شده توسط کاخ سفید در رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino و گفت: "این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت."

با توجه به اطلاع ارسال شده در لومن پایگاه داده را جمع آوری آن درخواست برای حذف مواد آنلاین توییتر دریافت Digital Millennium Copyright Act اطلاع از ماشین فروشگاه سرگرمی – یک شرکت متعلق به گروه.

"ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود در" توییتر سخنگو در بیانیه ای گفت. کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حالی که این آهنگ تا به حال انجام شده توسط هنرمندان Fleurie و یونگ جوانی Linkin Park در توئیتر خود نوشت: "Linkin Park نیست و تایید نمی مغلوب ساختن پیشی جستن و نه اجازه سازمان به استفاده از هر یک از موسیقی ما. بس و دست برداشتن صادر شده است."

یونگ جوانان نیز در توئیتر خود نوشت: "اوایل امروز متوجه شدم که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر قانونی با استفاده از یک پوشش ترانه است که من بخشی از تبلیغات تصویری که او در توئیتر خود نوشت ... هر کسی که مرا می شناسد می داند که من بصورتی پایدار و محکم ایستاده در برابر تعصب و نژاد پرستی. خیلی دوست دارم به هر کس در توییتر جامعه که کمک گرفتن از ویدئو های گرفته شده پایین fr!!"

طرفداران نیز ترجمه یک 2017 پیام توسط این گروه در اواخر خواننده, Chester Bennington که نوشته بود: "مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید بیشتر به ایالات متحده آمریکا از تروریسم!! ما را به عقب صدای ما و ایستادن برای آنچه که ما به آن اعتقاد داریم."

آن است که رئيس جمهور در آخرین اجرا با هنرمندان موسیقی بسیاری از آنها – به ویژه Rolling Stones – را علنا رد خود را با استفاده از موسیقی خود را و رد دعوت به انجام در ارتباط با ریاست جمهوری.

این حادثه همچنین علائم دیگری که در آن رسانه های اجتماعی شرکت های گرفته شده پایین محتوای مورد استفاده توسط رئیس جمهور پس از سال ها از شکایت خود ادعا نادرست و گاهی نژادپرستانه زبان.

توییتر شروع به چالش کشیدن تهمت توييتها در مارس و بارها به درگیری با او را پس از. رسانه های اجتماعی شرکت کرده است پس از غیر فعال و یا اظهار نظر در توییت خود چندین بار به دلیل آنچه گفته شد کپی رایت شکایت یا تخلف از سیاست در برابر تهدید و خشونت است.

توییتر حذف یک تصویر از رییس جمهور توییتی در 30 ژوئن که شامل یک عکس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل شکایت از نیویورک تایمزکه عکاس گرفته شده بود این تصویر.

این شرکت همچنین قرار دادن یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور پشت یک برچسب هشدار دهنده در اواخر مارس گفت که او تا به حال نقض قوانین خود را در برابر "ستایش خشونت" زمانی که او به حمایت است که مینیاپولیس مقامات سختی می شود در پاسخ به اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.

اضافی گزارش رویترزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب