گینس با استفاده از آبجو مانده از بسته بارها به fertilise درخت کریسمس در طول مستند

گینس شده است با استفاده از صدها نفر از هزاران نفر از استفاده نشده بشکه بشکه آبجو مانده به fertilise درخت کریسمس در طول مستند.

زمانی که مستند آغاز شد و در ایرلند گینس آبجوسازی در سنت جیمز دروازه در دوبلین کاهش عملیات خود را به یک سطح حداقل برای حفظ آن مخمر سهام, اولین بار آن را انجام داده است تا پس از سال 1916 عید پاک رو به افزایش شورش.

این شرکت برگرفته میلیون لیتر آبجو تنومند و آل از بارها و بارها بود که درهای خود را بسته repurposing آبجو مانده به fertilise درخت کریسمس به عنوان بخشی از سازگار با محیط زیست جنگلداری پروژه.

Aidan کرو, مدیر عملیات در آبجوسازی توضیح داد که در طول مراحل اولیه مستند گینس تصمیم به حمایت از آن بر روی تجارت مشتریان با جمع آوری تبس که در غیر این صورت به هدر رفته.

“این یک زمان سخت در آبجوسازی اما از آن شده است بسیار سخت تر اگر شما در حال تلاش برای به اجرا در تجارت رسانه ها در این بخش از جهان” آقای کرو گفت: PA.

“به همین دلیل آن بسیار مهم از سمت راست شروع lockdown برای حمایت از تجارت تا آنجا که ما می تواند. همین دلیل است که ما در زمان تصمیم به بازگرداندن تمام آبجو از در تجارت است.”

آقای کرو توضیح داد که پس از جمع آوری بشکه بشکه undrunk آبجو “ما تخليه آن و ما متفرق کردن محصول از طریق تعدادی از سازگار با محیط زیست پایدار مسیرهای”.

“اکثریت قریب به اتفاق از آبجو می رود به بید و درخت کریسمس مزارع از آن استفاده می شود به عنوان مواد مغذی در آن مزارع,” او گفت:.

مدیر عملیات اظهار داشت که برخی از آبجو بوده است “منحرف طریق به هاضم بی هوازی که در آن تولید بیو گاز” که او توضیح داد که می تواند یک “منبع سوخت مناسب” برای آبجوسازی در آینده است.

“و سپس ما نیز منحرف برخی از این محصول برای کمپوست,” او اضافه شده است.

آقای کرو تاکید کرد که مطمئن شوید گینس مدیریت آن آبجو در یک محیط زیست پایدار است “بسیار مهم” برای کسب و کار و ایرلند.

وقتی پرسیده شد که چه مقدار آبجو بود و در بازگشت از بارها و بارها که تا به حال به بستن درهای خود را آقای کرو گفت که “احتمالا گریه” اگر او شروع به محاسبه مجموع کامل.

“اما آن را به صدها نفر از هزاران نفر از تبس و ما هنوز هم برخی از محصولات به تخليه و ما هنوز هم برخی از بازارها که در میانهی شب به پایان رسید بازگشت آبجو خود را به ما. بنابراین بسیاری از آبجو و بسیاری از تبس,” او گفت:.

Diageo شرکت که صاحب رکورد گینس به تازگی اعلام کرد که $100 متر (£80m) صندوق به نام “بالا بردن نوار” برای کمک به بارها برای پرداخت جدید بهداشت و اقدامات ایمنی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

€14m (£12.67 m) از این صندوق ارسال شده است به پوشش بارها در ایرلند.

دولت ایرلند آمده است که فضاهای داخلی از بارها و بارها می توانید بازگشایی از 3 ماه جولای در یک “میز خدمات بر اساس”.

به دنبال به آینده جدید آقای کرو گفت که گینس را به “آماده شود برای eventualities مختلف” به عنوان مستند را برطرف می کند.

“اگر آن را آهسته تر از ما انتظار دارند ما باید به آماده شدن برای آن است. اگر آن را به طور قابل توجهی شلوغ تر از ما انتظار دارند ما باید به آماده شدن برای که بیش از حد. و ما آماده هستیم ما آماده خواهد شد” آقای کرو گفت.

“این بسیار بهتر مجموعه ای از چالش ها به تلاش برای مدیریت از چالش هایی که ما تا به حال در ماه مارس زمانی که همه چیز در حال ramped پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید