PS5: مارول مرد عنکبوتی عاقبت و Resident Evil هشتم: ایجاد کرد در میان لیست بازی های جدید اطلاعیه

سونی اعلام کرده است یک لیست از بازی هایی که منتشر خواهد شد 5 پلی استیشن کنسول از جمله Spider-Man: Miles Morale

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

سونی اعلام کرده است یک لیست از بازی هایی که منتشر خواهد شد 5 پلی استیشن کنسول از جمله Spider-Man: Miles Morales و Resident Evil هشتم: ایجاد کرد.

در این اطلاعیه آمد و به عنوان بخشی از "آینده از بازی" livestream رویداد ارائه شده است که اول نگاه در کلیپ یک میزبان از نسخه های آینده.

مایلز مورالس عاقبت به آمار سال 2018 قهرمان بازی مرد عنکبوتیو دیدن شخصیت مایلز مورالس را بیش از نقش معروف وب slinger از پیتر پارکر. ایجاد کرد آخرین ورود در تحسین Resident Evil وحشت حق رای دادن.

افق غرب ممنوععاقبت به افق: صفر سحر بود و در میان این بازی ها به نمایش در طول این رویداد.

سایر اطلاعیه ها شامل یک demon's Souls بازسازی Gran Turismo 7 ضامن دار و چکاچاک: شکاف از هم خداحافظی آتشفشان بالا Soulstorm, اول شخص, اکشن, بازی Ghost-سیم: توکیو و فانتزی بازی به نام پروژه Athia.

و وجود یک فضای هیجان انگیز به نام Returnalو Sackboy: یک ماجراجویی بزرگدر یک spin-off از مدیا مولکول و کودکان محبوب LittleBigPlanet حق رای دادن.

Bethesta Softworks نیز با انتشار یک اول شخص بازی اکشن به نام Deathloop, و مشخص شد که Grand Theft Auto V خواهد بود که به PS5 در 2021.

قبل از فاش کردن رویداد جزئیات در مورد آینده PS5 بازی شده بود سخت به آمده است. چند عنوان که در حال حاضر تایید کرد مانند Godfallیک PS5-منحصر به فرد اکشن-RPG از سازندگان Borderlandsو Assassin's Creed Valhallaبا وایکینگ ها-عصر خفا بازی است که به ویژه در ایکس باکس بازی آشکار رویداد در ماه مه.

چندین عنوان دیگر اعلام کرد برای ایکس باکس سری X نیز در حال حاضر تایید برای PS5 قبل از livestream آغاز شده از جمله صوفس (جاده) بازی مسابقه ای DiRT 5, شبیه ساز فوتبال آمریکایی Madden NFL 21 و هک-و-اسلش بازی قرمز مایل به زرد, پیوند, به عنوان به خوبی به عنوان موجود, رایگان-به-بازی, خواص سرنوشت 2, Fortniteو Warframe.

این کنسول PS5 برنامه ریزی شده است برای ضربه به قفسه نسبت به پایان سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب