Asos و بعد حذف Boohoo از سایت های میان اتهامات بهره برداری در لستر کارخانه

خرده فروشان از جمله بعد Asos و Zalando را حذف کرده Boohoo محصولات خود را از سایت های زیر اتهامات بهره برداری د

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

خرده فروشان از جمله بعد Asos و Zalando را حذف کرده Boohoo محصولات خود را از سایت های زیر اتهامات بهره برداری در یک کارخانه تامین کننده برای Boohoo در لستر.

اخیرا گزارش شده است که Boohoo است که در مواجهه با پرسش های دشوار پس از بررسی کشف کردند که کارگران در لستر کارخانه که لوازم مد نام تجاری بودند که پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان £3.50 یک ساعت.

این گزارش همچنین مشخص شده است که کارمندان مشغول به کار بودند در شرایط مناسب بدون اقدامات ایمنی با وجود مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

پس از انتشار این گزارش Boohoo گفت: آن را برای انجام تحقیقات به اتهام شیوه های غیر قانونی در تامین کرد و گفت که این ادعا از sub-par شرایط کار شد "کاملا غیر قابل قبول و سقوط محزون می خوانی کوتاه از هر یک از استانداردهای قابل قبول در هر محل کار".

چند خرده فروشان که فروش Boohoo پوشاک در سایت های خود را حذف کرده و این محصولات از فروش در میان اتهامات.

یک سخنگوی بعدی مطلع مستقل که خرده فروش حذف همه آیتم Boohoo و چیز بسیار کوچک (خرده فروش متعلق به Boohoo) از آن وب سایت در هفته گذشته این ادعا را اولین خرده فروش به انجام این کار.

سخنگوی توضیح داد که بعد در زمان اقدام پس از انتشار گزارش کار پشت برچسب را در ماه ژوئن اعلام کرد که: "در حال ظهور شواهد نشان می دهد که شرایط در لستر کارخانه ها در درجه اول برای تولید Boohoo در حال قرار دادن کارگران در معرض خطر از Covid-19 عفونت و مرگ و میر."

"در پاسخ به این گزارش از کار پشت برچسب های بعدی به این نتیجه رسیدند یک مورد وجود دارد برای Boohoo گروه به پاسخ" سخنگوی گفت.

"به عنوان یک نتیجه, هفته گذشته بعدی حذف Boohoo و چیز بسیار کوچک مارک مورد آن فروش بود قبلا از همه بعدی وب سایت. Nasty Gal [نیز متعلق به Boohoo] بود نه فروخته شده توسط بعدی."

این سخنگو گفت که بعد از "نیاز به اثبات خود را به دو Boohoo گروه labels شد که در آن دختران هستند که منابع به شیوه ای است که مناسب و قابل قبول به آینده. بعد در نتیجه تحقیقات خود را در جریان به معلوم که آیا آنها در حال ساخته شده در راه است که بعد نه تایید."

آنها اضافه شده است که در حالی که تحقیقات در جریان است "این برچسب را به حالت تعلیق باقی می ماند از همه بعدی وب سایت است."

Zalando, یک خرده فروش مستقر در برلین مطلع مستقل است که آن را به حال "تصمیم به delist همه محصولات توسط Boohoo گروه و شرکتهای تابعه و مکث همه کسب و کار جدید با Boohoo موثر ژوئیه 7" پس از اتهامات از کارگران در حال بهره برداری در تامین کننده در لستر.

این شرکت اعلام کرده است که سلامت و ایمنی کارکنان خود "باقی مانده از اهمیت زیادی برخوردار" به شرکت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما تنظیم به این 'طبیعی' با سخت اقدامات پیشگیرانه برای حفظ همه کارکنان امن در حالی که ماندن باز برای کسب و کار. ما انتظار داریم همکاران ما به اعمال مشابه اولویت های اساسی خواهد شد و فاصله خود را از کسانی که نمی" شرکت کرد.

این شرکت در بیانیه اضافه شده است که Zalando "را تعریف اقدامات خاص به آدرس بومی مسائل حقوق بشر شناسایی شده در زنجیره تامین خود را".

"تنها یک بار در تمام اقدامات اصلاحی شده اند رضایت بخش خطاب توسط Boohoo می توانید یک مکالمه بازبینی شود به بحث در مورد رابطه تجاری بین Zalando و Boohoo گروه در حال حرکت به جلو است."

در Asos سایت زمانی که یک جستجو برای Boohoo محصولات هیچ کدام در حال حاضر یافت می شود.

این قابل درک است که این خرده فروش است به طور موقت برداشته Boohoo محصولات را از سایت خود را به عنوان آن را در انتظار نتایج Boohoo را بررسی و اطمینان در مورد آن شیوه های زنجیره تامین.

مستقل در تماس است Boohoo برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن